Produkty do użycia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 193: | Linia 193: | ||
|$56 | |$56 | ||
|$112 | |$112 | ||
|- | |||
|[[Plik:Flaga Stanów Zjednoczonych.PNG]] | |||
|Flaga Stanów Zjednoczonych | |||
|Zwiększenie motywacji do pracy: 15% | |||
|Loteria | |||
|$7 | |||
|$15 | |||
|- | |||
|[[Plik:Rakieta w gwiazdy.PNG]] | |||
|Rakieta w gwiazdy | |||
|Skracanie czasu aktualnej podróży: 25% | |||
|Loteria | |||
|$16 | |||
|$32 | |||
|- | |||
|[[Plik:Czerwony kolor.PNG]] | |||
|Czerwony kolor | |||
|Zwiększenie motywacji do pojedynków: 15% | |||
|Loteria | |||
|$13 | |||
|$27 | |||
|- | |||
|[[Plik:Niebieski kolor.PNG]] | |||
|Niebieski kolor | |||
|Bonus do energii: 15% | |||
|Loteria | |||
|$15 | |||
|$31 | |||
|- | |||
|[[Plik:Biały kolor.PNG]] | |||
|Biały kolor | |||
|Bonus Punktów życia: 20% | |||
|Loteria | |||
|$14 | |||
|$29 | |||
|- | |||
|[[Plik:Rakieta w paski.PNG]] | |||
|Rakieta w paski | |||
|Bonus Punktów życia: 10% | |||
Bonus do energii: 10% | |||
|Loteria | |||
|$19 | |||
|$39 | |||
|- | |||
|[[Plik:Torba Willa Munnyego.PNG]] | |||
|Torba Willa Munnyego | |||
|Coś do rozpakowania... | |||
|Loteria | |||
|$0 | |||
|$0 | |||
|- | |||
|[[Plik:Torba Jeremiaha Johnsona.PNG]] | |||
|Torba Jeremiaha Johnsona | |||
|Coś do rozpakowania... | |||
|Loteria | |||
|$0 | |||
|$0 | |||
|- | |||
|[[Plik:Torba Elfego Baca.PNG]] | |||
|Torba Elfego Baca | |||
|Coś do rozpakowania... | |||
|Loteria | |||
|$0 | |||
|$0 | |||
|- | |||
|[[Plik:Dostawa broni.PNG]] | |||
|Dostawa broni | |||
|Coś do rozpakowania... | |||
|Loteria | |||
|$0 | |||
|$0 | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Przedmioty|*]] | [[Kategoria:Przedmioty|*]] |
Wersja z 09:07, 4 lip 2013
Produkty: z prac · z zadań · do setów · kolekcjonerskie · z rzemiosła · inne · do użycia · karty ·
Przedmioty do użycia
Grafika | Nazwa | Efekt | Miejsce | Sprzedaż | Kupno |
---|---|---|---|---|---|
Skórzany worek | Coś do rozpakowania... | Zadanie | $19 | $39 | |
Skórzana sakiewka | Coś do rozpakowania... | Zadanie | $46 | $93 | |
Blaszanka | Coś do rozpakowania... | Zadanie | $55 | $110 | |
Sakiewka z prowiantem | Coś do rozpakowania... | Zadanie | $46 | $93 | |
Dwunastoletnia whiskey | Bonus energii: 20 % | Zadanie | $31 | $62 | |
Tort wiśniowy | Bonus energii: 20% | Zadanie | $19 | $39 | |
Jajko zajączka wielkanocnego | Coś do rozpakowania... | Zadanie | $0 | $0 | |
Tort urodzinowy | Coś do rozpakowania... | Zadanie | $0 | $0 | |
Skrzynia miłości kupidyna | Coś do rozpakowania... | Sklep Union Pacific | $0 | $0 | |
Skrzynia Freemana | Coś do rozpakowania... | Loteria wielkanocna | $0 | $0 | |
Skrzynia Doca | Coś do rozpakowania... | Loteria wielkanocna | $0 | $0 | |
Skrzynia Cartwrighta | Coś do rozpakowania... | Loteria wielkanocna | $0 | $0 | |
Kwit odbioru wierzchowca | Coś do rozpakowania... | Loteria wielkanocna | $0 | $0 | |
Prezent | Coś do rozpakowania... | Zadanie | $19 | $39 | |
Fajny prezent | Coś do rozpakowania... | Zadanie | $19 | $39 | |
Ekskluzywny prezent | Coś do rozpakowania... | Zadanie | $19 | $39 | |
Zielony list | Obligacje: 25 | Loteria/Event/Specjalny link | $0 | $0 | |
Czerwony list | Obligacje: 50 | Loteria/Event/Specjalny link | $0 | $0 | |
Niebieski list | Obligacje: 100 | Loteria/Event/Specjalny link | $0 | $0 | |
Złoty list | Obligacje: 250 | Loteria/Event/Specjalny link | $0 | $0 | |
Nadzwyczajny list | Obligacje: 1000 | Loteria/Event/Specjalny link | $0 | $0 | |
Paczka Bumppo | Coś do rozpakowania... | Loteria bożonarodzeniowa | $0 | $0 | |
Paczka Allana Quatermaina | Coś do rozpakowania... | Loteria bożonarodzeniowa | $0 | $0 | |
Paczka Chingachgooka | Coś do rozpakowania... | Loteria bożonarodzeniowa | $0 | $0 | |
Skrzynia z broniami | Coś do rozpakowania... | Loteria bożonarodzeniowa | $0 | $0 | |
Paczka od twojego wujka | Coś do rozpakowania... | Paczka startowa (25 OUP) | $0 | $0 | |
Kosz na pranie | Coś do rozpakowania... | Sklep Union Pacific | $56 | $112 | |
Plik:Flaga Stanów Zjednoczonych.PNG | Flaga Stanów Zjednoczonych | Zwiększenie motywacji do pracy: 15% | Loteria | $7 | $15 |
Plik:Rakieta w gwiazdy.PNG | Rakieta w gwiazdy | Skracanie czasu aktualnej podróży: 25% | Loteria | $16 | $32 |
Czerwony kolor | Zwiększenie motywacji do pojedynków: 15% | Loteria | $13 | $27 | |
Niebieski kolor | Bonus do energii: 15% | Loteria | $15 | $31 | |
Biały kolor | Bonus Punktów życia: 20% | Loteria | $14 | $29 | |
Plik:Rakieta w paski.PNG | Rakieta w paski | Bonus Punktów życia: 10%
Bonus do energii: 10% |
Loteria | $19 | $39 |
Torba Willa Munnyego | Coś do rozpakowania... | Loteria | $0 | $0 | |
Torba Jeremiaha Johnsona | Coś do rozpakowania... | Loteria | $0 | $0 | |
Torba Elfego Baca | Coś do rozpakowania... | Loteria | $0 | $0 | |
Dostawa broni | Coś do rozpakowania... | Loteria | $0 | $0 |