Osiągnięcia - Zadania: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 40: | Linia 40: | ||
|Rycerz w lśniącej zbroi | |Rycerz w lśniącej zbroi | ||
|Zakończ serię zadań "Rycerz w lśniącej zbroi" | |Zakończ serię zadań "Rycerz w lśniącej zbroi" | ||
| | |||
|25 | |||
|} | |||
<div class="usermessage mw-customtoggle-myTableGH"> | |||
{| class="wikitable " style="text-align:center;" | |||
!scope="col"|Zadania - Główna historia | |||
|}</div> | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-myTableGH" style="text-align:center;" | |||
!scope="col"|Grafika!! Nazwa !!Wymagania!!Nagroda!!Punkty | |||
|- | |||
|[[Plik:.png]] | |||
|Tańczący z kojotami | |||
|Zakończ pierwszą część głównej historii "Placówka" | |||
| | |||
|25 | |||
|- | |||
|[[Plik:.png]] | |||
|Poszukiwacz kamieni | |||
|Zakończ serię zadań "Zew przygody" | |||
| | |||
|25 | |||
|- | |||
|[[Plik:.png]] | |||
|Wodnik | |||
|Zakończ trzecią część serii zadań "Zew przygody" | |||
| | | | ||
|25 | |25 | ||
Linia 342: | Linia 368: | ||
|Wszystkiego najlepszego The West! | |Wszystkiego najlepszego The West! | ||
|Zakończ serię zadań "Urodziny The West" | |Zakończ serię zadań "Urodziny The West" | ||
| | |||
|25 | |||
|- | |||
|[[Plik:.png]] | |||
|Pomoc | |||
|Zakończ serię zadań "Ręka rękę myje" | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[Plik:.png]] | |||
|Trema | |||
|Zakończ serię zadań "Wielki występ" | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[Plik:.png]] | |||
|Łowca bandytów | |||
|Zakończ serię zadań "Sześciu bandytów" | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[Plik:.png]] | |||
|Znawca wszystkich trików | |||
|Zakończ serię zadań "Edukacja" | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[Plik:.png]] | |||
|Witaj w klubie | |||
|Zakończ serię zadań "Zagubiona mapa" | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[Plik:.png]] | |||
|Czeladnik | |||
|Zakończ serię zadań "Mentor" | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[Plik:.png]] | |||
|Wojownik | |||
|Zakończ serię zadań "Bitwa fortowa" | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[Plik:.png]] | |||
|Nigdy nie śpimy | |||
|Zakończ serię zadań "Agencja Pinkerton" | |||
| | |||
|25 | |||
|- | |||
|[[Plik:.png]] | |||
|Przyjaciel, dobry przyjaciel | |||
|Zakończ serię zadań "Tydzień przyjaźni" | |||
| | |||
|25 | |||
|- | |||
|[[Plik:.png]] | |||
|As, as, ósemka, ósemka, dama | |||
|Zakończ serię zadań "Karty truposza" | |||
| | |||
|25 | |||
|- | |||
|[[Plik:.png]] | |||
|Belle Bootlegger | |||
|Zakończ serię zadań "Transportowiec" | |||
| | |||
|25 | |||
|- | |||
|[[Plik:.png]] | |||
|Gorączka fortowa | |||
|Zakończ serię zadań "Dzika banda" | |||
| | |||
|25 | |||
|- | |||
|[[Plik:.png]] | |||
|Utalentowany | |||
|Zakończ serię zadań "Zaawansowane rzemiosło" | |||
| | |||
|25 | |||
|- | |||
|[[Plik:.png]] | |||
|Dyliżansowa Mary | |||
|Zakończ serię zadań "Listy znikąd" | |||
| | | | ||
|25 | |25 |
Wersja z 21:05, 16 lis 2013
Grafika | Nazwa | Wymagania | Nagroda | Punkty |
---|---|---|---|---|
Plik:.png | Tańczący z kojotami | Zakończ pierwszą część głównej historii "Placówka" | 25 | |
Plik:.png | Poszukiwacz kamieni | Zakończ serię zadań "Zew przygody" | 25 | |
Plik:.png | Wodnik | Zakończ trzecią część serii zadań "Zew przygody" | 25 |
Grafika | Nazwa | Wymagania | Nagroda | Punkty |
---|---|---|---|---|
Plik:Ramka-mlotek.png | Stado bydła | Zakończ serięzadań "Stado bydła" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Joe | Zakończ serię zadań "Joe" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Pogoń za przestępcami | Zakończ serię zadań "Pogoń za przestępcami" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Płonące serce | Zakończ serię zadań "Płonące serce" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Kamienie półszlachetne | Zakończ serię zadań "Kamienie półszlachetne" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Bob | Zakończ serię zadań "Bob" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Polowanie | Zakończ serię zadań "Polowanie" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Banda Daltona | Zakończ serię zadań "Banda daltona" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Szata zdobi człowieka | Zakończ serię zadań "Szata zdobi człowieka" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Specjał Henrego Walkera | Zakończ serię zadań "Specjał Henrego Walkera" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Dzikie konie | Zakończ serię zadań "Dzikie konie" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Dziadek Waupee | Zakończ serię zadań "Dziadek Waupee" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Poszukiwanie skarbu | Zakończ serię zadań "Poszukiwanie skarbu" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Ucieczka Erika | Zakończ serię zadań "Ucieczka Erika" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Urodziny Henrego | Zakończ serię zadań "Urodziny Henrego" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Pony-Express | Zakończ serię zadań "PonyExpress" | 100 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Taktyki pojedynkowe | Zakończ serię zadań "Taktyki pojedynkowe" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Optymalizacja zysku | Zakończ serię zadań "Optymalizacja zysku" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Dobra organizacja | Zakończ serię zadań "Dobra organizacja" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Obrączka Kate | Zakończ serię zadań "Obrączka Kate" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | John się wyprowadza | Zakończ serię zadań "John się wyprowadza" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Skradziona sztuka | Zakończ serię zadań "Skradziona sztuka" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Kwiecień | Zakończ serię zadań "Kwiecień" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Jak wypadają święta | Zakończ serię zadań "Jak wypadają święta" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Anioł miłości | Zakończ serię zadań "Anioł miłości" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Ucieczka z więzienia | Zakończ serię zadań "Ucieczka z więzienia" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Wielka podróż | Zakończ serię zadań "Wielka podróż" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Drogi komunikacyjne | Zakończ serię zadań "Drogi komunikacyjne" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Jutrzejszy nagłówek | Zakończ serię zadań "Jutrzejszy nagłówek" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Miasto widmo | Zakończ serię zadań "Miasto widmo" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Ofiara losu | Zakończ serię zadań "Ofiara losu" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Pranie brudów | Zakończ serię zadań "Pranie brudów" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Pachnie mi to skarbem | Zakończ serię zadań "Pachnie mi to skarbem" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Cała naprzód ku nowej przygodzie | Zakończ serię zadań "Cała naprzód ku nowej przygodzie" | Przyznany tytuł: Nowicjusz | 50 |
Plik:Ramka-mlotek.png | Cyrk wędrowny | Zakończ serię zadań "Cyrk wędrowny" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Duchy zwierząt | Zakończ serię zadań "Duchy zwierząt" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Przyjaciel Indian | Zakończ serię zadań "Plemię" | Przyznany tytuł: Brat plemienia | 25 |
Plik:Ramka-mlotek.png | Decyzja | Zakończ serię zadań "Decyzja" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Rajd | Zakończ serię zadań "Rajd" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Transport więźniów | Zakończ serię zadań "Transport więźniów" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Stary przyjaciel | Zakończ serię zadań "Charlie" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Żądanie Hacketta | Zakończ serię zadań "Żądanie Hacketta" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Pustkowie | Zakończ serię zadań "Pustkowie" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Meksykańskie złoto | Zakończ serię zadań "Meksykańskie złoto" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Los Cunninghamów | Zakończ serię zadań Jesse J. Jamesa "Los Cunninghamów" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Pomoc dla ojca Browna | Zakończ serię zadań JayNa "Pomoc dla ojca Browna" | 25 | |
Plik:Ramka-mlotek.png | Bojownik o wolność | Zakończ serię zadań Hadesa "Bojownik o wolność" | 25 | |
Cyrk wędrowny | Zakończ serię zadań "Cyrk wędrowny" | 25 | ||
Wszystkiego najlepszego The West! | Zakończ serię zadań "Urodziny The West" | 25 | ||
Plik:.png | Pomoc | Zakończ serię zadań "Ręka rękę myje" | ||
Plik:.png | Trema | Zakończ serię zadań "Wielki występ" | ||
Plik:.png | Łowca bandytów | Zakończ serię zadań "Sześciu bandytów" | ||
Plik:.png | Znawca wszystkich trików | Zakończ serię zadań "Edukacja" | ||
Plik:.png | Witaj w klubie | Zakończ serię zadań "Zagubiona mapa" | ||
Plik:.png | Czeladnik | Zakończ serię zadań "Mentor" | ||
Plik:.png | Wojownik | Zakończ serię zadań "Bitwa fortowa" | ||
Plik:.png | Nigdy nie śpimy | Zakończ serię zadań "Agencja Pinkerton" | 25 | |
Plik:.png | Przyjaciel, dobry przyjaciel | Zakończ serię zadań "Tydzień przyjaźni" | 25 | |
Plik:.png | As, as, ósemka, ósemka, dama | Zakończ serię zadań "Karty truposza" | 25 | |
Plik:.png | Belle Bootlegger | Zakończ serię zadań "Transportowiec" | 25 | |
Plik:.png | Gorączka fortowa | Zakończ serię zadań "Dzika banda" | 25 | |
Plik:.png | Utalentowany | Zakończ serię zadań "Zaawansowane rzemiosło" | 25 | |
Plik:.png | Dyliżansowa Mary | Zakończ serię zadań "Listy znikąd" | 25 |