Obligacje Union Pacific: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Linia 98: | Linia 98: | ||
!scope="col" class="unsortable"|Grafika!! Nazwa !!Efekt!!Cena | !scope="col" class="unsortable"|Grafika!! Nazwa !!Efekt!!Cena | ||
|- | |- | ||
| | |[[Plik:flakon.png|Przedmiot zlecenia]] | ||
| | |Flakonik życia | ||
| | |Bonus punktów życia: 25% | ||
| | | 18 [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | ||
|- | |||
|[[Plik:kawa.png|Przedmiot zlecenia]] | |||
|Kawa | |||
|Bonus do energii: 25% | |||
---- | |||
Zwiększenie motywacji do pracy: 5% | |||
---- | |||
Zwiększenie motywacji dla pojedynków: 5% | |||
| 18 [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:Banalnew.png|Te wskazówki czynią prace znacznie prostszymi.]] | |||
|Banalne wskazówki do prac | |||
|+ 50 punktów pracy (Użyć: 5) | |||
| [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:.png|.png]] | |||
| | |||
| | |||
| [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:.png|.png]] | |||
| | |||
| | |||
| [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:.png|.png]] | |||
| | |||
| | |||
| [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:.png|.png]] | |||
| | |||
| | |||
| [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:.png|.png]] | |||
| | |||
| | |||
| [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:.png|.png]] | |||
| | |||
| | |||
| [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:.png|.png]] | |||
| | |||
| | |||
| [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:.png|.png]] | |||
| | |||
| | |||
| [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:.png|.png]] | |||
| | |||
| | |||
| [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:.png|.png]] | |||
| | |||
| | |||
| [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:.png|.png]] | |||
| | |||
| | |||
| [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:.png|.png]] | |||
| | |||
| | |||
| [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:.png|.png]] | |||
| | |||
| | |||
| [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:.png|.png]] | |||
| | |||
| | |||
| [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Wersja z 16:07, 6 sie 2012
Strona w budowie Ta strona jest aktualnie w czasie budowy lub modernizacji, prace zostaną ukończone w jak najszybszym czasie. Dziękujemy za zrozumienie. |
Przedmioty
Grafika | Nazwa | Efekt | Cena |
---|---|---|---|
Torba ze zwykłym przedmiotem | Zawiera przedmiot | 14 | |
Skrzynka z rzadkim produktem | Zawiera przedmiot | 40 | |
Skrzynia z rupieciami | Zawiera przedmiot | 50 | |
Drewniane pudełko | Zawiera przedmiot | 75 | |
Skrzynia z żelaznymi okuciami | Zawiera przedmiot | 100 | |
Torba znachora | Coś do rozpakowania... | 125 | |
Torba rymarza | Coś do rozpakowania... | 125 | |
Torba kucharza | Coś do rozpakowania... | 125 | |
Torba kowala | Coś do rozpakowania... | 125 | |
Skrzynia ze stalowymi okuciami | Zawiera przedmiot | 175 | |
Szlachecka skrzynia | Zawiera przedmiot | 200 | |
Unikatowa skrzynia | Zawiera przedmiot | 500 | |
Skrzynia premium | Zawiera przedmiot | 1500 | |
Najlepsze rzemiosło ze starego świata. Dobre dla konia i siodła. | Kozacki czaprak | Przedmiot rzemiosła | 100 |
Znane ze swojej ostrości. | Papryczki Habanero | Przedmiot rzemiosła | 100 |
Wykonane niesamowicie dokładnie. | Pozłacane tryby | Przedmiot rzemiosła | 100 |
Nadal zawiera śmiertelny jad. | Ząb kobry | Przedmiot rzemiosła | 100 |
Wzmocnienia
Grafika | Nazwa | Efekt | Cena |
---|---|---|---|
Flakonik życia | Bonus punktów życia: 25% | 18 | |
Kawa | Bonus do energii: 25%
Zwiększenie motywacji do pracy: 5% Zwiększenie motywacji dla pojedynków: 5% |
18 | |
Banalne wskazówki do prac | |||
.png | |||
.png | |||
.png | |||
.png | |||
.png | |||
.png | |||
.png | |||
.png | |||
.png | |||
.png | |||
.png | |||
.png | |||
.png | |||
.png |