Osiągnięcia - Socjalne: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 282: | Linia 282: | ||
| | | | ||
|160 | |160 | ||
|} | |||
<div class="usermessage mw-customtoggle-myTable5"> | |||
{| class="wikitable" style="text-align:center;" | |||
!scope="col"|Cyrk | |||
|}</div> | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-myTable5" style="text-align:center;" | |||
!scope="col"|Grafika!! Nazwa !!Wymagania!!Nagroda!!Punkty | |||
|- | |||
|[[Plik:.png]] | |||
|Jeden produkt dziennie | |||
|Dostarcz 7 produktów | |||
|1 OUP | |||
|25 | |||
|- | |||
|[[Plik:.png]] | |||
|Jeden produkt tygodniowo | |||
|Dostarcz 77 produktów | |||
|5 OUP | |||
|50 | |||
|- | |||
|[[Plik:.png]] | |||
|Jeden produkt miesięcznie | |||
|Dostarcz 777 produktów | |||
|10 OUP | |||
|100 | |||
|- | |||
|[[Plik:.png]] | |||
|Jeden produkt rocznie | |||
|Dostarcz 7777 produktów | |||
|50 OUP | |||
|250 | |||
|- | |||
|[[Plik:.png]] | |||
|Pierwszy kamień | |||
|Rozbuduj wędrowny cyrk za 20 punktów. | |||
|1 OUP | |||
|25 | |||
|- | |||
|[[Plik:.png]] | |||
|Drugi kamień | |||
|Rozbuduj wędrowny cyrk za 2020 punkty. | |||
|5 OUP | |||
|50 | |||
|- | |||
|[[Plik:.png]] | |||
|Trzeci kamień | |||
|Rozbuduj wędrowny cyrk za 20202 punkty. | |||
|10 OUP | |||
|100 | |||
|- | |||
|[[Plik:.png]] | |||
|Czwarty kamień | |||
|Rozbuduj wędrowny cyrk za 202020 punkty. | |||
|50 OUP | |||
|250 | |||
|- | |||
|[[Plik:.png]] | |||
|Ktoś nie ma jeszcze dość? | |||
|Weź udział w budowie cyrku we wszystkich hrabstwach. | |||
|250 OUP | |||
|250 | |||
|} | |} |
Wersja z 14:49, 30 lip 2013
Informacja |
---|
W celu uzyskania informacji o tych osiągnięciach, przeczytaj artykuł o systemie zaproszeń. |
Grafika | Nazwa | Wymagania | Nagroda | Punkty |
---|---|---|---|---|
Plik:.png | Jeden produkt dziennie | Dostarcz 7 produktów | 1 OUP | 25 |
Plik:.png | Jeden produkt tygodniowo | Dostarcz 77 produktów | 5 OUP | 50 |
Plik:.png | Jeden produkt miesięcznie | Dostarcz 777 produktów | 10 OUP | 100 |
Plik:.png | Jeden produkt rocznie | Dostarcz 7777 produktów | 50 OUP | 250 |
Plik:.png | Pierwszy kamień | Rozbuduj wędrowny cyrk za 20 punktów. | 1 OUP | 25 |
Plik:.png | Drugi kamień | Rozbuduj wędrowny cyrk za 2020 punkty. | 5 OUP | 50 |
Plik:.png | Trzeci kamień | Rozbuduj wędrowny cyrk za 20202 punkty. | 10 OUP | 100 |
Plik:.png | Czwarty kamień | Rozbuduj wędrowny cyrk za 202020 punkty. | 50 OUP | 250 |
Plik:.png | Ktoś nie ma jeszcze dość? | Weź udział w budowie cyrku we wszystkich hrabstwach. | 250 OUP | 250 |