Produkty do użycia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 151: | Linia 151: | ||
|$0 | |$0 | ||
|$0 | |$0 | ||
|- | |||
|[[Plik:paczkabum.PNG]] | |||
|Paczka Bumppo | |||
|Coś do rozpakowania... | |||
|Loteria bożonarodzeniowa | |||
|$0 | |||
|$0 | |||
|- | |||
|[[Plik:paczkaaq.PNG]] | |||
|Paczka Allana Quatermaina | |||
|Coś do rozpakowania... | |||
|Loteria bożonarodzeniowa | |||
|$0 | |||
|$0 | |||
|- | |||
|[[Plik:paczkachin.PNG]] | |||
|Paczka Chingachgooka | |||
|Coś do rozpakowania... | |||
|Loteria bożonarodzeniowa | |||
|$0 | |||
|$0 | |||
|- | |||
|[[Plik:skrzyniazb.PNG]] | |||
|Skrzynia z broniami | |||
|Coś do rozpakowania... | |||
|Loteria bożonarodzeniowa | |||
|$0 | |||
|$0 | |||
|- | |||
|[[Plik:paczkawuj.PNG]] | |||
|Paczka od twojego wujka | |||
|Coś do rozpakowania... | |||
|Paczka startowa (25 OUP) | |||
|$0 | |||
|$0 | |||
|- | |||
|[[Plik:paczkawuj.PNG]] | |||
|Kosz na pranie | |||
|Coś do rozpakowania... | |||
|Sklep Union Pacific | |||
|$56 | |||
|$112 | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Przedmioty|*]] | [[Kategoria:Przedmioty|*]] |
Wersja z 17:01, 1 lip 2013
Produkty: z prac · z zadań · do setów · kolekcjonerskie · z rzemiosła · inne · do użycia · karty ·