Osiągnięcia - Bohaterskie czyny: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 19 wersji utworzonych przez 4 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Osiągnięcia nawigacja}} | {{Osiągnięcia nawigacja}} | ||
<br> | |||
<div class=" mw-customtoggle-myTable1"> | |||
{| class="wikitable" style="text-align:center; margin-top: 10px;font-size: 18px;" | |||
!scope="col"|'''Bohaterskie czyny''' | |||
<center>'' | |}</div> | ||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-myTable1" style="text-align:center;border: 1px transparent;margin: -18px 0 0 0;" | |||
!scope="col"|Grafika!! Nazwa !!Wymagania!!Nagroda!!Punkty | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSAteista.png}} | |||
|Ateista | |||
|Pomódl się raz w kościele | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSAteista.png}} | |||
|Wierny | |||
|Pomódl się 10 razy w kościele | |||
| | |||
|40 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSAteista.png}} | |||
|Święty | |||
|Pomódl się 100 razy w kościele | |||
| | |||
|60 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSAteista.png}} | |||
|Zakonnik | |||
|Pomódl się 250 razy w kościele | |||
| | |||
|90 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-dolar.png|link=]] | |||
|Towar za gotówkę | |||
|Odwiedź handlarza dwukrotnie | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-dolar.png|link=]] | |||
|Biznesmen | |||
|Odwiedź handlarza 100 razy | |||
| | |||
|30 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-dolar.png|link=]] | |||
|Kluczowy klient | |||
|Odwiedź handlarza 500 razy | |||
| | |||
|100 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=Ramka-zielona-P.png}} | |||
|Szczęściarz | |||
|Wygraj pojedynek w jednej rundzie | |||
| | |||
|50 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSLokaj.png}} | |||
|Handlarz śmiercią | |||
|Wystaw list gończy za 500[[Plik:Pkasa.png|link=|25px|dolarów]] | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSLokaj.png}} | |||
|Bezlitosny handlarz śmiercią | |||
|Wystaw list gończy za 10000[[Plik:Pkasa.png|link=|25px|dolarów]] | |||
| | |||
|60 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=Ramka-klas-zielona.png}} | |||
|Krok za wolno | |||
|Trzymaj flagę przez jedna rundę | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=Ramka-klas-brazowa.png}} | |||
|Szybszy niż błyskawica | |||
|Trzymaj flagę przez 3 rundy | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-klas-W.png|link=]] | |||
|Camper | |||
|Trzymaj flagę przez 5 rund | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png|link=]] | |||
|Auć! | |||
|Zrań się na łączna sumę 100 obrażeń podczas prac | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-pom-W.png|link=]] | |||
|Jaki ból! | |||
|Zrań się na łączna sumę 10000 obrażeń podczas prac | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSPraktykantBudowniczy.png}} | |||
|Praktykant budowniczy | |||
|Awansuj o 1 poziom podczas rozbudowy miasta | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSPraktykantBudowniczy.png}} | |||
|Pracowita pszczółka | |||
|Awansuj o 2 poziomy podczas rozbudowy miasta | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSPraktykantBudowniczy.png}} | |||
|Los sprzyja odważnym | |||
|Awansuj o 3 poziomy podczas rozbudowy miasta | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=Ramka-zielona-P.png}} | |||
|Szeregowiec | |||
|Zdobądź kolejny poziom poprzez udział w bitwie o fort | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=Ramka-brazowa-P.png}} | |||
|Sierżant | |||
|Zdobądź 2 poziomy poprzez udział w bitwach o forty | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=Ramka-czerwona-P.png}} | |||
|Porucznik | |||
|Zdobądź 5 poziomów poprzez udział w bitwach o forty | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSZnalazlemZloto.png}} | |||
|Wspierający rozwój gry | |||
|Wydaj 50 [[Plik:uop.png|link=|25px|bryłek złota]] | |||
|{{PopupDrewnianePudelko | Position = left | Height = 73| Width = 73 | Style = | Class = }} | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSZnalazlemZloto.png}} | |||
|Poszukiwacz złota | |||
|Wydaj 200 [[Plik:uop.png|link=|25px|bryłek złota]] | |||
|{{PopupSkrzyniaZZelaznymiOkuciami | Position = left | Height = 73| Width = 73 | Style = | Class = }} | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSZnalazlemZloto.png}} | |||
|Znalazłem złoto | |||
|Wydaj 1000 [[Plik:uop.png|link=|25px|bryłek złota]] | |||
|{{PopupSkrzyniaZeStalowymiOkuciami | Position = left | Height = 73| Width = 73 | Style = | Class = }} | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSKolednik.png}} | |||
|Spokojna Wigilia Bożego Narodzenia | |||
|Pomódl się raz w Święta Bożego Narodzenia | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSKolednik.png}} | |||
|Kolędnik | |||
|Pomódl się 5 razy w Święta Bożego Narodzenia | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSKolednik.png}} | |||
|Anioł | |||
|Pomódl się 10 razy w Święta Bożego Narodzenia | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSMiejscowyBohater.png}} | |||
|Miejscowy bohater | |||
|<div class=" mw-customtoggle-bohaterskie1 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Wesprzyj Szeryfa w serii zadań Podbój kolei</span></div> | |||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-bohaterskie1">Ukończone zadanie Ochraniajcie mieszkańców miasta!</div> | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSIdzieszDoWiezienia.png}} | |||
|Idziesz do więzienia, nie przekraczasz linii startu... | |||
|<div class=" mw-customtoggle-bohaterskie1 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Wesprzyj Marię w serii zadań Podbój kolei</span></div> | |||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-bohaterskie1">Ukończone zadanie Pieniądze na kołach</div> | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSZastepcaSzeryfa.png}} | |||
|Zastępca Szeryfa | |||
|<div class=" mw-customtoggle-bohaterskie1 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Zostań zastępcą szeyfa</span></div> | |||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-bohaterskie1">Ukończone zadanie To morderstwo</div> | |||
|[[Plik:Tytul.jpg|link=|Przyznany tytuł]] | |||
Zastępca Szeryfa | |||
|25 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSRozwiazanieZagadki.png}} | |||
|Rozwiązanie zagadki | |||
|<div class=" mw-customtoggle-bohaterskie2 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Zakończ serię zadań z trzema kluczami</span></div> | |||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-bohaterskie2">Ukończ zadanie Trzy klucze do twojego skarbu</div> | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSSlodkosci.png}} | |||
|Słodkości dla Henry'ego na Halloween | |||
|<div class=" mw-customtoggle-bohaterskie3 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Podaruj Henremu kandyzowane pomarańcze na Halloween</span></div> | |||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-bohaterskie3">Ukończ zadanie Słodkości</div> | |||
| | |||
|25 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=Ramka-klas-brazowa.png}} | |||
|Pierwszy krok... | |||
|Osiągnij kolejny poziom | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSWyciagnijFlage!.png}} | |||
|Wyciągnij flagę! | |||
|Zdobądź flagę Flagę Stanów Północnych | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSPsikus.png}} | |||
|Psikus dla Marii na Halloween | |||
|<div class=" mw-customtoggle-bohaterskie4 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Podaruj Mari śmierdzącą rybę na Halloween</span></div> | |||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-bohaterskie4">Ukończ zadanie Psikus</div> | |||
| | |||
|25 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSTrzyRzeki.png}} | |||
|Trzy Rzeki | |||
|<div class=" mw-customtoggle-bohaterskie5 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Zakończ serie zadań "Trzy rzeki"</span></div> | |||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-bohaterskie5"> | |||
Ukończone zadanie Sprzedaż<br>lub<br>Ukończone zadanie Handel złotem</div> | |||
| | |||
|25 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSPierscien.png}} | |||
|Pierścień | |||
|<div class=" mw-customtoggle-bohaterskie6 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Zakończ serie zadań "Pierścień"</span></div> | |||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-bohaterskie6"> | |||
Morderstwo<br>Poszukiwania na pustyni</div> | |||
| | |||
|25 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-mentor.png|link=]] | |||
|Ciężka praca | |||
|<div class=" mw-customtoggle-bohaterskie7 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Zakończ serie zadań "Ciężka praca"</span></div> | |||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-bohaterskie7"> | |||
Do dołu | |||
<br>Wykop swój własny grób | |||
<br>A gdybym był młotkowym | |||
<br>Mistrz wędkarstwa | |||
</div> | |||
| | |||
|75 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSSkarb.png}} | |||
|Skarb | |||
|<div class=" mw-customtoggle-bohaterskie8 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Zakończ serie zadań "Skarb"</span></div> | |||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-bohaterskie8"> | |||
Trzy klucze do twojego skarbu | |||
</div> | |||
| | |||
|75 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSZlotySkarb.png}} | |||
|Złoty skarb | |||
|<div class=" mw-customtoggle-bohaterskie9 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Zakończ serie zadań "Złoty skarb"</span></div> | |||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-bohaterskie9"> | |||
Cierpliwie i z wyczuciem | |||
<br>Zakątek do walenia młotkiem | |||
</div> | |||
| | |||
|75 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSNadziejaUmieraOstatnia.png}} | |||
|Nadzieja umiera ostatnia | |||
|<div class=" mw-customtoggle-bohaterskie10 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Zakończ serie zadań "Nadzieja umiera ostatnia"</span></div> | |||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-bohaterskie10"> | |||
Od starego do nowego | |||
<br>Tropienie | |||
<br>Wóz osadników | |||
<br>Negocjacje | |||
<br>Negocjacje | |||
<br>Nagroda | |||
<br>Przygotowanie | |||
<br>Pośród bandytów | |||
<br>Poborca podatkowy | |||
<br>Ważna przesyłka | |||
<br>Wrogowie | |||
<br>Zebranie bandytów | |||
<br>Wykańczanie konkurencji I | |||
<br>Wykańczanie konkurencji II | |||
<br>Wykańczanie konkurencji III | |||
<br>Łowić ryby w mętnej wodzie | |||
<br>Pojedynek życia | |||
</div> | |||
| | |||
|75 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSWeteranSwiata.png}} | |||
|Weteran świata | |||
|Jesteś weteranem starego swiata | |||
|[[Plik:Tytul.jpg|link=|Przyznany tytuł]] | |||
Weteran świata | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSMorderstwo.png}} | |||
|Morderstwo | |||
|<div class=" mw-customtoggle-bohaterskie11 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Zakończ serie zadań "Morderstwo"</span></div> | |||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-bohaterskie11"> | |||
Ukończone zadanie Aresztowanie | |||
</div> | |||
|[[Plik:Tytul.jpg|link=|Przyznany tytuł]] | |||
Detektyw | |||
|25 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSOok!.png}} | |||
|Ook! | |||
|Zakończ zadanie "Ook!" | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-aniols.png|link=]] | |||
|Wyciskacz łez | |||
|<div class=" mw-customtoggle-bohaterskie12 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Zakończ serie zadań "Przeminęło z walentynkami"</span></div> | |||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-bohaterskie12"> | |||
Ukończone zadanie Droga wolna dla Scarlett i Ashleya<br>lub<br>Ukończone zadanie Zapomnieć o Ashleyu na korzyść Rheta | |||
</div> | |||
| | |||
|25 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSMistrzKarnawalu.png}} | |||
|Król Karnawału | |||
|Zbierz wszystkie elementy zestawu karnawałowego. | |||
| | |||
|25 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSMojWlasnyKrolewskiPtak.png}} | |||
|Mój własny królewski ptak | |||
|Zbierz złotego pawia i jego pióro. | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSNiebieskaDruzyna.png}} | |||
|Niebieska drużyna | |||
|Zbierz wszystkie przedmioty z niebieskiego zestawu piłkarskiego. | |||
|100[[Plik:Pkasa.png|link=|25px|dolarów]] | |||
|10 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSWszystkiePlatkiSnieguWMojejDloni.png}} | |||
|Wszystkie płatki śniegu w mojej dłoni | |||
|Zbierz wszystkie śnieżne karty. | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSWielkanocnaRozgrywka2019.png}} | |||
|Wielkanocna rozgrywka 2019 | |||
|Zbierz wszystkie elementy zestawu Thomasa A. Edisona. | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=ZaprzegZniwiarz.png}} | |||
|Niezwykle oryginalny koń | |||
|Posiadaj konia i siodło żniwiarza. | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=BronieZniwiarz.png}} | |||
|Niesamowita broń pojedynkowa. | |||
|Zbierz wszystkie elementy zestawu broni żniwiarza. | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=CzterolistaKoniczynaPrzedmioty.png}} | |||
|Twój szczęśliwy ubiór! | |||
|Zbierz wszystkie przedmioty czterolistnej koniczny. | |||
|50 [[Plik:uop.png|link=|35px|Obligacji]] | |||
|10 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=RoslinyOsiagniecie.png}} | |||
|Miłośnik roślin | |||
|Zbierz wszystkie rośliny. | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=PonyFry.png}} | |||
|Jeździec Pony Express zawsze dostarczy paczkę. | |||
|Zbierz wszystkie elementy zestawu J. Fry'a. | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=LetnieDuchy.png}} | |||
|Letnie duchy | |||
|Zbierz wszystkie przedmioty z zestawu letnich duchów. | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=Belschnik.png}} | |||
|To ja, psotnik! | |||
|Zbierz wszystkie elementy zestawu Belschnickela. | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=KucharzZastepca.png}} | |||
|Najlepszy Zastępca Szefa Kuchni! | |||
|Zbierz wszystkie przedmioty z zestawu zastępcy szeryfa kuchni. | |||
|100[[Plik:Pkasa.png|link=|25px|dolarów]] | |||
|10 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=ZlotyKon.png}} | |||
|Złoty koń | |||
|Zbierz wszystkie elementy zestawu złotego konia. | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=PieskiPiekne.png}} | |||
|Kto wypuścił psy? Kto, kto, kto, kto?! | |||
|Zbierz wszystkie elementy zestawu psów zaprzęgowych | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=WrightBracia.png}} | |||
|Twój pierwszy lot | |||
|Zbierz wszystkie elementy zestawu braci Wright. | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=Ciasta4.png}} | |||
|Spróbuj jak najwięcej ciast | |||
|Zbierz 4 ciasta. | |||
|100 [[Plik:uop.png|link=|35px|Obligacji]] | |||
|10 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=my_irish_wardrobe.png}} | |||
|Moja irlandzka szafa | |||
|Zbierz wszystkie irlandzkie przedmioty. | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=Ciasta4.png}} | |||
|Spróbuj jak najwięcej ciast | |||
|Zbierz 4 ciasta. | |||
|100 [[Plik:uop.png|link=|35px|Obligacji]] | |||
|10 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=my_irish_wardrobe.png}} | |||
|Moja irlandzka szafa | |||
|Zbierz wszystkie irlandzkie przedmioty. | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=mustang.png}} | |||
|Stajenny | |||
|Miej w ekwipunku 10 koni tego samego typu. | |||
| | |||
|25 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=berber.png}} | |||
|Hodowca | |||
|Miej w ekwipunku 25 koni tego samego typu. | |||
| | |||
|50 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=araber.png}} | |||
|Koński Diler | |||
|Miej w ekwipunku 50 koni tego samego typu. | |||
| | |||
|75 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=quarter.png}} | |||
|Człowiek-koń | |||
|Miej w ekwipunku 100 koni tego samego typu. | |||
|[[Plik:Tytul.jpg|link=|Przyznany tytuł]] | |||
Miłośnik zwierząt | |||
<center><div class='LEData' id="754000"> </div> <div class='LEData' id="749000"> </div></center> | |||
|100 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=sleepyhead_gang.png}} | |||
|Gang Śpiochów | |||
|Miej 100 niedźwiedzi w swoim ekwipunku. | |||
|[[Plik:Tytul.jpg|link=|Przyznany tytuł]] | |||
Szef niedźwiedziej bandy | |||
|100 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=set_gentleman.png}} | |||
|Prawdziwy dżentelmen | |||
||<div class=" mw-customtoggle-m111 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Zbierz wszystkie elementy zestawu Dżentelmena.</span></div> | |||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-m111"> | |||
Brązowy cylinder | |||
<br>Czarny krawat | |||
<br>Szlachecki żakiet | |||
<br>Buty szlacheckie | |||
<br>Piękny koń | |||
<br>Laska | |||
<br>Pas Ala Swearegena | |||
<br>Czarne płócienne spodnie | |||
</div> | |||
|[[Plik:Tytul.jpg|link=|Przyznany tytuł]] | |||
Prawdziwy dżentelmen | |||
|100 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=set_dancer.png}} | |||
|Gotowy do świętowania | |||
||<div class=" mw-customtoggle-m112 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Zbierz wszystkie elementy zestawu Tancerki.</span></div> | |||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-m112"> | |||
Pióro we włosach | |||
<br>Perłowy naszyjnik | |||
<br>Sukienka tancerki | |||
<br>Buty na obcasie | |||
<br<Klacz | |||
<br>Parasol Kudrama | |||
<br>Pas Adah Isaacs Menkens | |||
<br>Halka. | |||
</div> | |||
| | |||
|100 | |||
|} |
Aktualna wersja na dzień 15:26, 4 lip 2022
Bohaterskie czyny |
---|
Grafika | Nazwa | Wymagania | Nagroda | Punkty |
---|---|---|---|---|
|
Ateista | Pomódl się raz w kościele | 10 | |
|
Wierny | Pomódl się 10 razy w kościele | 40 | |
|
Święty | Pomódl się 100 razy w kościele | 60 | |
|
Zakonnik | Pomódl się 250 razy w kościele | 90 | |
Towar za gotówkę | Odwiedź handlarza dwukrotnie | 10 | ||
Biznesmen | Odwiedź handlarza 100 razy | 30 | ||
Kluczowy klient | Odwiedź handlarza 500 razy | 100 | ||
|
Szczęściarz | Wygraj pojedynek w jednej rundzie | 50 | |
|
Handlarz śmiercią | Wystaw list gończy za 500 | 10 | |
|
Bezlitosny handlarz śmiercią | Wystaw list gończy za 10000 | 60 | |
|
Krok za wolno | Trzymaj flagę przez jedna rundę | 0 | |
|
Szybszy niż błyskawica | Trzymaj flagę przez 3 rundy | 0 | |
Camper | Trzymaj flagę przez 5 rund | 0 | ||
Auć! | Zrań się na łączna sumę 100 obrażeń podczas prac | 0 | ||
Jaki ból! | Zrań się na łączna sumę 10000 obrażeń podczas prac | 0 | ||
|
Praktykant budowniczy | Awansuj o 1 poziom podczas rozbudowy miasta | 0 | |
|
Pracowita pszczółka | Awansuj o 2 poziomy podczas rozbudowy miasta | 0 | |
|
Los sprzyja odważnym | Awansuj o 3 poziomy podczas rozbudowy miasta | 0 | |
|
Szeregowiec | Zdobądź kolejny poziom poprzez udział w bitwie o fort | 0 | |
|
Sierżant | Zdobądź 2 poziomy poprzez udział w bitwach o forty | 0 | |
|
Porucznik | Zdobądź 5 poziomów poprzez udział w bitwach o forty | 0 | |
|
Wspierający rozwój gry | Wydaj 50 |
[item=17000000]
Drewniane pudełko Efekt: Zawiera przedmiot Nie na sprzedaż. Potrzeba: - Poziom: 10 Można wystawić na aukcję Przedmiot nie może być ulepszony |
0 |
|
Poszukiwacz złota | Wydaj 200 |
[item=17001000]
Skrzynia z żelaznymi okuciami Efekt: Zawiera przedmiot Nie na sprzedaż. Potrzeba: - Poziom: 10 Można wystawić na aukcję Przedmiot nie może być ulepszony |
0 |
|
Znalazłem złoto | Wydaj 1000 |
[item=17002000]
Skrzynia ze stalowymi okuciami Efekt: Zawiera przedmiot Nie na sprzedaż. Potrzeba: - Poziom: 10 Można wystawić na aukcję Przedmiot nie może być ulepszony |
0 |
|
Spokojna Wigilia Bożego Narodzenia | Pomódl się raz w Święta Bożego Narodzenia | 0 | |
|
Kolędnik | Pomódl się 5 razy w Święta Bożego Narodzenia | 0 | |
|
Anioł | Pomódl się 10 razy w Święta Bożego Narodzenia | 0 | |
|
Miejscowy bohater | Wesprzyj Szeryfa w serii zadań Podbój kolei
Ukończone zadanie Ochraniajcie mieszkańców miasta!
|
0 | |
|
Idziesz do więzienia, nie przekraczasz linii startu... | Wesprzyj Marię w serii zadań Podbój kolei
Ukończone zadanie Pieniądze na kołach
|
0 | |
|
Zastępca Szeryfa | Zostań zastępcą szeyfa
Ukończone zadanie To morderstwo
|
Zastępca Szeryfa |
25 |
|
Rozwiązanie zagadki | Zakończ serię zadań z trzema kluczami
Ukończ zadanie Trzy klucze do twojego skarbu
|
0 | |
|
Słodkości dla Henry'ego na Halloween | Podaruj Henremu kandyzowane pomarańcze na Halloween
Ukończ zadanie Słodkości
|
25 | |
|
Pierwszy krok... | Osiągnij kolejny poziom | 0 | |
|
Wyciągnij flagę! | Zdobądź flagę Flagę Stanów Północnych | 0 | |
|
Psikus dla Marii na Halloween | Podaruj Mari śmierdzącą rybę na Halloween
Ukończ zadanie Psikus
|
25 | |
|
Trzy Rzeki | Zakończ serie zadań "Trzy rzeki"
Ukończone zadanie Sprzedaż
lub Ukończone zadanie Handel złotem |
25 | |
|
Pierścień | Zakończ serie zadań "Pierścień"
Morderstwo
Poszukiwania na pustyni |
25 | |
Ciężka praca | Zakończ serie zadań "Ciężka praca"
Do dołu
|
75 | ||
|
Skarb | Zakończ serie zadań "Skarb"
Trzy klucze do twojego skarbu |
75 | |
|
Złoty skarb | Zakończ serie zadań "Złoty skarb"
Cierpliwie i z wyczuciem
|
75 | |
|
Nadzieja umiera ostatnia | Zakończ serie zadań "Nadzieja umiera ostatnia"
Od starego do nowego
|
75 | |
|
Weteran świata | Jesteś weteranem starego swiata |
Weteran świata |
0 |
|
Morderstwo | Zakończ serie zadań "Morderstwo"
Ukończone zadanie Aresztowanie |
Detektyw |
25 |
|
Ook! | Zakończ zadanie "Ook!" | 0 | |
Wyciskacz łez | Zakończ serie zadań "Przeminęło z walentynkami"
Ukończone zadanie Droga wolna dla Scarlett i Ashleya |
25 | ||
|
Król Karnawału | Zbierz wszystkie elementy zestawu karnawałowego. | 25 | |
|
Mój własny królewski ptak | Zbierz złotego pawia i jego pióro. | 10 | |
|
Niebieska drużyna | Zbierz wszystkie przedmioty z niebieskiego zestawu piłkarskiego. | 100 | 10 |
|
Wszystkie płatki śniegu w mojej dłoni | Zbierz wszystkie śnieżne karty. | 10 | |
|
Wielkanocna rozgrywka 2019 | Zbierz wszystkie elementy zestawu Thomasa A. Edisona. | 10 | |
|
Niezwykle oryginalny koń | Posiadaj konia i siodło żniwiarza. | 10 | |
|
Niesamowita broń pojedynkowa. | Zbierz wszystkie elementy zestawu broni żniwiarza. | 10 | |
|
Twój szczęśliwy ubiór! | Zbierz wszystkie przedmioty czterolistnej koniczny. | 50 | 10 |
|
Miłośnik roślin | Zbierz wszystkie rośliny. | 10 | |
|
Jeździec Pony Express zawsze dostarczy paczkę. | Zbierz wszystkie elementy zestawu J. Fry'a. | 10 | |
|
Letnie duchy | Zbierz wszystkie przedmioty z zestawu letnich duchów. | 10 | |
|
To ja, psotnik! | Zbierz wszystkie elementy zestawu Belschnickela. | 10 | |
|
Najlepszy Zastępca Szefa Kuchni! | Zbierz wszystkie przedmioty z zestawu zastępcy szeryfa kuchni. | 100 | 10 |
|
Złoty koń | Zbierz wszystkie elementy zestawu złotego konia. | 10 | |
|
Kto wypuścił psy? Kto, kto, kto, kto?! | Zbierz wszystkie elementy zestawu psów zaprzęgowych | 10 | |
|
Twój pierwszy lot | Zbierz wszystkie elementy zestawu braci Wright. | 10 | |
|
Spróbuj jak najwięcej ciast | Zbierz 4 ciasta. | 100 | 10 |
|
Moja irlandzka szafa | Zbierz wszystkie irlandzkie przedmioty. | 10 | |
|
Spróbuj jak najwięcej ciast | Zbierz 4 ciasta. | 100 | 10 |
|
Moja irlandzka szafa | Zbierz wszystkie irlandzkie przedmioty. | 10 | |
|
Stajenny | Miej w ekwipunku 10 koni tego samego typu. | 25 | |
|
Hodowca | Miej w ekwipunku 25 koni tego samego typu. | 50 | |
|
Koński Diler | Miej w ekwipunku 50 koni tego samego typu. | 75 | |
|
Człowiek-koń | Miej w ekwipunku 100 koni tego samego typu. |
Miłośnik zwierząt |
100 |
|
Gang Śpiochów | Miej 100 niedźwiedzi w swoim ekwipunku. |
Szef niedźwiedziej bandy |
100 |
|
Prawdziwy dżentelmen | Zbierz wszystkie elementy zestawu Dżentelmena.
Brązowy cylinder
|
Prawdziwy dżentelmen |
100 |
|
Gotowy do świętowania | Zbierz wszystkie elementy zestawu Tancerki.
Pióro we włosach
|
100 |