Produkty do znalezienia w pracach: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 831: | Linia 831: | ||
|5$ | |5$ | ||
|10$ | |10$ | ||
|- | |||
|[[Plik:jagniecawelna.PNG]] | |||
|Jagnięca wełna | |||
|Wypasanie jagniąt | |||
|100% | |||
|1$ | |||
|2$ | |||
|- | |||
|[[Plik:Przekłuta.PNG]] | |||
|Przekłuta ryba | |||
|Łowienie oszczepem | |||
|100% | |||
|1$ | |||
|2$ | |||
|- | |||
|[[Plik:kawa.PNG]] | |||
|Mielona kawa | |||
|Mielenie kawy | |||
|100% | |||
|1$ | |||
|2$ | |||
|- | |||
|[[Plik:przyprawy.PNG]] | |||
|Przyprawy | |||
|Zbieranie przypraw | |||
|100% | |||
|2$ | |||
|5$ | |||
|- | |||
|[[Plik:pręty.PNG]] | |||
|Pręty metalowe | |||
|wydobycie żelaza | |||
|38% | |||
|18$ | |||
|36$ | |||
|} | |} |
Wersja z 19:22, 12 sty 2013
Produkty: z prac · z zadań · do setów · kolekcjonerskie · z rzemiosła · inne · do użycia · karty ·
Przedmioty do znalezienia w pracach
Grafika | Nazwa | Praca | Szansa | Sprzedaż | Kupno |
---|---|---|---|---|---|
Złoto azteków | Poszukiwanie skarbu | 2% | $145 | $290 | |
Złoty pył | Wydobycie złota | 5% | $50 | $100 | |
Torba z łupami | Napad na pociąg | 2% | $1000 | $2000 | |
Drut kolczasty | Zakładanie ogrodzenia z drutu kolczastego | 33% | $18 | $36 | |
Fasola | Zbieranie fasoli | 26% | $3 | $6 | |
Skóra z bobra | Polowanie na bobry
Burzenie tamy |
34%
45% |
$18 | $36 | |
Pułapka na bobry | Polowanie na bobry | 26% | $25 | $50 | |
Jagody | Zbieranie jagód | 34% | $2 | $4 | |
Skóra z bizona | Polowanie na bizony | 14% | $20 | %40 | |
Fajka pokoju | Rokowania pokojowe | 8% | $36 | $72 | |
Obraz | Włamanie | 4% | $170 | $340 | |
Cygara | Handel z indianami | 11% | $2 | $4 | |
Węgiel | Wydobycie węgla | 37% | $10 | $20 | |
Flaga stanu południowego | Budowa posiadłości | 6% | $43 | $86 | |
Ciepły posiłek | Ochrona wozu osadników | 15% | $11 | $22 | |
Kukurydza | Zbieranie kukurydzy | 25% | $2 | $4 | |
Bawełna | Zbieranie bawełny | 80% | $3 | $6 | |
Ząb kojota | Polowanie na kojoty | 24% | $21 | $42 | |
Dokumenty | Gaszenie pożaru | 2% | $60 | $120 | |
Dynamit | Transportowanie amunicji | 35% | $40 | $80 | |
Eliksir | Pracuj jako konował | 18% | $180 | $360 | |
Biżuteria damska | Napad | 3% | $115 | $230 | |
Wędka | Wędkowanie | 10% | $21 | $42 | |
Chorągiewka | Ustanawianie prawa własności | 25% | $16 | $32 | |
Mąka | Mielenie zboża | 50% | $2 | $4 | |
Piryt | Wydobycie złota | 38% | $8 | $16 | |
Kamienie półszlachetne | Poszukiwanie kamieni połszlachetnych | 17% | $35 | $70 | |
Szklanka wody | Rozkładanie torów | 75% | $3 | $6 | |
Złota figura | Sprzedaż broni indianom | 8% | $72 | $144 | |
Zboże | Zbieranie zboża | 60% | $4 | $8 | |
Kamienie | Kamieniołom | 45% | $5 | $10 | |
Szynka | Pilnowanie świń | 60% | $5 | $10 | |
Młotek | Naprawianie płotów | 22% | $11 | $22 | |
Kajdanki | Strażnik więzienia | 1% | $29 | $58 | |
Krowi róg | Znakowanie bydła | 13% | $39 | $78 | |
Podkowa | Podkuwanie koni | 22% | $15 | $30 | |
Dzban | Kopanie studni | 26% | $10 | $20 | |
Lasso | Łapanie koni | 22% | $16 | $32 | |
Skóra | Garbowanie | 50% | $8 | $16 | |
Mapa | Eksploracja kontynentu | 15% | $16 | $32 | |
Maska | Łowca nagród | 75% | $100 | $200 | |
Medal zasłużonych | Służba w armii | 4% | $250 | $500 | |
Gwoździe | Budowa rancza | 45% | $4 | $8 | |
Gazeta | Sprzedaż gazetDrukowanie gazet | 66%100% | $3 | $6 | |
Ropa | Wydobycie ropy | 25% | $38 | $76 | |
Pomarańcze | Zbieranie pomarańczy | 25% | $4 | $8 | |
Paczka | Napad na powóz pocztowy | 15% | $16 | $32 | |
Kilof | Wydobycie żelaza | 2% | $22 | $44 | |
Kawałek kartki (Część 2) | Handel
Ściganie bandytów Plądrowanie zwłok |
1%
1% 1% |
$295 | $590 | |
Widły | Sprzątanie stajni | 15% | $16 | $32 | |
Hebel | Budowa trumien | 25% | $22 | $44 | |
Zegarek kieszonkowy | Okradanie ludzi | 4% | $105 | $210 | |
Trąbka pocztyliona | Pony-Express | 5% | $30 | $60 | |
Plakat | Rozwieszanie plakatów | 36% | $2 | $4 | |
Ćwierćdolarówka | Czyszczenie butów | 33% | $1 | $2 | |
Pióro kruka | Przepędzanie ptaków z pola | 75% | $4 | $8 | |
Pierścionek | Plądrowanie zwłok | 1% | $80 | $160 | |
Sukno | Handel | 26% | $11 | $22 | |
Szpulka drutu | Stawianie masztów telegraficznych | 14% | $17 | $34 | |
Naboje | Ochrona wozu pocztowego | 36% | $25 | $50 | |
Siodło | Ujeżdżanie koni
Kradzież koni |
18%
13% |
$40 | $80 | |
Łosoś | Połów ryb | 70% | $7 | $14 | |
Piła | Tartak | 10% | $20 | $40 | |
Okowy | Transport więźniów | 12% | $31 | $62 | |
Dzwon okrętowy | Pilotowanie parowców kołowych | 24% | $65 | $130 | |
Sierp | Koszenie pastwiska | 15% | $22 | $44 | |
Srebro | Wydobycie srebra | 17% | $100 | $200 | |
Młot kowalski | Budowa mostów | 18% | $26 | $52 | |
Towar przemycany | Ściganie bandytów
Przemyt |
10%
66% |
$55 | $110 | |
Śpiewnik | Misjonarze | 36% | $24 | $48 | |
Łopata | Kopanie grobów
Budowa urządzeń nawadniających |
18%
33% |
$20 | $40 | |
Pal drewniany | Wyrównywanie koryta rzeki | 40% | $7 | $14 | |
Cukier | Zbieranie trzciny cukrowej | 35% | $4 | $8 | |
Stek | Hodowla krów | 30% | $12 | $24 | |
Tequila | Zbieranie agawy | 24% | $12 | $24 | |
Liście tytoniu | Zrywanie liści tytoniu | 40% | $2 | $4 | |
Pomidory | Zbieranie pomidorów | 42% | $3 | $6 | |
Skrzynka z narzędziami | Budowa wiatraków | 5% | $55 | $110 | |
Bransoleta z zębów | Polowanie na wilki | 11% | $22 | $44 | |
Bilet | Budowa stacji kolejowej | 14% | $17 | $34 | |
Trofeum | Polowanie na grizzly | 3% | $75 | $150 | |
Pstrąg | Wędkowanie
Połów ryb |
78%
33% |
$2 | $4 | |
Indyk | Polowanie na indyki | 26% | $7 | $14 | |
Flaga stanu północnego | Obserwacja fortecy | 8% | $43 | $86 | |
Whiskey | Pracuj jako żołdak | 85% | $5 | $10 | |
Drewno | Wycinka drzew
Spławianie drewna Karczowanie lasów |
33%
65% 100% |
$8 | $16 | |
Wełna | Wypasanie owiec | 55% | $4 | $8 | |
Ziemniaki | Wykopki | 75% | 2$ | 5$ | |
Siano | Karmienie bydła | 50% | 2$ | 5$ | |
Dynia | Zbieranie dyń | 60% | 12$ | 25$ | |
Borówki | Zbieranie borówek | 65% | 7$ | 15$ | |
Nasiona | Sadzenie drzew | 30% | 0$ | 1$ | |
Orle pióro | Zbieranie orlich piór | 20% | 17$ | 35$ | |
Kwiat lotosu | Zbieranie kwiatów lotosu | 15% | 22$ | 45$ | |
Mięso kraba | Połów krabów | 10% | 6$ | 12$ | |
Kreda | Nauczanie | 75% | 1$ | 2$ | |
Gwiazda szeryfa | Pracuj jako szeryf | 65% | 25$ | 50$ | |
Ruda siarki | Wydobycie siarki | 85% | 12$ | 25$ | |
Zestaw do pokera | Hazardzista w trasie | 75% | 75$ | 150$ | |
Skóra węża | Polowanie na grzechotniki | 30% | 13$ | 27$ | |
Saletra | Kopanie saletry | 85% | 6$ | 13$ | |
Papierosy | Transport Koni | 30% | 1$ | 3$ | |
Puchar za rodeo | Rodeo | 10% | 37$ | 75$ | |
Świadectwo zawarcia małżeństwa | Oszust matrymonialny | 16% | 1$ | 2$ | |
Skóra pumy | Polowanie na pumy | 80% | 27$ | 55$ | |
Rum | Transport alkoholu | 85% | 3$ | 7$ | |
Ołów | Wydobycie ołowiu | 75% | 13$ | 27$ | |
Krzyżyk drewniany | Budowa domu misyjnego | 12% | 1$ | 3$ | |
Metalowy żeton | Budowa kasyna | 40% | 25$ | 50$ | |
Wyrok śmierci | Pracuj jako Marshall | 4% | 2$ | 5$ | |
Forma drukarska | Napad na bank | 1% | 75$ | 150$ | |
Kwiat pokoju | Uwalnianie niewolników | 20% | 0$ | 1$ | |
Róża | Występ z Buffalo Billem | 20% | 5$ | 10$ | |
Jagnięca wełna | Wypasanie jagniąt | 100% | 1$ | 2$ | |
Przekłuta ryba | Łowienie oszczepem | 100% | 1$ | 2$ | |
Plik:Kawa.PNG | Mielona kawa | Mielenie kawy | 100% | 1$ | 2$ |
Plik:Przyprawy.PNG | Przyprawy | Zbieranie przypraw | 100% | 2$ | 5$ |
Pręty metalowe | wydobycie żelaza | 38% | 18$ | 36$ |