Osiągnięcia - Ogólne: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 250: | Linia 250: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|Podróżny | |||
|Przemierz 1000 mil | |||
| | | | ||
|10 | |||
|- | |||
| | |||
|Włóczykij | |||
|Przemierz 25000 mil | |||
| | |||
|75 | |||
|- | |||
| | |||
|Globtroter | |||
|Przemierz 100000 mil | |||
|Przyznany tytuł: Globtroter | |||
|150 | |||
|- | |||
| | |||
|Spacer | |||
|Przejdź 1000 mil | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
| | |||
|Maraton | |||
|Przejdź 2500 mil | |||
| | |||
|30 | |||
|- | |||
| | |||
|I mógłbym przejść 5000 mil... | |||
|Przejdź 5000 mil | |||
| | |||
|60 | |||
|- | |||
| | | | ||
|Powoli lecz pewnie | |||
|Przejedź 1000 mil na ośle | |||
| | | | ||
|10 | |||
|- | |||
| | | | ||
|Poganiacz osła | |||
|Przejedź 5000 mil na ośle | |||
| | |||
|30 | |||
|- | |- | ||
| | |||
|Na ośle przez pola i doliny | |||
|Przejedź 10000 mil na ośle | |||
| | |||
|60 | |||
|- | |||
| | |||
|Król marchewek | |||
|Przejedź 25000 mil na ośle | |||
| | |||
|90 |
Wersja z 19:51, 4 paź 2012
Ogólne |
---|
Ogólne - Podróż |
---|
Grafika | Nazwa | Wymagania | Nagroda | Punkty |
---|---|---|---|---|
Podróżny | Przemierz 1000 mil | 10 | ||
Włóczykij | Przemierz 25000 mil | 75 | ||
Globtroter | Przemierz 100000 mil | Przyznany tytuł: Globtroter | 150 | |
Spacer | Przejdź 1000 mil | 10 | ||
Maraton | Przejdź 2500 mil | 30 | ||
I mógłbym przejść 5000 mil... | Przejdź 5000 mil | 60 | ||
Powoli lecz pewnie | Przejedź 1000 mil na ośle | 10 | ||
Poganiacz osła | Przejedź 5000 mil na ośle | 30 | ||
Na ośle przez pola i doliny | Przejedź 10000 mil na ośle | 60 | ||
Król marchewek | Przejedź 25000 mil na ośle | 90 |