Produkty do znalezienia w pracach: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
m (aktualizacja) |
|||
Linia 8: | Linia 8: | ||
|Złoto azteków | |Złoto azteków | ||
|Poszukiwanie skarbu | |Poszukiwanie skarbu | ||
|$ | |145$ | ||
|$ | |290$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Złoty_pył.png]] | |[[Plik:Złoty_pył.png]] | ||
|Złoty pył | |Złoty pył | ||
|Wydobycie złota | |Wydobycie złota | ||
|$ | |50$ | ||
|$ | |100$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Torba z łupami.PNG]] | |[[Plik:Torba z łupami.PNG]] | ||
|Torba z łupami | |Torba z łupami | ||
|Napad na pociąg | |Napad na pociąg | ||
|$ | |1000$ | ||
|$ | |2000$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Drut kolczasty.PNG]] | |[[Plik:Drut kolczasty.PNG]] | ||
|Drut kolczasty | |Drut kolczasty | ||
|Zakładanie ogrodzenia z drutu kolczastego | |Zakładanie ogrodzenia z drutu kolczastego | ||
|$ | |18$ | ||
|$ | |36$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Fasola.PNG]] | |[[Plik:Fasola.PNG]] | ||
|Fasola | |Fasola | ||
|Zbieranie fasoli | |Zbieranie fasoli | ||
|$ | |3$ | ||
|$ | |6$ | ||
|- | |||
|[[Plik:TorbaZeZwyklymProduktem.PNG]] | |||
|Torba ze zwykłym produktem | |||
|Prowadzenie biura handlowego | |||
|0$ | |||
|7$ | |||
|- | |- | ||
|[[Plik:Skóra z bobra.PNG]] | |[[Plik:Skóra z bobra.PNG]] | ||
Linia 40: | Linia 46: | ||
---- | ---- | ||
Burzenie tamy | Burzenie tamy | ||
|$ | |18$ | ||
|$ | |36$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Pułapka na bobry.PNG]] | |[[Plik:Pułapka na bobry.PNG]] | ||
|Pułapka na bobry | |Pułapka na bobry | ||
|Polowanie na bobry | |Polowanie na bobry | ||
|$ | |25$ | ||
|$ | |50$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Jagody.PNG]] | |[[Plik:Jagody.PNG]] | ||
|Jagody | |Jagody | ||
|Zbieranie jagód | |Zbieranie jagód | ||
|$ | |2$ | ||
|$ | |4$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Skóra z bizona.PNG]] | |[[Plik:Skóra z bizona.PNG]] | ||
|Skóra z bizona | |Skóra z bizona | ||
|Polowanie na bizony | |Polowanie na bizony | ||
|$ | |20$ | ||
| | |40$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Fajka pokoju.PNG]] | |[[Plik:Fajka pokoju.PNG]] | ||
|Fajka pokoju | |Fajka pokoju | ||
|Rokowania pokojowe | |Rokowania pokojowe | ||
|$ | |36$ | ||
|$ | |72$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Obraz.PNG]] | |[[Plik:Obraz.PNG]] | ||
|Obraz | |Obraz | ||
|Włamanie | |Włamanie | ||
|$ | |170$ | ||
|$ | |340$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Cygara.PNG]] | |[[Plik:Cygara.PNG]] | ||
|Cygara | |Cygara | ||
| | |Handlowanie z Indianami | ||
|$ | |12$ | ||
|$ | |24$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Węgiel.PNG]] | |[[Plik:Węgiel.PNG]] | ||
|Węgiel | |Węgiel | ||
|Wydobycie węgla | |Wydobycie węgla | ||
|$ | |10$ | ||
|$ | |20$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Flaga_Stanów_Południowych.PNG]] | |[[Plik:Flaga_Stanów_Południowych.PNG]] | ||
|Flaga | |Flaga Stanów Południowych | ||
|Budowa posiadłości | |Budowa posiadłości | ||
|$ | |43$ | ||
|$ | |86$ | ||
|- | |||
|[[Plik:GarnekDoGotowania.PNG]] | |||
|Garnek do gotowania | |||
|Ochrona wozu osadników | |||
|11$ | |||
|22$ | |||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ciepły posiłek.PNG]] | |[[Plik:Ciepły posiłek.PNG]] | ||
|Ciepły posiłek | |Ciepły posiłek | ||
| | |Naprawa wozów | ||
|$ | |7$ | ||
|$ | |14$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Kukurydza.PNG]] | |[[Plik:Kukurydza.PNG]] | ||
|Kukurydza | |Kukurydza | ||
|Zbieranie kukurydzy | |Zbieranie kukurydzy | ||
|$ | |2$ | ||
|$ | |4$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Bawełna.PNG]] | |[[Plik:Bawełna.PNG]] | ||
|Bawełna | |Bawełna | ||
|Zbieranie bawełny | |Zbieranie bawełny | ||
|$ | |3$ | ||
|$ | |6$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ząb kojota.PNG]] | |[[Plik:Ząb kojota.PNG]] | ||
|Ząb kojota | |Ząb kojota | ||
|Polowanie na kojoty | |Polowanie na kojoty | ||
|$ | |21$ | ||
|$ | |42$ | ||
|- | |||
|[[Plik:WybityZab.PNG]] | |||
|Wybity ząb | |||
|Przeganianie rozbójników | |||
|2$ | |||
|5$ | |||
|- | |- | ||
|[[Plik:Dokument.PNG]] | |[[Plik:Dokument.PNG]] | ||
|Dokumenty | |Dokumenty | ||
|Gaszenie pożaru | |Gaszenie pożaru | ||
|$ | |60$ | ||
|$ | |120$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Dynamit.PNG]] | |[[Plik:Dynamit.PNG]] | ||
|Dynamit | |Dynamit | ||
| | |Transport amunicji | ||
|$ | |40$ | ||
|$ | |80$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Eliksir.PNG]] | |[[Plik:Eliksir.PNG]] | ||
|Eliksir | |Eliksir | ||
|Pracuj jako konował | |Pracuj jako konował | ||
|$ | |180$ | ||
|$ | |360$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Biżuteria damska.PNG]] | |[[Plik:Biżuteria damska.PNG]] | ||
|Biżuteria damska | |Biżuteria damska | ||
|Napad | |Napad | ||
|$ | |115$ | ||
|$ | |230$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Wędka.PNG]] | |[[Plik:Wędka.PNG]] | ||
|Wędka | |Wędka | ||
|Wędkowanie | |Wędkowanie | ||
|$ | |21$ | ||
|$ | |42$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Chorągiewka.PNG]] | |[[Plik:Chorągiewka.PNG]] | ||
|Chorągiewka | |Chorągiewka | ||
|Ustanawianie prawa własności | |Ustanawianie prawa własności | ||
|$ | |16$ | ||
|$ | |32$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Mąka.PNG]] | |[[Plik:Mąka.PNG]] | ||
|Mąka | |Mąka | ||
|Mielenie zboża | |Mielenie zboża | ||
|$ | |2$ | ||
|$ | |5$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Piryt.PNG]] | |[[Plik:Piryt.PNG]] | ||
|Piryt | |Piryt | ||
|Wydobycie złota | |Wydobycie złota | ||
|$ | |8$ | ||
|$ | |16$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Halbedelsteine.PNG]] | |[[Plik:Halbedelsteine.PNG]] | ||
|Kamienie półszlachetne | |Kamienie półszlachetne | ||
|Poszukiwanie kamieni połszlachetnych | |Poszukiwanie kamieni połszlachetnych | ||
|$ | |35$ | ||
|$ | |70$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Szklanka wody.PNG]] | |[[Plik:Szklanka wody.PNG]] | ||
|Szklanka wody | |Szklanka wody | ||
|Rozkładanie torów | |Rozkładanie torów | ||
|$ | |3$ | ||
|$ | |6$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Złota figura.PNG]] | |[[Plik:Złota figura.PNG]] | ||
|Złota figura | |Złota figura | ||
|Sprzedaż broni | |Sprzedaż broni Indianom | ||
|$ | |72$ | ||
|$ | |144$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Zboże.PNG]] | |[[Plik:Zboże.PNG]] | ||
|Zboże | |Zboże | ||
|Zbieranie zboża | |Zbieranie zboża | ||
|$ | |1$ | ||
|$ | |3$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Kamienie.PNG]] | |[[Plik:Kamienie.PNG]] | ||
|Kamienie | |Kamienie | ||
|Kamieniołom | |Kamieniołom | ||
|$ | |5$ | ||
|$ | |10$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Szynka.PNG]] | |[[Plik:Szynka.PNG]] | ||
|Szynka | |Szynka | ||
|Pilnowanie świń | |Pilnowanie świń | ||
|$ | |5$ | ||
|$ | |10$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Młotek.PNG]] | |[[Plik:Młotek.PNG]] | ||
|Młotek | |Młotek | ||
|Naprawianie płotów | |Naprawianie płotów | ||
|$ | |11$ | ||
|$ | |22$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Kajdanki.PNG]] | |[[Plik:Kajdanki.PNG]] | ||
|Kajdanki | |Kajdanki | ||
|Strażnik więzienia | |Strażnik więzienia | ||
|$ | |29$ | ||
|$ | |58$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Krowi róg.PNG]] | |[[Plik:Krowi róg.PNG]] | ||
|Krowi róg | |Krowi róg | ||
|Znakowanie bydła | |Znakowanie bydła | ||
|$ | |39$ | ||
|$ | |78$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Podkowa.PNG]] | |[[Plik:Podkowa.PNG]] | ||
|Podkowa | |Podkowa | ||
|Podkuwanie koni | |Podkuwanie koni | ||
|$ | |15$ | ||
|$ | |30$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Dzban.PNG]] | |[[Plik:Dzban.PNG]] | ||
|Dzban | |Dzban | ||
|Kopanie studni | |Kopanie studni | ||
|$ | |12$ | ||
|$ | |24$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Lasso.PNG]] | |[[Plik:Lasso.PNG]] | ||
|Lasso | |Lasso | ||
|Łapanie koni | |Łapanie koni | ||
|$ | |16$ | ||
|$ | |32$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Skóra.PNG]] | |[[Plik:Skóra.PNG]] | ||
|Skóra | |Skóra | ||
|Garbowanie | |Garbowanie | ||
|$ | |8$ | ||
|$ | |16$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Mapa.PNG]] | |[[Plik:Mapa.PNG]] | ||
|Mapa | |Mapa | ||
|Eksploracja kontynentu | |Eksploracja kontynentu | ||
|$ | |16$ | ||
|$ | |32$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Maska.PNG]] | |[[Plik:Maska.PNG]] | ||
|Maska | |Maska | ||
|Łowca nagród | |Łowca nagród | ||
|$ | |100$ | ||
|$ | |200$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Medal zasłużonych.PNG]] | |[[Plik:Medal zasłużonych.PNG]] | ||
|Medal zasłużonych | |Medal zasłużonych | ||
|Służba w armii | |Służba w armii | ||
|$ | |250$ | ||
|$ | |500$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Gwoździe.PNG]] | |[[Plik:Gwoździe.PNG]] | ||
|Gwoździe | |Gwoździe | ||
|Budowa rancza | |Budowa rancza | ||
|$ | |4$ | ||
|$ | |8$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Gazeta Echo The West.PNG]] | |[[Plik:Gazeta Echo The West.PNG]] | ||
Linia 270: | Linia 288: | ||
---- | ---- | ||
Drukowanie gazet | Drukowanie gazet | ||
|$ | |3$ | ||
|$ | |6$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ropa.PNG]] | |[[Plik:Ropa.PNG]] | ||
|Ropa | |Ropa | ||
|Wydobycie ropy | |Wydobycie ropy | ||
|$ | |38$ | ||
|$ | |76$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Pomarańcza.PNG]] | |[[Plik:Pomarańcza.PNG]] | ||
Linia 283: | Linia 301: | ||
|Zbieranie pomarańczy | |Zbieranie pomarańczy | ||
|$ | |4$ | ||
|$ | |8$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Paczka.PNG]] | |[[Plik:Paczka.PNG]] | ||
|Paczka | |Paczka | ||
|Napad na powóz pocztowy | |Napad na powóz pocztowy | ||
|$ | |16$ | ||
|$ | |32$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Kilof.PNG]] | |[[Plik:Kilof.PNG]] | ||
|Kilof | |Kilof | ||
|Wydobycie żelaza | |Wydobycie żelaza | ||
|$ | |22$ | ||
|$ | |44$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Kawałek_kartki_(część_2).PNG]] | |[[Plik:Kawałek_kartki_(część_2).PNG]] | ||
Linia 305: | Linia 323: | ||
---- | ---- | ||
Plądrowanie zwłok | Plądrowanie zwłok | ||
|$ | |295$ | ||
|$ | |590$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Widły.PNG]] | |[[Plik:Widły.PNG]] | ||
|Widły | |Widły | ||
|Sprzątanie stajni | |Sprzątanie stajni | ||
|$ | |16$ | ||
|$ | |32$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Hebel.PNG]] | |[[Plik:Hebel.PNG]] | ||
|Hebel | |Hebel | ||
|Budowa trumien | |Budowa trumien | ||
|$ | |22$ | ||
|$ | |44$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Zegarek kieszonkowy.PNG]] | |[[Plik:Zegarek kieszonkowy.PNG]] | ||
|Zegarek kieszonkowy | |Zegarek kieszonkowy | ||
|Okradanie ludzi | |Okradanie ludzi | ||
|$ | |105$ | ||
|$ | |210$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Trąbka pocztyliona.PNG]] | |[[Plik:Trąbka pocztyliona.PNG]] | ||
|Trąbka pocztyliona | |Trąbka pocztyliona | ||
|Pony-Express | |Pony-Express | ||
|$ | |30$ | ||
|$ | |60$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Plakat.PNG]] | |[[Plik:Plakat.PNG]] | ||
|Plakat | |Plakat | ||
|Rozwieszanie plakatów | |Rozwieszanie plakatów | ||
|$ | |2$ | ||
|$ | |4$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ćwierćdolarówka.PNG]] | |[[Plik:Ćwierćdolarówka.PNG]] | ||
|Ćwierćdolarówka | |Ćwierćdolarówka | ||
|Czyszczenie butów | |Czyszczenie butów | ||
|$ | |1$ | ||
|$ | |2$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Pióro kruka.PNG]] | |[[Plik:Pióro kruka.PNG]] | ||
|Pióro kruka | |Pióro kruka | ||
|Przepędzanie ptaków z pola | |Przepędzanie ptaków z pola | ||
|$ | |4$ | ||
|$ | |8$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Pierścionek.PNG]] | |[[Plik:Pierścionek.PNG]] | ||
|Pierścionek | |Pierścionek | ||
|Plądrowanie zwłok | |Plądrowanie zwłok | ||
|$ | |80$ | ||
|$ | |160$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Sukno.PNG]] | |[[Plik:Sukno.PNG]] | ||
|Sukno | |Sukno | ||
|Handel | |Handel | ||
|$ | |11$ | ||
|$ | |22$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Szpulka drutu.PNG]] | |[[Plik:Szpulka drutu.PNG]] | ||
|Szpulka drutu | |Szpulka drutu | ||
|Stawianie masztów telegraficznych | |Stawianie masztów telegraficznych | ||
|$ | |17$ | ||
|$ | |34$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Naboje.PNG]] | |[[Plik:Naboje.PNG]] | ||
|Naboje | |Naboje | ||
|Ochrona | |Ochrona powozu pocztowego | ||
|$ | |25$ | ||
|$ | |50$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Siodło.PNG]] | |[[Plik:Siodło.PNG]] | ||
Linia 379: | Linia 397: | ||
---- | ---- | ||
Kradzież koni | Kradzież koni | ||
|$ | |40$ | ||
|$ | |80$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Łosoś.PNG]] | |[[Plik:Łosoś.PNG]] | ||
|Łosoś | |Łosoś | ||
|Połów ryb | |Połów ryb | ||
|$ | |7$ | ||
|$ | |14$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Piła.PNG]] | |[[Plik:Piła.PNG]] | ||
|Piła | |Piła | ||
|Tartak | |Tartak | ||
|$ | |20$ | ||
|$ | |40$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Okowy.PNG]] | |[[Plik:Okowy.PNG]] | ||
|Okowy | |Okowy | ||
|Transport więźniów | |Transport więźniów | ||
|$ | |31$ | ||
|$ | |62$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Dzwon okrętowy.PNG]] | |[[Plik:Dzwon okrętowy.PNG]] | ||
|Dzwon okrętowy | |Dzwon okrętowy | ||
|Pilotowanie parowców kołowych | |Pilotowanie parowców kołowych | ||
|$ | |65$ | ||
|$ | |130$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Sierp.PNG]] | |[[Plik:Sierp.PNG]] | ||
|Sierp | |Sierp | ||
|Koszenie pastwiska | |Koszenie pastwiska | ||
|$ | |22$ | ||
|$ | |44$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Sztaby_srebra.PNG]] | |[[Plik:Sztaby_srebra.PNG]] | ||
|Srebro | |Srebro | ||
|Wydobycie srebra | |Wydobycie srebra | ||
|$ | |100$ | ||
|$ | |200$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Młot kowalski.PNG]] | |[[Plik:Młot kowalski.PNG]] | ||
|Młot kowalski | |Młot kowalski | ||
|Budowa mostów | |Budowa mostów | ||
|$ | |26$ | ||
|$ | |52$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Towar_przemycany.PNG]] | |[[Plik:Towar_przemycany.PNG]] | ||
Linia 429: | Linia 447: | ||
---- | ---- | ||
Przemyt | Przemyt | ||
|$ | |55$ | ||
|$ | |110$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Śpiewnik.PNG]] | |[[Plik:Śpiewnik.PNG]] | ||
|Śpiewnik | |Śpiewnik | ||
|Misjonarze | |Misjonarze | ||
|$ | |24$ | ||
|$ | |48$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Łopata.PNG]] | |[[Plik:Łopata.PNG]] | ||
Linia 443: | Linia 461: | ||
---- | ---- | ||
Budowa urządzeń nawadniających | Budowa urządzeń nawadniających | ||
|$ | |20$ | ||
|$ | |40$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Pal drewniany.PNG]] | |[[Plik:Pal drewniany.PNG]] | ||
|Pal drewniany | |Pal drewniany | ||
|Wyrównywanie koryta rzeki | |Wyrównywanie koryta rzeki | ||
|$ | |7$ | ||
|$ | |15$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Cukier.PNG]] | |[[Plik:Cukier.PNG]] | ||
|Cukier | |Cukier | ||
|Zbieranie trzciny cukrowej | |Zbieranie trzciny cukrowej | ||
|$ | |4$ | ||
|$ | |8$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Stek.PNG]] | |[[Plik:Stek.PNG]] | ||
|Stek | |Stek | ||
|Hodowla krów | |Hodowla krów | ||
|$ | |12$ | ||
|$ | |24$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Tequila.PNG]] | |[[Plik:Tequila.PNG]] | ||
|Tequila | |Tequila | ||
|Zbieranie agawy | |Zbieranie agawy | ||
|$ | |12$ | ||
|$ | |24$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Tytoń.PNG]] | |[[Plik:Tytoń.PNG]] | ||
|Liście tytoniu | |Liście tytoniu | ||
|Zrywanie liści tytoniu | |Zrywanie liści tytoniu | ||
|$ | |2$ | ||
|$ | |5$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Pomidor.PNG]] | |[[Plik:Pomidor.PNG]] | ||
| | |Pomidor | ||
|Zbieranie pomidorów | |Zbieranie pomidorów | ||
|$ | |3$ | ||
|$ | |6$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Narzędzia.PNG]] | |[[Plik:Narzędzia.PNG]] | ||
|Skrzynka z narzędziami | |Skrzynka z narzędziami | ||
|Budowa wiatraków | |Budowa wiatraków | ||
|$ | |55$ | ||
|$ | |110$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Bransoleta_z_zębem.PNG]] | |[[Plik:Bransoleta_z_zębem.PNG]] | ||
|Bransoleta z | |Bransoleta z zębem | ||
|Polowanie na wilki | |Polowanie na wilki | ||
|$ | |22$ | ||
|$ | |44$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Bilet_kolejowy.PNG]] | |[[Plik:Bilet_kolejowy.PNG]] | ||
|Bilet | |Bilet kolejowy | ||
|Budowa stacji kolejowej | |Budowa stacji kolejowej | ||
|$ | |17$ | ||
|$ | |34$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Trofeum.PNG]] | |[[Plik:Trofeum.PNG]] | ||
|Trofeum | |Trofeum | ||
|Polowanie na grizzly | |Polowanie na grizzly | ||
|$ | |75$ | ||
|$ | |150$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Pstrąg.PNG]] | |[[Plik:Pstrąg.PNG]] | ||
Linia 511: | Linia 529: | ||
---- | ---- | ||
Połów ryb | Połów ryb | ||
|$ | |2$ | ||
|$ | |4$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Indyk.PNG]] | |[[Plik:Indyk.PNG]] | ||
|Indyk | |Indyk | ||
|Polowanie na indyki | |Polowanie na indyki | ||
|$ | |7$ | ||
|$ | |14$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Flaga_Stanów_Północnych.PNG]] | |[[Plik:Flaga_Stanów_Północnych.PNG]] | ||
|Flaga | |Flaga Stanów Północnych | ||
|Obserwacja fortecy | |Obserwacja fortecy | ||
|$ | |43$ | ||
|$ | |86$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Whiskey.PNG]] | |[[Plik:Whiskey.PNG]] | ||
|Whiskey | |Whiskey | ||
|Pracuj jako żołdak | |Pracuj jako żołdak | ||
|$ | |5$ | ||
|$ | |10$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Drewno.PNG]] | |[[Plik:Drewno.PNG]] | ||
Linia 536: | Linia 554: | ||
|Wycinka drzew | |Wycinka drzew | ||
---- | ---- | ||
Spław drewna | |||
---- | ---- | ||
Karczowanie lasów | Karczowanie lasów | ||
|$ | |8$ | ||
|$ | |16$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Wełna.PNG]] | |[[Plik:Wełna.PNG]] | ||
|Wełna | |Wełna | ||
|Wypasanie owiec | |Wypasanie owiec | ||
|$ | |4$ | ||
|$ | |8$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ziemniak.PNG]] | |[[Plik:Ziemniak.PNG]] | ||
| | |Ziemniak | ||
|Wykopki | |Wykopki | ||
|2$ | |2$ | ||
Linia 583: | Linia 601: | ||
|17$ | |17$ | ||
|35$ | |35$ | ||
|- | |||
|[[Plik:IndygoProdukt.PNG]] | |||
|Indygo | |||
|Zbieranie indygo | |||
|32$ | |||
|65$ | |||
|- | |- | ||
|[[Plik:Kwiat lotosu.PNG]] | |[[Plik:Kwiat lotosu.PNG]] | ||
Linia 634: | Linia 658: | ||
|[[Plik:Papierosy.PNG]] | |[[Plik:Papierosy.PNG]] | ||
|Papierosy | |Papierosy | ||
|Transport | |Transport koni | ||
|1$ | |1$ | ||
|3$ | |3$ | ||
Linia 669: | Linia 693: | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Drewniany krzyżyk.PNG]] | |[[Plik:Drewniany krzyżyk.PNG]] | ||
| | |Drewniany krzyżyk | ||
|Budowa domu misyjnego | |Budowa domu misyjnego | ||
|1$ | |1$ | ||
Linia 719: | Linia 743: | ||
|Mielona kawa | |Mielona kawa | ||
|Mielenie kawy | |Mielenie kawy | ||
|0$ | |||
|1$ | |1$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:pręty.PNG]] | |[[Plik:pręty.PNG]] | ||
Linia 889: | Linia 913: | ||
|14$ | |14$ | ||
|28$ | |28$ | ||
|- | |||
|[[Plik:ZniszczonaOstroga.PNG]] | |||
|Zniszczona ostroga | |||
|Zakładanie ostróg | |||
|0$ | |||
|1$ | |||
|- | |- | ||
|[[Plik:Lejce.png]] | |[[Plik:Lejce.png]] |
Wersja z 23:46, 5 kwi 2017
Produkty: z prac · z zadań · do setów · kolekcjonerskie · z rzemiosła · inne · do użycia · karty ·