Lista produktów: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
(podział na kategorie) |
||
Linia 2: | Linia 2: | ||
==Lista produktów== | ==Lista produktów== | ||
=Przedmioty do znalezienia w pracach= | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | {| class="wikitable" style="float: center;" | ||
!Grafika!! Nazwa !!Praca!!Szansa!! Sprzedaż !! Kupno | !Grafika!! Nazwa !!Praca!!Szansa!! Sprzedaż !! Kupno | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
Linia 35: | Linia 15: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |Torba z łupami | ||
|Napad na pociąg | |Napad na pociąg | ||
|1% | |1% | ||
Linia 70: | Linia 50: | ||
|$25 | |$25 | ||
|$50 | |$50 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
Linia 84: | Linia 58: | ||
|$2 | |$2 | ||
|$4 | |$4 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
Linia 112: | Linia 79: | ||
|$170 | |$170 | ||
|$340 | |$340 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
Linia 133: | Linia 94: | ||
|$10 | |$10 | ||
|$20 | |$20 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
Linia 182: | Linia 137: | ||
|$60 | |$60 | ||
|$120 | |$120 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
Linia 196: | Linia 144: | ||
|$40 | |$40 | ||
|$80 | |$80 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
Linia 210: | Linia 151: | ||
|$180 | |$180 | ||
|$360 | |$360 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
Linia 224: | Linia 158: | ||
|$115 | |$115 | ||
|$230 | |$230 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
Linia 280: | Linia 208: | ||
|$72 | |$72 | ||
|$144 | |$144 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
Linia 322: | Linia 244: | ||
|$29 | |$29 | ||
|$58 | |$58 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
Linia 343: | Linia 258: | ||
|$15 | |$15 | ||
|$30 | |$30 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
Linia 357: | Linia 265: | ||
|$10 | |$10 | ||
|$20 | |$20 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
Linia 385: | Linia 279: | ||
|$8 | |$8 | ||
|$16 | |$16 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
Linia 459: | Linia 346: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|Kawałek kartki (Część 2) | |||
|Kawałek kartki (Część 2) | |||
|Handel | |Handel | ||
Ściganie bandytów <br /> | Ściganie bandytów <br /> | ||
Linia 473: | Linia 353: | ||
2%<br /> | 2%<br /> | ||
1% | 1% | ||
|$295 | |$295 | ||
|$590 | |$590 | ||
Linia 517: | Linia 390: | ||
|$2 | |$2 | ||
|$4 | |$4 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
Linia 566: | Linia 432: | ||
|$25 | |$25 | ||
|$50 | |$50 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
Linia 610: | Linia 469: | ||
|$65 | |$65 | ||
|$130 | |$130 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
Linia 756: | Linia 608: | ||
|$43 | |$43 | ||
|$86 | |$86 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
Linia 795: | Linia 640: | ||
|$8 | |$8 | ||
|} | |} | ||
=Przedmioty zadań= | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!Grafika!! Nazwa!! Sprzedaż!! Kupno | |||
|- | |||
| | |||
|1. Klucz | |||
|$21 | |||
|$42 | |||
|- | |||
| | |||
|2. Klucz | |||
|$23 | |||
|$46 | |||
|- | |||
| | |||
|3. Klucz | |||
|$3750 | |||
|$7500 | |||
|- | |||
| | |||
|Warkocz | |||
|$33 | |||
|$66 | |||
|- | |||
| | |||
|Piwo | |||
|$0 | |||
|$0 | |||
|- | |||
| | |||
|Kompas | |||
|$190 | |||
|$380 | |||
|- | |||
| | |||
|Niewypał | |||
|$0 | |||
|$0 | |||
|- | |||
| | |||
|Jajko wielkanocne | |||
|$10 | |||
|$20 | |||
|- | |||
| | |||
|Pusta butelka | |||
|$1 | |||
|$2 | |||
|- | |||
| | |||
|Złoty sokół | |||
|$0 | |||
|$0 | |||
|- | |||
| | |||
|Paczka Henrego | |||
|$16 | |||
|$32 | |||
|- | |||
| | |||
|Skarb indian | |||
|$1300 | |||
|$2600 | |||
|- | |||
| | |||
|Pierścień Kate | |||
|$500 | |||
|$1000 | |||
|- | |||
| | |||
|Lampa | |||
|$40 | |||
|$80 | |||
|- | |||
| | |||
|List | |||
|$0 | |||
|$0 | |||
|- | |||
| | |||
|Kawałek kartki (Część 1) | |||
|$700 | |||
|$1400 | |||
|- | |||
| | |||
|Kawałek kartki (Część 2) | |||
|$295 | |||
|$590 | |||
|- | |||
| | |||
|Kawałek kartki (Część 3) | |||
|$295 | |||
|$590 | |||
|- | |||
| | |||
|Prototyp | |||
|$0 | |||
|$0 | |||
|- | |||
| | |||
|Rubin | |||
|$33 | |||
|$66 | |||
|- | |||
| | |||
|Szczotka do butów | |||
|$0 | |||
|$0 | |||
|} | |||
=Przedmioty setowe= | |||
{| class="wikitable" style="float: center;" | |||
!Grafika!! Nazwa!! Praca!! Zestaw!! Sprzedaż!! Kupno | |||
|- | |||
| | |||
|Nocnik | |||
| | |||
|[[Śpioszek]] | |||
|$375 | |||
|$750 | |||
|- | |||
| | |||
|Rakieta | |||
| | |||
|[[Zestaw świąteczny|Świąteczny]] | |||
|$1350 | |||
|$2700 | |||
|- | |||
| | |||
|Laska | |||
| | |||
|[[Komplet dżentelmena|Dżentelmena]] | |||
|$1400 | |||
|$2800 | |||
|- | |||
| | |||
|Tequila | |||
|Zbieranie agawy | |||
|[[Komplet Meksykanina|Meksykanina]] | |||
|$12 | |||
|$24 | |||
|- | |||
| | |||
|Widły | |||
|Sprzątanie stajni | |||
|[[Komplet farmera|Farmera]] | |||
|$16 | |||
|$32 | |||
|- | |||
| | |||
|Eliksir | |||
|Pracuj jako konował | |||
|[[Komplet konowała|Konowała]] | |||
|$180 | |||
|$360 | |||
|- | |||
| | |||
|Śpiewnik | |||
|Misjonarze | |||
|[[Komplet pielgrzyma|Pielgrzyma(męski)]] | |||
|$24 | |||
|$48 | |||
|- | |||
| | |||
|Pierścionek | |||
|Plądrowanie zwłok | |||
|[[Komplet pielgrzyma|Pielgrzyma(damski)]] | |||
|$80 | |||
|$160 | |||
|- | |||
| | |||
|Parasol Kudrama | |||
| | |||
|[[Komplet tancerki|Tancerki]] | |||
|$1400 | |||
|$2800 | |||
|} | |||
[[Kategoria:Przedmioty|*]] | [[Kategoria:Przedmioty|*]] |
Wersja z 11:16, 19 gru 2010
Produkty mogą być znalezione w pracach.
Lista produktów
Przedmioty do znalezienia w pracach
Grafika | Nazwa | Praca | Szansa | Sprzedaż | Kupno |
---|---|---|---|---|---|
Złoto azteków | Poszukiwanie skarbu | 1% | $145 | 290 | |
Torba z łupami | Napad na pociąg | 1% | $1000 | $2000 | |
Drut kolczasty | Zakładanie ogrodzenia z drutu kolczastego |
10% | $18 | $36 | |
Fasola | Zbieranie fasoli | 60% | $3 | $6 | |
Skóra z bobra | Polowanie na bobry
Burzenie tamy |
17%
5% |
$18 | $36 | |
Pułapka na bobry | Polowanie na bobry | 13% | $25 | $50 | |
Jagody | Zbieranie jagód | 45% | $2 | $4 | |
Skóra z bizona | Polowanie na bizony | 14% | $20 | %40 | |
Fajka pokoju | Rokowania pokojowe | 8% | $36 | $72 | |
Obraz | Włamanie | 12% | $170 | $340 | |
Cygara | Handel z indianami | 13% | $2 | $4 | |
Węgiel | Wydobycie węgla | 37% | $10 | $20 | |
Flaga stanu południowego | Budowa posiadłości | 3% | $43 | $86 | |
Ciepły posiłek | Ochrona wozu osadników | 12% | $11 | $22 | |
Kukurydza | Zbieranie kukurydzy | 25% | $2 | $4 | |
Bawełna | Zbieranie bawełny | 50% | $3 | $6 | |
Ząb kojota | Polowanie na kojoty | 6% | $21 | $42 | |
Dokumenty | Gaszenie pożaru | 2% | $60 | $120 | |
Dynamit | Transportowanie amunicji | 5% | $40 | $80 | |
Eliksir | Pracuj jako konował | 9% | $180 | $360 | |
Biżuteria damska | Napad | 13% | $115 | $230 | |
Wędka | Wędkowanie | 3% | $21 | $42 | |
Chorągiewka | Ustanawianie prawa własności | 25% | $16 | $32 | |
Mąka | Mielenie zboża | 40% | $2 | $4 | |
Piryt | Wydobycie złota | 17% | $8 | $16 | |
Kamienie szlachetne | Poszukiwanie kamieni szlachetnych | 8% | $35 | $70 | |
Szklanka wody | Rozkładanie torów | 25% | $3 | $6 | |
Złota figura | Sprzedaż broni indianom | 4% | $72 | $144 | |
Zboże | Zbieranie zboża | 55% | $4 | $8 | |
Kamienie | Kamieniołom | 22% | $5 | $10 | |
Szynka | Pilnowanie świń | 20% | $5 | $10 | |
Młotek | Naprawianie płotów | 11% | $11 | $22 | |
Kajdanki | Strażnik więzienia | 1% | $29 | $58 | |
Krowi róg | Znakowanie bydła | 13% | $39 | $78 | |
Podkowa | Podkuwanie koni | 22% | $15 | $30 | |
Dzban | Kopanie studni | 10% | $10 | $20 | |
Lasso | Łapanie koni | 22% | $16 | $32 | |
Skóra | Garbowanie | 15% | $8 | $16 | |
Mapa | Eksploracja kontynentu | 15% | $16 | $32 | |
Maska | Łowca nagród | 25% | $100 | $200 | |
Medal zasłużonych | Służba w armii | 2% | $250 | $500 | |
Gwoździe | Budowa rancza | 45% | $4 | $8 | |
Gazeta "Echo The West" | Sprzedaż gazet "Echo The West"
Drukowanie gazet "Echo The West" |
60%
40% |
$3 | $6 | |
Ropa | Wydobycie ropy | 25% | $38 | $76 | |
Pomarańcze | Zbieranie pomarańczy | 24% | $4 | $8 | |
Paczka | Napad na powóz pocztowy | 15% | $16 | $32 | |
Kilof | Wydobycie żelaza | 2% | $22 | $44 | |
Kawałek kartki (Część 2) | Handel
Ściganie bandytów |
1%
2% |
$295 | $590 | |
Widły | Sprzątanie stajni | 5% | $16 | $32 | |
Hebel | Budowa trumien | 25% | $22 | $44 | |
Zegarek kieszonkowy | Okradanie ludzi | 4% | $105 | $210 | |
Trąbka pocztyliona | Pony-Express | 5% | $30 | $60 | |
Plakat | Rozwieszanie plakatów | 40% | $2 | $4 | |
Ćwierćdolarówka | Czyszczenie butów | 35% | $1 | $2 | |
Pióro kruka | Przepędzanie ptaków z pola | 20% | $4 | $8 | |
Pierścionek | Plądrowanie zwłok | 1% | $80 | $160 | |
Sukno | Handel | 13% | $11 | $22 | |
Szpulka drutu | Stawianie masztów telegraficznych | 14% | $17 | $34 | |
Naboje | Ochrona wozu pocztowego | 12% | $25 | $50 | |
Siodło | Ujeżdżanie koni
Kradzież koni |
5%
13% |
$40 | $80 | |
Łosoś | Połów ryb | 15% | $7 | $14 | |
Piła | Tartak | 10% | $20 | $40 | |
Okowy | Transport więźniów | 4% | $31 | $62 | |
Dzwon okrętowy | Pilotowanie parowców kołowych | 12% | $65 | $130 | |
Sierp | Koszenie pastwiska | 5% | $22 | $44 | |
Srebro | Wydobycie srebra | 17% | $100 | $200 | |
Młot kowalski | Budowa mostów | 8% | $26 | $52 | |
Przemycone towary | Ściganie bandytów
Przemyt |
5%
22% |
$55 | $110 | |
Śpiewnik | Misjonarze | 9% | $24 | $48 | |
Łopata | Kopanie grobów
Budowa urządzeń nawadniających |
8%
6% |
$20 | $40 | |
Pal drewniany | Wyrównywanie koryta rzeki | 5% | $7 | $14 | |
Cukier | Zbieranie trzciny cukrowej | 100% | $4 | $8 | |
Stek | Hodowla krów | 15% | $12 | $24 | |
Tequila | Zbieranie agawy | 12% | $12 | $24 | |
Tytoń | Zbieranie liści tytoniu | 100% | $2 | $4 | |
Pomidory | Zbieranie pomidorów | 33% | $3 | $6 | |
Skrzynka z narzędziami | Budowa wiatraków | 5% | $55 | $110 | |
Bransoleta z zębów | Polowanie na wilki | 11% | $22 | $44 | |
Bilet | Budowa stacji kolejowej | 7% | $17 | $34 | |
Trofeum | Polowanie na grizzly | 3% | $75 | $150 | |
Pstrąg | Wędkowanie
Połów ryb |
50%
5% |
$2 | $4 | |
Indyk | Polowanie na indyki | 13% | $7 | $14 | |
Flaga stanu północnego | Obserwacja fortecy | 2% | $43 | $86 | |
Ciepły posiłek | Naprawa wozu osadników | 15% | $7 | $14 | |
Whiskey | Pracuj jako żołdak | 85% | $5 | $10 | |
Drewno | Wycinka drzew Spławianie drewna
Karczowanie lasów |
25%
30% 65% |
$8 | $16 | |
Wełna | Wypasanie owiec | 25% | $4 | $8 |
Przedmioty zadań
Grafika | Nazwa | Sprzedaż | Kupno |
---|---|---|---|
1. Klucz | $21 | $42 | |
2. Klucz | $23 | $46 | |
3. Klucz | $3750 | $7500 | |
Warkocz | $33 | $66 | |
Piwo | $0 | $0 | |
Kompas | $190 | $380 | |
Niewypał | $0 | $0 | |
Jajko wielkanocne | $10 | $20 | |
Pusta butelka | $1 | $2 | |
Złoty sokół | $0 | $0 | |
Paczka Henrego | $16 | $32 | |
Skarb indian | $1300 | $2600 | |
Pierścień Kate | $500 | $1000 | |
Lampa | $40 | $80 | |
List | $0 | $0 | |
Kawałek kartki (Część 1) | $700 | $1400 | |
Kawałek kartki (Część 2) | $295 | $590 | |
Kawałek kartki (Część 3) | $295 | $590 | |
Prototyp | $0 | $0 | |
Rubin | $33 | $66 | |
Szczotka do butów | $0 | $0 |
Przedmioty setowe
Grafika | Nazwa | Praca | Zestaw | Sprzedaż | Kupno |
---|---|---|---|---|---|
Nocnik | Śpioszek | $375 | $750 | ||
Rakieta | Świąteczny | $1350 | $2700 | ||
Laska | Dżentelmena | $1400 | $2800 | ||
Tequila | Zbieranie agawy | Meksykanina | $12 | $24 | |
Widły | Sprzątanie stajni | Farmera | $16 | $32 | |
Eliksir | Pracuj jako konował | Konowała | $180 | $360 | |
Śpiewnik | Misjonarze | Pielgrzyma(męski) | $24 | $48 | |
Pierścionek | Plądrowanie zwłok | Pielgrzyma(damski) | $80 | $160 | |
Parasol Kudrama | Tancerki | $1400 | $2800 |