Zestaw świąteczny: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
(→Bonusy) |
|||
Linia 31: | Linia 31: | ||
| 5 przedmiotów | | 5 przedmiotów | ||
| +25% szczęścia | | +25% szczęścia | ||
|- | |||
| 6 przedmiotów | |||
| ????? | |||
|- | |||
| 7 przedmiotów | |||
| ????? | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Zestawy]] | [[Kategoria:Zestawy]] |
Wersja z 22:53, 19 lis 2010
Zestaw świąteczny
jest specjalnym zestawem przedmiotów, które można zdobyć tylko w zadaniach pojawiających się w różnych okresach związanych ze świętami (Wielkanoc, Boże Narodzenie, Walentynki, Dzień Niepodległości etc.).
Przedmioty
- Kapelusz bałwana
- Naszyjnik miłości
- Zgniłe jaja
- Rakieta
- Kosa Śmierci
- Bożonarodzeniowe buty
- Bożonarodzeniowe sanie
Bonusy
Liczba przedmiotów | Bonus |
---|---|
2 przedmioty | +2% szczęścia |
3 przedmioty | +6% szczęścia |
4 przedmioty | +15% szczęścia |
5 przedmiotów | +25% szczęścia |
6 przedmiotów | ????? |
7 przedmiotów | ????? |