Lista produktów: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{| | [[Kategoria:Pomoc]] | ||
Produkty mogą być znalezione w pracach. | |||
==Product List== | |||
{|border="1" | |||
|<center>'''Nazwa'''</center> | |||
|<center>'''Praca'''</center> | |||
|<center>'''Szansa'''</center> | |||
|<center>'''Sprzedaż'''</center> | |||
|<center>'''Kupno'''</center> | |||
|- | |- | ||
|1. Klucz ''(Przedmiot zadania)'' | |||
| | |||
| | |||
|$21 | |||
|$42 | |||
|- | |||
|2. Klucz | |||
| | |||
| | |||
|$23 | |||
|$46 | |||
|- | |||
|3. Klucz | |||
| | |||
| | |||
|$4000 | |||
|$8000 | |||
|- | |- | ||
| | |Złoto azteków | ||
| | |Poszukiwanie skarbu | ||
|1% | |||
|$145 | |||
|290 | |||
|- | |||
|Łup | |||
|Napad na pociąg | |||
|1% | |||
|$1000 | |||
|$2000 | |||
|- | |- | ||
|Drut kolczasty | |Drut kolczasty | ||
|Zakładanie ogrodzenia <br />z drutu kolczastego<br /> | |||
|10% | |||
|$18 | |||
|$36 | |||
|- | |- | ||
|Fasola | |Fasola | ||
|Zbieranie fasoli | |||
|60% | |||
|$3 | |||
|$6 | |||
|- | |- | ||
|Skóra z bobra | |Skóra z bobra | ||
|Polowanie na bobry | |||
Burzenie tamy | |||
|17% | |||
5% | |||
|$18 | |||
|$36 | |||
|- | |- | ||
|Pułapka na bobry | |Pułapka na bobry | ||
|Polowanie na bobry | |||
|13% | |||
|$25 | |||
|$50 | |||
|- | |||
|Piwo ''(Przedmiot zadania)'' | |||
| | |||
| | |||
|$0 | |||
|$0 | |||
|- | |- | ||
|Jagody | |Jagody | ||
|Zbieranie jagód | |||
|45% | |||
|$2 | |||
|$4 | |||
|- | |||
|Warkocz | |||
| | |||
| | |||
|$33 | |||
|$66 | |||
|- | |- | ||
|Skóra z bizona | |Skóra z bizona | ||
|Polowanie na bizony | |||
|14% | |||
|$20 | |||
|%40 | |||
|- | |- | ||
|Fajka pokoju | |Fajka pokoju | ||
|Rokowania pokojowe | |||
|8% | |||
|$36 | |||
|$72 | |||
|- | |- | ||
|Obraz | |Obraz | ||
|Włamanie | |||
|12% | |||
|$170 | |||
|$340 | |||
|- | |||
|[[Śpioszek|Nocnik]] | |||
| | |||
| | |||
|$375 | |||
|$750 | |||
|- | |- | ||
|Cygara | |Cygara | ||
|Handel z indianami | |||
|13% | |||
|$2 | |||
|$4 | |||
|- | |- | ||
|Węgiel | |Węgiel | ||
|Wydobycie węgla | |||
|37% | |||
|$10 | |||
|$20 | |||
|- | |||
|Kompas ''(Przedmiot zadania)'' | |||
| | |||
| | |||
|$190 | |||
|$380 | |||
|- | |- | ||
| | |Flaga stanu południowego | ||
| | |Budowa posiadłości | ||
|3% | |||
|$43 | |||
|$86 | |||
|- | |- | ||
| | |Ciepły posiłek | ||
| | |Ochrona wozu osadników | ||
|12% | |||
|$11 | |||
|$22 | |||
|- | |- | ||
|Kukurydza | |Kukurydza | ||
|Zbieranie kukurydzy | |||
|25% | |||
|$2 | |||
|$4 | |||
|- | |- | ||
|Bawełna | |Bawełna | ||
|Zbieranie bawełny | |||
|50% | |||
|$3 | |||
|$6 | |||
|- | |- | ||
|Ząb kojota | |Ząb kojota | ||
|Polowanie na kojoty | |||
|6% | |||
|$21 | |||
|$42 | |||
|- | |- | ||
|Dokumenty | |Dokumenty | ||
|Gaszenie pożaru | |||
|2% | |||
|$60 | |||
|$120 | |||
|- | |||
|Niewypał | |||
| | |||
| | |||
|$0 | |||
|$0 | |||
|- | |- | ||
|Dynamit | |Dynamit | ||
|Transportowanie amunicji | |||
|5% | |||
|$40 | |||
|$80 | |||
|- | |||
|Jajko wielkanocne ''(Przedmiot zadania)'' | |||
| | |||
| | |||
|$10 | |||
|$20 | |||
|- | |- | ||
|Eliksir | |Eliksir | ||
|Pracuj jako konował | |||
|9% | |||
|$180 | |||
|$360 | |||
|- | |||
|Pusta butelka ''(Przedmiot zadania)'' | |||
| | |||
| | |||
|$1 | |||
|$2 | |||
|- | |- | ||
|Biżuteria damska | |Biżuteria damska | ||
|Zasadzka | |||
|13% | |||
|$115 | |||
|$230 | |||
|- | |- | ||
|Rakieta | |||
| | |||
| | | | ||
|$1350 | |||
|$2700 | |||
|- | |||
|Wędka | |Wędka | ||
|Wędkowanie | |||
|3% | |||
|$21 | |||
|$42 | |||
|- | |- | ||
|Chorągiewka | |Chorągiewka | ||
|Ustanawianie prawa własności | |||
|25% | |||
|$16 | |||
|$32 | |||
|- | |- | ||
|Mąka | |Mąka | ||
|Mielenie zboża | |||
|40% | |||
|$2 | |||
|$4 | |||
|- | |- | ||
|Piryt | |Piryt | ||
|Wydobycie złota | |||
|17% | |||
|$8 | |||
|$16 | |||
|- | |- | ||
|Kamienie szlachetne | |Kamienie szlachetne | ||
|Poszukiwanie kamieni szlachetnych | |||
|8% | |||
|$35 | |||
|$70 | |||
|- | |- | ||
|Szklanka wody | |Szklanka wody | ||
|Budowa torów | |||
|25% | |||
|$3 | |||
|$6 | |||
|- | |- | ||
|Złota figura | |Złota figura | ||
|Sprzedaż broni indianom | |||
|4% | |||
|$72 | |||
|$144 | |||
|- | |- | ||
|Złoty sokół ''(Przedmiot zadania)'' | |||
| | |||
| | | | ||
|$0 | |||
|$0 | |||
|- | |||
|Zboże | |Zboże | ||
|Zbieranie zboża | |||
|55% | |||
|$4 | |||
|$8 | |||
|- | |- | ||
|Kamienie | |Kamienie | ||
|Kamieniołom | |||
|22% | |||
|$5 | |||
|$10 | |||
|- | |- | ||
|Szynka | |Szynka | ||
|Wypasanie świń | |||
|20% | |||
|$5 | |||
|$10 | |||
|- | |- | ||
|Młotek | |Młotek | ||
|Naprawianie płotów | |||
|11% | |||
|$11 | |||
|$22 | |||
|- | |- | ||
|Kajdanki | |Kajdanki | ||
|Strażnik więzienia | |||
|1% | |||
|$29 | |||
|$58 | |||
|- | |- | ||
|Paczka Henrego ''(Przedmiot zadania)'' | |||
| | | | ||
| | |||
|$16 | |||
|$32 | |||
|- | |||
|Krowi róg | |Krowi róg | ||
|Znakowanie bydła | |||
|13% | |||
|$39 | |||
|$78 | |||
|- | |||
|Podkowa | |||
|Podkuwanie koni | |||
|22% | |||
|$15 | |||
|$30 | |||
|- | |- | ||
|Skarb indian ''(Przedmiot zadania)'' | |||
| | | | ||
| | | | ||
|$1300 | |||
|$2600 | |||
|- | |- | ||
|Dzban | |||
|Kopanie studni | |||
|10% | |||
|$10 | |||
|$20 | |||
|- | |||
|[[Pierścień Kate]] ''(Przedmiot zadania)'' | |||
| | |||
| | | | ||
| | |$500 | ||
|$1000 | |||
|- | |- | ||
|Lampa ''(Przedmiot zadania)'' | |||
| | |||
| | | | ||
|$40 | |||
|$80 | |||
|- | |||
|Lasso | |Lasso | ||
|Łapanie koni | |||
|22% | |||
|$16 | |||
|$32 | |||
|- | |- | ||
|Skóra | |||
|Garbowanie | |||
|15% | |||
|$8 | |||
|$16 | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|List ''(Przedmiot zadania)'' | |||
| | | | ||
| | |||
|$0 | |||
|$0 | |||
|- | |||
|Mapa | |Mapa | ||
| Eksploracja kontynentu | |||
|15% | |||
|$16 | |||
|$32 | |||
|- | |- | ||
|Maska | |Maska | ||
|Łowca nagród | |||
|25% | |||
|$100 | |||
|$200 | |||
|- | |- | ||
|Medal zasłużonych | |Medal zasłużonych | ||
|Służba w armii | |||
|2% | |||
|$250 | |||
|$500 | |||
|- | |- | ||
|Gwoździe | |Gwoździe | ||
|Budowa rancza | |||
|45% | |||
|$4 | |||
|$8 | |||
|- | |- | ||
| | |Gazeta "[[Echo The West]]" | ||
| | |Sprzedaż gazet "Echo The West" | ||
Drukowanie gazet "Echo The West" | |||
|60% | |||
40% | |||
|$3 | |||
|$6 | |||
|- | |- | ||
|Ropa | |Ropa | ||
|Wydobycie ropy | |||
|25% | |||
|$38 | |||
|$76 | |||
|- | |- | ||
| | |Pomarańcze | ||
| | |Zbieranie pomarańczy | ||
|24% | |||
|$4 | |||
|$8 | |||
|- | |- | ||
|Paczka | |Paczka | ||
|Napad na powóz pocztowy | |||
|15% | |||
|$16 | |||
|$32 | |||
|- | |- | ||
|Kilof | |||
|Wydobycie żelaza | |||
|2% | |||
|$22 | |||
|$44 | |||
|- | |||
|Kawałek kartki (Część 1) ''(Przedmiot zadania)'' | |||
| | |||
| | | | ||
| | |$700 | ||
|$1400 | |||
|- | |||
|Kawałek kartki (Część 2) ''(Przedmiot zadania)'' | |||
|Handel | |||
Ściganie bandytów <br /> | |||
Plądrowanie zwłok | |||
|1% | |||
2%<br /> | |||
1% | |||
|$295 | |||
|$590 | |||
|- | |- | ||
|Kawałek kartki (Część 3)<br />''(Przedmiot zadania)'' | |||
| | | | ||
| | |||
|$295 | |||
|$590 | |||
|- | |||
|Widły | |Widły | ||
|Przerzucanie gnoju | |||
|5% | |||
|$16 | |||
|$32 | |||
|- | |- | ||
|Hebel | |Hebel | ||
|Budowa trumien | |||
|25% | |||
|$22 | |||
|$44 | |||
|- | |- | ||
|Zegarek kieszonkowy | |Zegarek kieszonkowy | ||
|Okradanie ludzi | |||
|4% | |||
|$105 | |||
|$210 | |||
|- | |- | ||
|Trąbka pocztyliona | |Trąbka pocztyliona | ||
|Pony-Express | |||
|5% | |||
|$30 | |||
|$60 | |||
|- | |- | ||
|Plakat | |Plakat | ||
|Rozwieszanie plakatów | |||
|40% | |||
|$2 | |||
|$4 | |||
|- | |- | ||
|Prototyp | |||
| | |||
| | | | ||
|$0 | |||
|$0 | |||
|- | |||
|Ćwierćdolarówka | |Ćwierćdolarówka | ||
|Czyszczenie butów | |||
|35% | |||
|$1 | |||
|$2 | |||
|- | |- | ||
|Pióro kruka | |Pióro kruka | ||
|Przepędzanie ptaków z pola | |||
|20% | |||
|$4 | |||
|$8 | |||
|- | |- | ||
|Pierścionek | |Pierścionek | ||
|Plądrowanie zwłok | |||
|1% | |||
|$80 | |||
|$160 | |||
|- | |- | ||
|Sukno | |Sukno | ||
|Handel | |||
|13% | |||
|$11 | |||
|$22 | |||
|- | |- | ||
|Szpulka drutu | |Szpulka drutu | ||
|Stawianie masztów telegraficznych | |||
|14% | |||
|$17 | |||
|$34 | |||
|- | |- | ||
|Naboje | |Naboje | ||
|Ochrona wozu pocztowego | |||
|12% | |||
|$25 | |||
|$50 | |||
|- | |- | ||
|Rubin | |||
| | | | ||
| | | | ||
|$33 | |||
|$66 | |||
|- | |- | ||
|Siodło | |Siodło | ||
|Ujeżdżanie koni | |||
Kradzież koni | |||
|5% | |||
13% | |||
|$40 | |||
|$80 | |||
|- | |- | ||
|Łosoś | |Łosoś | ||
|Połów ryb | |||
|15% | |||
|$7 | |||
|$14 | |||
|- | |- | ||
|Piła | |Piła | ||
|Tartak | |||
|10% | |||
|$20 | |||
|$40 | |||
|- | |- | ||
|Okowy | |Okowy | ||
|Transport więźniów | |||
|4% | |||
|$31 | |||
|$62 | |||
|- | |- | ||
|Dzwon okrętowy | |Dzwon okrętowy | ||
|Pilotowanie parowców kołowych | |||
|12% | |||
|$65 | |||
|$130 | |||
|- | |- | ||
|Szczotka do butów ''(Przedmiot zadania)'' | |||
| | |||
| | | | ||
|$0 | |||
|$0 | |||
|- | |||
|Sierp | |Sierp | ||
|Koszenie pastwiska | |||
|5% | |||
|$22 | |||
|$44 | |||
|- | |- | ||
|Srebro | |Srebro | ||
|Wydobycie srebra | |||
|17% | |||
|$100 | |||
|$200 | |||
|- | |- | ||
|Młot kowalski | |Młot kowalski | ||
|Budowa mostów | |||
|8% | |||
|$26 | |||
|$52 | |||
|- | |- | ||
| | |Przemycone towary | ||
| | |Łapanie bandytów | ||
Przemyt | |||
|5% | |||
22% | |||
|$55 | |||
|$110 | |||
|- | |- | ||
|Śpiewnik | |Śpiewnik | ||
|Misjonarze | |||
|9% | |||
|$24 | |||
|$48 | |||
|- | |- | ||
|Łopata | |Łopata | ||
|Kopanie grobów | |||
Budowa urządzeń nawadniających | |||
|8% | |||
6% | |||
|$20 | |||
|$40 | |||
|- | |- | ||
|Pal drewniany | |Pal drewniany | ||
|Wyrównywanie koryta rzeki | |||
|5% | |||
|$7 | |||
|$14 | |||
|- | |- | ||
|Cukier | |Cukier | ||
|Zbieranie trzciny cukrowej | |||
|100% | |||
|$4 | |||
|$8 | |||
|- | |- | ||
|Stek | |Stek | ||
|Hodowla krów | |||
|15% | |||
|$12 | |||
|$24 | |||
|- | |- | ||
|Tequila | |Tequila | ||
|Zbieranie agawy | |||
|12% | |||
|$12 | |||
|$24 | |||
|- | |- | ||
|Tytoń | |Tytoń | ||
|Zbieranie liści tytoniu | |||
|100% | |||
|$2 | |||
|$4 | |||
|- | |- | ||
| | |Pomidory | ||
| | |Zbieranie pomidorów | ||
|33% | |||
|$3 | |||
|$6 | |||
|- | |- | ||
| | |Skrzynka z narzędziami | ||
| | |Budowa wiatraków | ||
|5% | |||
|$55 | |||
|$110 | |||
|- | |- | ||
| | |Bransoleta z zębów | ||
| | |Polowanie na wilki | ||
|11% | |||
|$22 | |||
|$44 | |||
|- | |- | ||
| | |Bilet | ||
| | |Budowa dworca | ||
|7% | |||
|$17 | |||
|$34 | |||
|- | |- | ||
|Trofeum | |Trofeum | ||
|Polowanie na grizzly | |||
|3% | |||
|$75 | |||
|$150 | |||
|- | |- | ||
|Pstrąg | |Pstrąg | ||
|Wędkowanie | |||
Połów ryb | |||
|50% | |||
5% | |||
|$2 | |||
|$4 | |||
|- | |- | ||
|Indyk | |Indyk | ||
|Polowanie na indyki | |||
|13% | |||
|$7 | |||
|$14 | |||
|- | |||
|Flaga stanu północnego | |||
|Obserwacja fortecy | |||
|2% | |||
|$43 | |||
|$86 | |||
|- | |- | ||
|Laska | |||
| | |||
| | | | ||
| | |$1400 | ||
|$2800 | |||
|- | |- | ||
|Ciepły posiłek | |Ciepły posiłek | ||
|Naprawa wozu osadników | |||
|15% | |||
|$7 | |||
|$14 | |||
|- | |- | ||
|Whiskey | |Whiskey | ||
|Pracuj jako żołdak | |||
|85% | |||
|$5 | |||
|$10 | |||
|- | |- | ||
|Drewno | |Drewno | ||
|Wycinka drzew | |||
Spławianie drewna | |||
<br /> | |||
Wycinka lasów | |||
|25% | |||
30% | |||
<br /> | |||
65% | |||
|$8 | |||
|$16 | |||
|- | |- | ||
|Wełna | |Wełna | ||
| | |Wypasanie owiec | ||
|25% | |||
|$4 | |||
|$8 | |||
|} | |} |
Wersja z 11:59, 25 sie 2010
Produkty mogą być znalezione w pracach.
Product List
1. Klucz (Przedmiot zadania) | $21 | $42 | |||
2. Klucz | $23 | $46 | |||
3. Klucz | $4000 | $8000 | |||
Złoto azteków | Poszukiwanie skarbu | 1% | $145 | 290 | |
Łup | Napad na pociąg | 1% | $1000 | $2000 | |
Drut kolczasty | Zakładanie ogrodzenia z drutu kolczastego |
10% | $18 | $36 | |
Fasola | Zbieranie fasoli | 60% | $3 | $6 | |
Skóra z bobra | Polowanie na bobry
Burzenie tamy |
17%
5% |
$18 | $36 | |
Pułapka na bobry | Polowanie na bobry | 13% | $25 | $50 | |
Piwo (Przedmiot zadania) | $0 | $0 | |||
Jagody | Zbieranie jagód | 45% | $2 | $4 | |
Warkocz | $33 | $66 | |||
Skóra z bizona | Polowanie na bizony | 14% | $20 | %40 | |
Fajka pokoju | Rokowania pokojowe | 8% | $36 | $72 | |
Obraz | Włamanie | 12% | $170 | $340 | |
Nocnik | $375 | $750 | |||
Cygara | Handel z indianami | 13% | $2 | $4 | |
Węgiel | Wydobycie węgla | 37% | $10 | $20 | |
Kompas (Przedmiot zadania) | $190 | $380 | |||
Flaga stanu południowego | Budowa posiadłości | 3% | $43 | $86 | |
Ciepły posiłek | Ochrona wozu osadników | 12% | $11 | $22 | |
Kukurydza | Zbieranie kukurydzy | 25% | $2 | $4 | |
Bawełna | Zbieranie bawełny | 50% | $3 | $6 | |
Ząb kojota | Polowanie na kojoty | 6% | $21 | $42 | |
Dokumenty | Gaszenie pożaru | 2% | $60 | $120 | |
Niewypał | $0 | $0 | |||
Dynamit | Transportowanie amunicji | 5% | $40 | $80 | |
Jajko wielkanocne (Przedmiot zadania) | $10 | $20 | |||
Eliksir | Pracuj jako konował | 9% | $180 | $360 | |
Pusta butelka (Przedmiot zadania) | $1 | $2 | |||
Biżuteria damska | Zasadzka | 13% | $115 | $230 | |
Rakieta | $1350 | $2700 | |||
Wędka | Wędkowanie | 3% | $21 | $42 | |
Chorągiewka | Ustanawianie prawa własności | 25% | $16 | $32 | |
Mąka | Mielenie zboża | 40% | $2 | $4 | |
Piryt | Wydobycie złota | 17% | $8 | $16 | |
Kamienie szlachetne | Poszukiwanie kamieni szlachetnych | 8% | $35 | $70 | |
Szklanka wody | Budowa torów | 25% | $3 | $6 | |
Złota figura | Sprzedaż broni indianom | 4% | $72 | $144 | |
Złoty sokół (Przedmiot zadania) | $0 | $0 | |||
Zboże | Zbieranie zboża | 55% | $4 | $8 | |
Kamienie | Kamieniołom | 22% | $5 | $10 | |
Szynka | Wypasanie świń | 20% | $5 | $10 | |
Młotek | Naprawianie płotów | 11% | $11 | $22 | |
Kajdanki | Strażnik więzienia | 1% | $29 | $58 | |
Paczka Henrego (Przedmiot zadania) | $16 | $32 | |||
Krowi róg | Znakowanie bydła | 13% | $39 | $78 | |
Podkowa | Podkuwanie koni | 22% | $15 | $30 | |
Skarb indian (Przedmiot zadania) | $1300 | $2600 | |||
Dzban | Kopanie studni | 10% | $10 | $20 | |
Pierścień Kate (Przedmiot zadania) | $500 | $1000 | |||
Lampa (Przedmiot zadania) | $40 | $80 | |||
Lasso | Łapanie koni | 22% | $16 | $32 | |
Skóra | Garbowanie | 15% | $8 | $16 | |
List (Przedmiot zadania) | $0 | $0 | |||
Mapa | Eksploracja kontynentu | 15% | $16 | $32 | |
Maska | Łowca nagród | 25% | $100 | $200 | |
Medal zasłużonych | Służba w armii | 2% | $250 | $500 | |
Gwoździe | Budowa rancza | 45% | $4 | $8 | |
Gazeta "Echo The West" | Sprzedaż gazet "Echo The West"
Drukowanie gazet "Echo The West" |
60%
40% |
$3 | $6 | |
Ropa | Wydobycie ropy | 25% | $38 | $76 | |
Pomarańcze | Zbieranie pomarańczy | 24% | $4 | $8 | |
Paczka | Napad na powóz pocztowy | 15% | $16 | $32 | |
Kilof | Wydobycie żelaza | 2% | $22 | $44 | |
Kawałek kartki (Część 1) (Przedmiot zadania) | $700 | $1400 | |||
Kawałek kartki (Część 2) (Przedmiot zadania) | Handel
Ściganie bandytów |
1%
2% |
$295 | $590 | |
Kawałek kartki (Część 3) (Przedmiot zadania) |
$295 | $590 | |||
Widły | Przerzucanie gnoju | 5% | $16 | $32 | |
Hebel | Budowa trumien | 25% | $22 | $44 | |
Zegarek kieszonkowy | Okradanie ludzi | 4% | $105 | $210 | |
Trąbka pocztyliona | Pony-Express | 5% | $30 | $60 | |
Plakat | Rozwieszanie plakatów | 40% | $2 | $4 | |
Prototyp | $0 | $0 | |||
Ćwierćdolarówka | Czyszczenie butów | 35% | $1 | $2 | |
Pióro kruka | Przepędzanie ptaków z pola | 20% | $4 | $8 | |
Pierścionek | Plądrowanie zwłok | 1% | $80 | $160 | |
Sukno | Handel | 13% | $11 | $22 | |
Szpulka drutu | Stawianie masztów telegraficznych | 14% | $17 | $34 | |
Naboje | Ochrona wozu pocztowego | 12% | $25 | $50 | |
Rubin | $33 | $66 | |||
Siodło | Ujeżdżanie koni
Kradzież koni |
5%
13% |
$40 | $80 | |
Łosoś | Połów ryb | 15% | $7 | $14 | |
Piła | Tartak | 10% | $20 | $40 | |
Okowy | Transport więźniów | 4% | $31 | $62 | |
Dzwon okrętowy | Pilotowanie parowców kołowych | 12% | $65 | $130 | |
Szczotka do butów (Przedmiot zadania) | $0 | $0 | |||
Sierp | Koszenie pastwiska | 5% | $22 | $44 | |
Srebro | Wydobycie srebra | 17% | $100 | $200 | |
Młot kowalski | Budowa mostów | 8% | $26 | $52 | |
Przemycone towary | Łapanie bandytów
Przemyt |
5%
22% |
$55 | $110 | |
Śpiewnik | Misjonarze | 9% | $24 | $48 | |
Łopata | Kopanie grobów
Budowa urządzeń nawadniających |
8%
6% |
$20 | $40 | |
Pal drewniany | Wyrównywanie koryta rzeki | 5% | $7 | $14 | |
Cukier | Zbieranie trzciny cukrowej | 100% | $4 | $8 | |
Stek | Hodowla krów | 15% | $12 | $24 | |
Tequila | Zbieranie agawy | 12% | $12 | $24 | |
Tytoń | Zbieranie liści tytoniu | 100% | $2 | $4 | |
Pomidory | Zbieranie pomidorów | 33% | $3 | $6 | |
Skrzynka z narzędziami | Budowa wiatraków | 5% | $55 | $110 | |
Bransoleta z zębów | Polowanie na wilki | 11% | $22 | $44 | |
Bilet | Budowa dworca | 7% | $17 | $34 | |
Trofeum | Polowanie na grizzly | 3% | $75 | $150 | |
Pstrąg | Wędkowanie
Połów ryb |
50%
5% |
$2 | $4 | |
Indyk | Polowanie na indyki | 13% | $7 | $14 | |
Flaga stanu północnego | Obserwacja fortecy | 2% | $43 | $86 | |
Laska | $1400 | $2800 | |||
Ciepły posiłek | Naprawa wozu osadników | 15% | $7 | $14 | |
Whiskey | Pracuj jako żołdak | 85% | $5 | $10 | |
Drewno | Wycinka drzew
Spławianie drewna
|
25%
30%
|
$8 | $16 | |
Wełna | Wypasanie owiec | 25% | $4 | $8 |