Produkty do znalezienia w pracach: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
(→Przedmioty do znalezienia w pracach: nowe prace) |
||
Linia 268: | Linia 268: | ||
|Gazeta | |Gazeta | ||
|Sprzedaż gazet | |Sprzedaż gazet | ||
--- | ---- | ||
Drukowanie gazet | Drukowanie gazet | ||
|$3 | |$3 | ||
Linia 724: | Linia 724: | ||
|[[Plik:pręty.PNG]] | |[[Plik:pręty.PNG]] | ||
|Pręty metalowe | |Pręty metalowe | ||
| | |Wydobycie żelaza | ||
|18$ | |18$ | ||
|36$ | |36$ | ||
|- | |||
|[[Plik:Kule dużego kalibru.PNG]] | |||
|Kule dużego kalibru | |||
|Wytapianie kul | |||
|30$ | |||
|60$ | |||
|- | |||
|[[Plik:Godło.PNG]] | |||
|Godło | |||
|Rekrutowanie żołnierzy | |||
|250$ | |||
|500$ | |||
|- | |||
|[[Plik:Butelka mleka.PNG]] | |||
|Butelka mleka | |||
|Przewódź nowicjuszom | |||
|15$ | |||
|30$ | |||
|- | |||
|[[Plik:Szczypce.PNG]] | |||
|Szczypce | |||
|Budowa osady | |||
|27$ | |||
|55$ | |||
|- | |||
|[[Plik:Sekstant.PNG]] | |||
|Sekstant | |||
|Eksploracja Zachodu | |||
|750$ | |||
|1500$ | |||
|- | |||
|[[Plik:Bandaże.PNG]] | |||
|Bandaże | |||
|Budowa lazaretu | |||
|12$ | |||
|25$ | |||
|- | |||
|[[Plik:Nuty.PNG]] | |||
|Nuty | |||
|Pracuj jako pianista | |||
|5$ | |||
|10$ | |||
|- | |||
|[[Plik:Godło Pinkerton.PNG]] | |||
|Godło Pinkerton | |||
|Pracuj jako agent Pinkerton | |||
|55$ | |||
|110$ | |||
|- | |||
|[[Plik:Poroże.PNG]] | |||
|Poroże | |||
|Tropienie zwierząt | |||
|35$ | |||
|70$ | |||
|- | |||
|[[Plik:Trąbka do musztry.PNG]] | |||
|Trąbka do musztry | |||
|Dowodzenie wojskiem | |||
|17$ | |||
|35$ | |||
|- | |||
|[[Plik:Perforowany kapelusz.PNG]] | |||
|Perforowany kapelusz | |||
|Pracuj jako ochroniarz | |||
|2$ | |||
|5$ | |||
|- | |||
|[[Plik:Słownik.PNG]] | |||
|Słownik | |||
|Pracuj jako tłumacz | |||
|12$ | |||
|25$ | |||
|- | |||
|[[Plik:Słownik.PNG]] | |||
|Słownik | |||
|Pracuj jako tłumacz | |||
|12$ | |||
|25$ | |||
|} | |} |
Wersja z 15:34, 4 cze 2014
Produkty: z prac · z zadań · do setów · kolekcjonerskie · z rzemiosła · inne · do użycia · karty ·
Przedmioty do znalezienia w pracach
Grafika | Nazwa | Praca | Sprzedaż | Kupno |
---|---|---|---|---|
Złoto azteków | Poszukiwanie skarbu | $145 | $290 | |
Złoty pył | Wydobycie złota | $50 | $100 | |
Torba z łupami | Napad na pociąg | $1000 | $2000 | |
Drut kolczasty | Zakładanie ogrodzenia z drutu kolczastego | $18 | $36 | |
Fasola | Zbieranie fasoli | $3 | $6 | |
Skóra z bobra | Polowanie na bobry
Burzenie tamy |
$18 | $36 | |
Pułapka na bobry | Polowanie na bobry | $25 | $50 | |
Jagody | Zbieranie jagód | $2 | $4 | |
Skóra z bizona | Polowanie na bizony | $20 | %40 | |
Fajka pokoju | Rokowania pokojowe | $36 | $72 | |
Obraz | Włamanie | $170 | $340 | |
Cygara | Handel z indianami | $2 | $4 | |
Węgiel | Wydobycie węgla | $10 | $20 | |
Flaga stanu południowego | Budowa posiadłości | $43 | $86 | |
Ciepły posiłek | Ochrona wozu osadników | $11 | $22 | |
Kukurydza | Zbieranie kukurydzy | $2 | $4 | |
Bawełna | Zbieranie bawełny | $3 | $6 | |
Ząb kojota | Polowanie na kojoty | $21 | $42 | |
Dokumenty | Gaszenie pożaru | $60 | $120 | |
Dynamit | Transportowanie amunicji | $40 | $80 | |
Eliksir | Pracuj jako konował | $180 | $360 | |
Biżuteria damska | Napad | $115 | $230 | |
Wędka | Wędkowanie | $21 | $42 | |
Chorągiewka | Ustanawianie prawa własności | $16 | $32 | |
Mąka | Mielenie zboża | $2 | $4 | |
Piryt | Wydobycie złota | $8 | $16 | |
Kamienie półszlachetne | Poszukiwanie kamieni połszlachetnych | $35 | $70 | |
Szklanka wody | Rozkładanie torów | $3 | $6 | |
Złota figura | Sprzedaż broni indianom | $72 | $144 | |
Zboże | Zbieranie zboża | $4 | $8 | |
Kamienie | Kamieniołom | $5 | $10 | |
Szynka | Pilnowanie świń | $5 | $10 | |
Młotek | Naprawianie płotów | $11 | $22 | |
Kajdanki | Strażnik więzienia | $29 | $58 | |
Krowi róg | Znakowanie bydła | $39 | $78 | |
Podkowa | Podkuwanie koni | $15 | $30 | |
Dzban | Kopanie studni | $10 | $20 | |
Lasso | Łapanie koni | $16 | $32 | |
Skóra | Garbowanie | $8 | $16 | |
Mapa | Eksploracja kontynentu | $16 | $32 | |
Maska | Łowca nagród | $100 | $200 | |
Medal zasłużonych | Służba w armii | $250 | $500 | |
Gwoździe | Budowa rancza | $4 | $8 | |
Gazeta | Sprzedaż gazet
Drukowanie gazet |
$3 | $6 | |
Ropa | Wydobycie ropy | $38 | $76 | |
Pomarańcze | Zbieranie pomarańczy | $4 | $8 | |
Paczka | Napad na powóz pocztowy | $16 | $32 | |
Kilof | Wydobycie żelaza | $22 | $44 | |
Kawałek kartki (Część 2) | Handel
Ściganie bandytów Plądrowanie zwłok |
$295 | $590 | |
Widły | Sprzątanie stajni | $16 | $32 | |
Hebel | Budowa trumien | $22 | $44 | |
Zegarek kieszonkowy | Okradanie ludzi | $105 | $210 | |
Trąbka pocztyliona | Pony-Express | $30 | $60 | |
Plakat | Rozwieszanie plakatów | $2 | $4 | |
Ćwierćdolarówka | Czyszczenie butów | $1 | $2 | |
Pióro kruka | Przepędzanie ptaków z pola | $4 | $8 | |
Pierścionek | Plądrowanie zwłok | $80 | $160 | |
Sukno | Handel | $11 | $22 | |
Szpulka drutu | Stawianie masztów telegraficznych | $17 | $34 | |
Naboje | Ochrona wozu pocztowego | $25 | $50 | |
Siodło | Ujeżdżanie koni
Kradzież koni |
$40 | $80 | |
Łosoś | Połów ryb | $7 | $14 | |
Piła | Tartak | $20 | $40 | |
Okowy | Transport więźniów | $31 | $62 | |
Dzwon okrętowy | Pilotowanie parowców kołowych | $65 | $130 | |
Sierp | Koszenie pastwiska | $22 | $44 | |
Srebro | Wydobycie srebra | $100 | $200 | |
Młot kowalski | Budowa mostów | $26 | $52 | |
Towar przemycany | Ściganie bandytów
Przemyt |
$55 | $110 | |
Śpiewnik | Misjonarze | $24 | $48 | |
Łopata | Kopanie grobów
Budowa urządzeń nawadniających |
$20 | $40 | |
Pal drewniany | Wyrównywanie koryta rzeki | $7 | $14 | |
Cukier | Zbieranie trzciny cukrowej | $4 | $8 | |
Stek | Hodowla krów | $12 | $24 | |
Tequila | Zbieranie agawy | $12 | $24 | |
Liście tytoniu | Zrywanie liści tytoniu | $2 | $4 | |
Pomidory | Zbieranie pomidorów | $3 | $6 | |
Skrzynka z narzędziami | Budowa wiatraków | $55 | $110 | |
Bransoleta z zębów | Polowanie na wilki | $22 | $44 | |
Bilet | Budowa stacji kolejowej | $17 | $34 | |
Trofeum | Polowanie na grizzly | $75 | $150 | |
Pstrąg | Wędkowanie
Połów ryb |
$2 | $4 | |
Indyk | Polowanie na indyki | $7 | $14 | |
Flaga stanu północnego | Obserwacja fortecy | $43 | $86 | |
Whiskey | Pracuj jako żołdak | $5 | $10 | |
Drewno | Wycinka drzew
Spławianie drewna Karczowanie lasów |
$8 | $16 | |
Wełna | Wypasanie owiec | $4 | $8 | |
Ziemniaki | Wykopki | 2$ | 5$ | |
Siano | Karmienie bydła | 2$ | 5$ | |
Dynia | Zbieranie dyń | 12$ | 25$ | |
Borówki | Zbieranie borówek | 7$ | 15$ | |
Nasiona | Sadzenie drzew | 0$ | 1$ | |
Orle pióro | Zbieranie orlich piór | 17$ | 35$ | |
Kwiat lotosu | Zbieranie kwiatów lotosu | 22$ | 45$ | |
Mięso kraba | Połów krabów | 6$ | 12$ | |
Kreda | Nauczanie | 1$ | 2$ | |
Gwiazda szeryfa | Pracuj jako szeryf | 25$ | 50$ | |
Ruda siarki | Wydobycie siarki | 12$ | 25$ | |
Zestaw do pokera | Hazardzista w trasie | 75$ | 150$ | |
Skóra węża | Polowanie na grzechotniki | 13$ | 27$ | |
Saletra | Kopanie saletry | 6$ | 13$ | |
Papierosy | Transport Koni | 1$ | 3$ | |
Puchar za rodeo | Rodeo | 37$ | 75$ | |
Świadectwo zawarcia małżeństwa | Oszust matrymonialny | 1$ | 2$ | |
Skóra pumy | Polowanie na pumy | 27$ | 55$ | |
Rum | Transport alkoholu | 3$ | 7$ | |
Ołów | Wydobycie ołowiu | 13$ | 27$ | |
Krzyżyk drewniany | Budowa domu misyjnego | 1$ | 3$ | |
Metalowy żeton | Budowa kasyna | 25$ | 50$ | |
Wyrok śmierci | Pracuj jako Marshall | 2$ | 5$ | |
Forma drukarska | Napad na bank | 75$ | 150$ | |
Kwiat pokoju | Uwalnianie niewolników | 0$ | 1$ | |
Róża | Występ z Buffalo Billem | 5$ | 10$ | |
Jagnięca wełna | Wypasanie jagniąt | 1$ | 2$ | |
Przekłuta ryba | Łowienie oszczepem | 1$ | 2$ | |
Mielona kawa | Mielenie kawy | 1$ | 2$ | |
Pręty metalowe | Wydobycie żelaza | 18$ | 36$ | |
Plik:Kule dużego kalibru.PNG | Kule dużego kalibru | Wytapianie kul | 30$ | 60$ |
Godło | Rekrutowanie żołnierzy | 250$ | 500$ | |
Butelka mleka | Przewódź nowicjuszom | 15$ | 30$ | |
Plik:Szczypce.PNG | Szczypce | Budowa osady | 27$ | 55$ |
Sekstant | Eksploracja Zachodu | 750$ | 1500$ | |
Plik:Bandaże.PNG | Bandaże | Budowa lazaretu | 12$ | 25$ |
Nuty | Pracuj jako pianista | 5$ | 10$ | |
Godło Pinkerton | Pracuj jako agent Pinkerton | 55$ | 110$ | |
Poroże | Tropienie zwierząt | 35$ | 70$ | |
Plik:Trąbka do musztry.PNG | Trąbka do musztry | Dowodzenie wojskiem | 17$ | 35$ |
Perforowany kapelusz | Pracuj jako ochroniarz | 2$ | 5$ | |
Słownik | Pracuj jako tłumacz | 12$ | 25$ | |
Słownik | Pracuj jako tłumacz | 12$ | 25$ |