Panteon: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
(Utworzył nową stronę „==Panteon== Do panteonu są wpisywani gracze osiągający maksymalny - 99 - poziom. W panteonie wypisani gracze, którzy najszybciej na świecie osiągnęli możliwie …”) |
|||
(Nie pokazano 17 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
W panteonie pojawiają się gracze, którzy najszybciej osiągnęli największy poziom na danym świecie. Do [[Wersja 1.30|wersji 1.30]] wprowadzonej '''03.01.2011''' był to poziom 99, na wszystkich światach które wystartowały później (Cheyenne i kolejne) jest to poziom 120. | |||
==Top 5 poszczególnych światów== | |||
===Panteon 99 (Świat 1 - Blackfoot)=== | |||
<br> | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!Świat 1 | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | {| class="wikitable" style="float: center;" | ||
!# !! Nick !! dopisany(a) do panteonu | !# !! Nick !! dopisany(a) do panteonu | ||
Linia 11: | Linia 16: | ||
|1 | |1 | ||
|Czarnulka | |Czarnulka | ||
|16.08. | |16.08.2009 o godzinie 06:33 | ||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
|Pogi | |Pogi | ||
|20.08. | |20.08.2009 o godzinie 21:53 | ||
|- | |- | ||
|3 | |3 | ||
|Włodek III | |Włodek III | ||
|16.09. | |16.09.2009 o godzinie 16:48 | ||
|- | |- | ||
|4 | |4 | ||
|Shaterhend-JR | |Shaterhend-JR | ||
|29.09. | |29.09.2009 o godzinie 10:01 | ||
|- | |- | ||
|5 | |5 | ||
|Morok | |Morok | ||
|16.10.09 o godzinie 04:09 | |16.10.2009 o godzinie 04:09 | ||
|} | |||
<br> | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!Świat 2 | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!# !! Nick !! dopisany(a) do panteonu | |||
|- | |||
|1 | |||
|Sentar | |||
|08.10.2009 o godzinie 11:14 | |||
|- | |||
|2 | |||
|TheFaMiNe | |||
|18.10.2009 o godzinie 22:17 | |||
|- | |||
|3 | |||
|zanthrax | |||
|31.10.2009 o godzinie 22.01 | |||
|- | |||
|4 | |||
|Milten99 | |||
|19.11.2009 o godzinie 15:23 | |||
|- | |||
|5 | |||
|Devi | |||
|11.12.2009 o godzinie 21:27 | |||
|} | |||
<br> | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!Świat 3 | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!# !! Nick !! dopisany(a) do panteonu | |||
|- | |||
|1 | |||
|Imperium kozackie | |||
|11.10.2009 o godzinie 21.37 | |||
|- | |||
|2 | |||
|oicmoT | |||
|03.11.2009 o godzinie 01.58 | |||
|- | |||
|3 | |||
|PENdzel | |||
|29.11.2009 o godzinie 17.34 | |||
|- | |||
|4 | |||
|Azuka | |||
|02.12.2009 o godzinie 19.00 | |||
|- | |||
|5 | |||
|marcinb1985 | |||
|06.12.2009 o godzinie 23.49 | |||
|} | |||
<br> | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!Świat 4 | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!# !! Nick !! dopisany(a) do panteonu | |||
|- | |||
|1 | |||
|rafsty | |||
|4.11.2009 o godzinie 08:55 | |||
|- | |||
|2 | |||
|PENdzel | |||
|26.11.2009 o godzinie 10:53 | |||
|- | |||
|3 | |||
|Almaryk | |||
|06.01.2010 o godzinie 18:21 | |||
|- | |||
|4 | |||
|Johnman | |||
|14.01.2010 o godzinie 13:42 | |||
|- | |||
|5 | |||
|Pejot | |||
|15.01.2010 o godzinie 15:15 | |||
|} | |||
<br> | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!Świat 5 | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!# !! Nick !! dopisany(a) do panteonu | |||
|- | |||
|1 | |||
|Yedi | |||
|13.11.2009 o godzinie 12:32 | |||
|- | |||
|2 | |||
|Ors | |||
|20.11.2009 o godzinie 04:59 | |||
|- | |||
|3 | |||
|panas | |||
|04.12.2009 o godzinie 20:12 | |||
|- | |||
|4 | |||
|Lagrange | |||
|21.12.2009 o godzinie 14:14 | |||
|- | |||
|5 | |||
|azi | |||
|31.12.2009 o godzinie 14:31 | |||
|} | |||
<br> | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!Świat 6 | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!# !! Nick !! dopisany(a) do panteonu | |||
|- | |||
|1 | |||
|chrisderi | |||
|14.12.2009 o godzinie 10.06 | |||
|- | |||
|2 | |||
|FOREX Trader | |||
|04.02.2010 o godzinie 19.00 | |||
|- | |||
|3 | |||
|PENdzel | |||
|12.02.2010 o godzinie 23.17 | |||
|- | |||
|4 | |||
|Mr. Whiskers | |||
|18.02.2010 o godzinie 20.38 | |||
|- | |||
|5 | |||
|sethakill | |||
|21.02.2010 o godzinie 23.49 | |||
|} | |||
<br> | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!Świat 7 | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!# !! Nick !! dopisany(a) do panteonu | |||
|- | |||
|1 | |||
|Guthrie8 | |||
|21.12.2009 o godzinie 22:44 | |||
|- | |||
|2 | |||
|marcinb1985 | |||
|22.12.2009 o godzinie 14:50 | |||
|- | |||
|3 | |||
|Binox | |||
|09.01.2010 o godzinie 12:49 | |||
|- | |||
|4 | |||
|donBalloO | |||
|06.02.2010 o godzinie 14:23 | |||
|- | |||
|5 | |||
|PENdzel | |||
|13.02.2010 o godzinie 02:57 | |||
|} | |||
<br> | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!Świat 8 | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!# !! Nick !! dopisany(a) do panteonu | |||
|- | |||
|1 | |||
|lew92 | |||
|17.01.2010 o godzinie 12:37 | |||
|- | |||
|2 | |||
|Jill McBain | |||
|04.02.2010 o godzinie 08:47 | |||
|- | |||
|3 | |||
|LechL | |||
|21.02.2010 o godzinie 20:52 | |||
|- | |||
|4 | |||
|Shaterhend-JR | |||
|03.03.2010 o godzinie 23:32 | |||
|- | |||
|5 | |||
|orzesz | |||
|09.03.2010 o godzinie 09:05 | |||
|} | |||
<br> | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!Świat 9 | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!# !! Nick !! dopisany(a) do panteonu | |||
|- | |||
|1 | |||
|mIndw0rm | |||
|11.01.2010 o godzinie 18:35 | |||
|- | |||
|2 | |||
|Ocampa3 | |||
|29.01.2010 o godzinie 12.31 | |||
|- | |||
|3 | |||
|Esteldir02 | |||
|16.02.2010 o godzinie 21:32 | |||
|- | |||
|4 | |||
|Adranomino | |||
|28.02.2010 o godzinie 14:28 | |||
|- | |||
|5 | |||
|.bukaj. | |||
|01.03.2010 o godzinie 14:15 | |||
|} | |} | ||
<br> | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!Świat 10 | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!# !! Nick !! dopisany(a) do panteonu | |||
|- | |||
|1 | |||
|canto | |||
|15.04.2010 o godzinie 00:42 | |||
|- | |||
|2 | |||
|polak7gt | |||
|23.04.2010 o godzinie 00:44 | |||
|- | |||
|3 | |||
|LechL | |||
|06.06.2010 o godzinie 11:36 | |||
|- | |||
|4 | |||
|Haris | |||
|21.06.2010 o godzinie 14:44 | |||
|- | |||
|5 | |||
|jonasz001 | |||
|22.06.2010 o godzinie 23:17 | |||
|} | |||
<br> | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!Świat 11 | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!# !! Nick !! dopisany(a) do panteonu | |||
|- | |||
|1 | |||
|panas | |||
|12.07.2010 o godzinie 12:51 | |||
|- | |||
|2 | |||
|cavi | |||
|06.08.2010 o godzinie 20:26 | |||
|- | |||
|3 | |||
|Norman | |||
|14.08.2010 o godzinie 19:26 | |||
|- | |||
|4 | |||
|KSF09 | |||
|28.08.2010 o godzinie 02:16 | |||
|- | |||
|5 | |||
|Dziki traper | |||
|28.08.2010 o godzinie 03:43 | |||
|} | |||
<br> | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!Świat 12 | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!# !! Nick !! dopisany(a) do panteonu | |||
|- | |||
|1 | |||
|Kraljevic | |||
|10.10.2010 o godzinie 01:42 | |||
|- | |||
|2 | |||
|saintadamus | |||
|20.10.2010 o godzinie 02:00 | |||
|- | |||
|3 | |||
|raulo1982 | |||
|20.10.2010 o godzinie 18:34 | |||
|- | |||
|4 | |||
|Kacper 8 | |||
|02.11.2010 o godzinie 15:01 | |||
|- | |||
|5 | |||
|Yerpen | |||
|09.11.2010 o godzinie 01:55 | |||
|} | |||
<br> | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!Arizona | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!# !! Nick !! dopisany(a) do panteonu | |||
|- | |||
|1 | |||
|Thinky Whinky | |||
|20.09.2010 o godzinie 19:17 | |||
|- | |||
|2 | |||
|Stary Samotnik | |||
|07.10.2010 o godzinie 10:55 | |||
|- | |||
|3 | |||
|minio666 | |||
|08.10.2010 o godzinie 15:25 | |||
|- | |||
|4 | |||
|alibaba146 | |||
|22.10.2010 o godzinie 23:26 | |||
|- | |||
|5 | |||
|vitek1 | |||
|23.10.2010 o godzinie 02:03 | |||
|} | |||
<br> | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!Blackfoot | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!# !! Nick !! dopisany(a) do panteonu | |||
|- | |||
|1 | |||
|Mrs. Jane Smith | |||
|14.12.2010 o godzinie 00:59 | |||
|- | |||
|2 | |||
|Saxon69 | |||
|14.12.2010 o godzinie 06:35 | |||
|- | |||
|3 | |||
|alibaba146 | |||
|18.12.2010 o godzinie 20:42 | |||
|- | |||
|4 | |||
|unbreakable | |||
|19.12.2010 o godzinie 06:40 | |||
|- | |||
|5 | |||
|Barshy | |||
|19.12.2010 o godzinie 10:04 | |||
|} | |||
===Panteon 120 (Cheyenne -)=== | |||
<br> | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!Cheyenne | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!# !! Nick !! dopisany(a) do panteonu | |||
|- | |||
|1 | |||
|Oshi | |||
|07.08.2011 o godzinie 13:30 | |||
|- | |||
|2 | |||
|Chudy ale Byk | |||
|11.09.2011 o godzinie 20:39 | |||
|- | |||
|3 | |||
|Eligia | |||
|28.10.2011 o godzinie 20:00 | |||
|- | |||
|4 | |||
|Hasan ibn Sabbah | |||
|10.10.2011 o godzinie 21:36 | |||
|- | |||
|5 | |||
|Kruszynix | |||
|19.10.2011 o godzinie 14:51 | |||
|} | |||
<br> | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!Dakota | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!# !! Nick !! dopisany(a) do panteonu | |||
|- | |||
|1 | |||
|Miszczu.. | |||
|19.09.2011 o godzinie 21:01 | |||
|- | |||
|2 | |||
|GreyGoose | |||
|22.09.2011 o godzinie 04:28 | |||
|- | |||
|3 | |||
|Atria | |||
|22.10.2011 o godzinie 08:56 | |||
|- | |||
|4 | |||
|Kropcia | |||
|29.10.2011 o godzinie 07:19 | |||
|- | |||
|5 | |||
|Dr.Quinn. | |||
|13.11.2011 o godzinie 22:59 | |||
|} | |||
<br> | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!Huron | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!# !! Nick !! dopisany(a) do panteonu | |||
|- | |||
|1 | |||
|Kudłaty - ZZ | |||
|03.02.2012 o godzinie 14:10 | |||
|- | |||
|2 | |||
|FCJoopek | |||
|18.02.2012 o godzinie 21:20 | |||
|- | |||
|3 | |||
|Chudy ale Byk | |||
|28.02.2012 o godzinie 00:42 | |||
|- | |||
|4 | |||
|Frajda | |||
|12.03.2012 o godzinie 02:01 | |||
|- | |||
|5 | |||
|sarverok | |||
|16.03.2012 o godzinie 21:21 | |||
|} | |||
[[Kategoria:Pomoc]][[Kategoria:Przydatne strony]] | |||
Aktualna wersja na dzień 23:30, 17 lut 2021
W panteonie pojawiają się gracze, którzy najszybciej osiągnęli największy poziom na danym świecie. Do wersji 1.30 wprowadzonej 03.01.2011 był to poziom 99, na wszystkich światach które wystartowały później (Cheyenne i kolejne) jest to poziom 120.
Top 5 poszczególnych światów
Panteon 99 (Świat 1 - Blackfoot)
Świat 1 |
---|
# | Nick | dopisany(a) do panteonu |
---|---|---|
1 | Czarnulka | 16.08.2009 o godzinie 06:33 |
2 | Pogi | 20.08.2009 o godzinie 21:53 |
3 | Włodek III | 16.09.2009 o godzinie 16:48 |
4 | Shaterhend-JR | 29.09.2009 o godzinie 10:01 |
5 | Morok | 16.10.2009 o godzinie 04:09 |
Świat 2 |
---|
# | Nick | dopisany(a) do panteonu |
---|---|---|
1 | Sentar | 08.10.2009 o godzinie 11:14 |
2 | TheFaMiNe | 18.10.2009 o godzinie 22:17 |
3 | zanthrax | 31.10.2009 o godzinie 22.01 |
4 | Milten99 | 19.11.2009 o godzinie 15:23 |
5 | Devi | 11.12.2009 o godzinie 21:27 |
Świat 3 |
---|
# | Nick | dopisany(a) do panteonu |
---|---|---|
1 | Imperium kozackie | 11.10.2009 o godzinie 21.37 |
2 | oicmoT | 03.11.2009 o godzinie 01.58 |
3 | PENdzel | 29.11.2009 o godzinie 17.34 |
4 | Azuka | 02.12.2009 o godzinie 19.00 |
5 | marcinb1985 | 06.12.2009 o godzinie 23.49 |
Świat 4 |
---|
# | Nick | dopisany(a) do panteonu |
---|---|---|
1 | rafsty | 4.11.2009 o godzinie 08:55 |
2 | PENdzel | 26.11.2009 o godzinie 10:53 |
3 | Almaryk | 06.01.2010 o godzinie 18:21 |
4 | Johnman | 14.01.2010 o godzinie 13:42 |
5 | Pejot | 15.01.2010 o godzinie 15:15 |
Świat 5 |
---|
# | Nick | dopisany(a) do panteonu |
---|---|---|
1 | Yedi | 13.11.2009 o godzinie 12:32 |
2 | Ors | 20.11.2009 o godzinie 04:59 |
3 | panas | 04.12.2009 o godzinie 20:12 |
4 | Lagrange | 21.12.2009 o godzinie 14:14 |
5 | azi | 31.12.2009 o godzinie 14:31 |
Świat 6 |
---|
# | Nick | dopisany(a) do panteonu |
---|---|---|
1 | chrisderi | 14.12.2009 o godzinie 10.06 |
2 | FOREX Trader | 04.02.2010 o godzinie 19.00 |
3 | PENdzel | 12.02.2010 o godzinie 23.17 |
4 | Mr. Whiskers | 18.02.2010 o godzinie 20.38 |
5 | sethakill | 21.02.2010 o godzinie 23.49 |
Świat 7 |
---|
# | Nick | dopisany(a) do panteonu |
---|---|---|
1 | Guthrie8 | 21.12.2009 o godzinie 22:44 |
2 | marcinb1985 | 22.12.2009 o godzinie 14:50 |
3 | Binox | 09.01.2010 o godzinie 12:49 |
4 | donBalloO | 06.02.2010 o godzinie 14:23 |
5 | PENdzel | 13.02.2010 o godzinie 02:57 |
Świat 8 |
---|
# | Nick | dopisany(a) do panteonu |
---|---|---|
1 | lew92 | 17.01.2010 o godzinie 12:37 |
2 | Jill McBain | 04.02.2010 o godzinie 08:47 |
3 | LechL | 21.02.2010 o godzinie 20:52 |
4 | Shaterhend-JR | 03.03.2010 o godzinie 23:32 |
5 | orzesz | 09.03.2010 o godzinie 09:05 |
Świat 9 |
---|
# | Nick | dopisany(a) do panteonu |
---|---|---|
1 | mIndw0rm | 11.01.2010 o godzinie 18:35 |
2 | Ocampa3 | 29.01.2010 o godzinie 12.31 |
3 | Esteldir02 | 16.02.2010 o godzinie 21:32 |
4 | Adranomino | 28.02.2010 o godzinie 14:28 |
5 | .bukaj. | 01.03.2010 o godzinie 14:15 |
Świat 10 |
---|
# | Nick | dopisany(a) do panteonu |
---|---|---|
1 | canto | 15.04.2010 o godzinie 00:42 |
2 | polak7gt | 23.04.2010 o godzinie 00:44 |
3 | LechL | 06.06.2010 o godzinie 11:36 |
4 | Haris | 21.06.2010 o godzinie 14:44 |
5 | jonasz001 | 22.06.2010 o godzinie 23:17 |
Świat 11 |
---|
# | Nick | dopisany(a) do panteonu |
---|---|---|
1 | panas | 12.07.2010 o godzinie 12:51 |
2 | cavi | 06.08.2010 o godzinie 20:26 |
3 | Norman | 14.08.2010 o godzinie 19:26 |
4 | KSF09 | 28.08.2010 o godzinie 02:16 |
5 | Dziki traper | 28.08.2010 o godzinie 03:43 |
Świat 12 |
---|
# | Nick | dopisany(a) do panteonu |
---|---|---|
1 | Kraljevic | 10.10.2010 o godzinie 01:42 |
2 | saintadamus | 20.10.2010 o godzinie 02:00 |
3 | raulo1982 | 20.10.2010 o godzinie 18:34 |
4 | Kacper 8 | 02.11.2010 o godzinie 15:01 |
5 | Yerpen | 09.11.2010 o godzinie 01:55 |
Arizona |
---|
# | Nick | dopisany(a) do panteonu |
---|---|---|
1 | Thinky Whinky | 20.09.2010 o godzinie 19:17 |
2 | Stary Samotnik | 07.10.2010 o godzinie 10:55 |
3 | minio666 | 08.10.2010 o godzinie 15:25 |
4 | alibaba146 | 22.10.2010 o godzinie 23:26 |
5 | vitek1 | 23.10.2010 o godzinie 02:03 |
Blackfoot |
---|
# | Nick | dopisany(a) do panteonu |
---|---|---|
1 | Mrs. Jane Smith | 14.12.2010 o godzinie 00:59 |
2 | Saxon69 | 14.12.2010 o godzinie 06:35 |
3 | alibaba146 | 18.12.2010 o godzinie 20:42 |
4 | unbreakable | 19.12.2010 o godzinie 06:40 |
5 | Barshy | 19.12.2010 o godzinie 10:04 |
Panteon 120 (Cheyenne -)
Cheyenne |
---|
# | Nick | dopisany(a) do panteonu |
---|---|---|
1 | Oshi | 07.08.2011 o godzinie 13:30 |
2 | Chudy ale Byk | 11.09.2011 o godzinie 20:39 |
3 | Eligia | 28.10.2011 o godzinie 20:00 |
4 | Hasan ibn Sabbah | 10.10.2011 o godzinie 21:36 |
5 | Kruszynix | 19.10.2011 o godzinie 14:51 |
Dakota |
---|
# | Nick | dopisany(a) do panteonu |
---|---|---|
1 | Miszczu.. | 19.09.2011 o godzinie 21:01 |
2 | GreyGoose | 22.09.2011 o godzinie 04:28 |
3 | Atria | 22.10.2011 o godzinie 08:56 |
4 | Kropcia | 29.10.2011 o godzinie 07:19 |
5 | Dr.Quinn. | 13.11.2011 o godzinie 22:59 |
Huron |
---|
# | Nick | dopisany(a) do panteonu |
---|---|---|
1 | Kudłaty - ZZ | 03.02.2012 o godzinie 14:10 |
2 | FCJoopek | 18.02.2012 o godzinie 21:20 |
3 | Chudy ale Byk | 28.02.2012 o godzinie 00:42 |
4 | Frajda | 12.03.2012 o godzinie 02:01 |
5 | sarverok | 16.03.2012 o godzinie 21:21 |