Osiągnięcia - Ogólne: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
(Utworzył nową stronę „{{Osiągnięcia nawigacja}} {| class="wikitable" style="text-align:center;" !scope="col"|Ogólne |} {| class="wikitable " style="text-align:center;" !scope="col"|Gr...”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 204: | Linia 204: | ||
| | | | ||
|100 | |100 | ||
|- | |||
| | |||
|Za garść dolarów | |||
|Zarób 100$ sprzedając przedmioty u handlarza | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
| | |||
|Paser | |||
|Zarób 10000$ sprzedając przedmioty u handlarza | |||
| | |||
|50 | |||
|- | |||
| | |||
|Król rupieci | |||
|Zarób 1000000$ sprzedając przedmioty u handlarza | |||
|Złoty osioł | |||
|100 | |||
|- | |||
| | |||
|Cel uświęca środki | |||
|Omdlej 50 razy | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
| | |||
|Przywykłem do tego | |||
|Omdlej 250 razy | |||
| | |||
|30 | |||
|- | |||
| | |||
|Władca podziemia | |||
|Omdlej 500 razy | |||
|Przyznany tytuł: Władca podziemia | |||
|60 | |||
|} |
Wersja z 19:32, 4 paź 2012
Ogólne |
---|