Z Wiki The-West PL
Skocz do: nawigacja, szukaj

10. Urodziny The West!

10TW Tort.png

15 kwietnia 2008 roku został otwarty pierwszy niemiecki świat The West'a, na którym gracze po raz pierwszy mogli wcielić się w postacie z Dzikiego Zachodu i przemierzać szeroką prerię w poszukiwaniu przygód. Wtedy właśnie, do grona gier przeglądarkowych oficjalnie dołączył The West. Od tamtej chwili minęło już 10 lat! Przez ten czas, powstało wiele innych wersji językowych gry (w tym polska, która pierwszy świat uruchomiła 24 września tego samego roku). Sam The West bardzo się przez te dziesięć lat zmienił. Każdy rok wprowadzał coś nowego, coś zmieniał, coś poprawiał. A które zmiany były szczególne? Zobaczcie sami na naszej graficznej osi czasu oraz zapoznajcie się z bardziej szczegółowym podsumowaniem na Dzienniku.


Oś czasu

10TW TL1.jpg
10TW TL2.jpg


Obchody

10TW h1.jpg

Z okazji 10. Urodzin The West'a, InnoGames przygotowało dla graczy wiele niespodzianek i atrakcji, by jak najlepiej uczcić ten wyjątkowy czas. Poniżej znajdziesz listę wydarzeń wraz z krótkimi opisami.

Międzynarodowy serwer classic The West

Już po raz drugi, pojawi się możliwość „powrotu do przeszłości” i zagrania w pierwszą wersję gry, czyli The West 1.0. Nie ma tam co prawda fortów, premium, czatu ani pasków i spodni, ale za to jest klimat i okazja do powspominania swoich pierwszych kroków w grze. Serwer classic tym razem zagości na trochę dłużej, bo grać na nim będzie można od 30 kwietnia do 5 czerwca. Dla trzech graczy, którzy na koniec zajmą miejsca na podium w rankingu doświadczenia, przewidziane są nagrody (3000 bryłek za pierwsze miejsce, 2000 za drugie oraz 1000 za trzecie - nagrody zostaną dodane do kont graczy na ich serwerach macierzystych). Należy pamiętać o kliku podstawowych rzeczach zanim rozpocznie się rozgrywkę na tym serwerze, po pierwsze jest to serwer międzynarodowy, a to oznacza, że świat będzie w całości w języku angielskim, drugą istotną rzeczą jest to że w grze nie będzie można zakupić premium, a ponadto jest to wersja z 2008 roku, więc mogą wystąpić błędy lub inne utrudnienia np. w postaci ograniczonego supportu - ponieważ serwer nie jest podłączony do systemu obsługi klienta InnoGames.


Serwer będzie dostępny pod adresem: https://classic.the-west.net/

Film od twórców The West

Twórcy The West'a przygotowali dla graczy specjalny film, w którym opowiadają swoje historie, wspominają najlepsze i najtrudniejsze momenty z pracy nad grą oraz dzielą się swoimi przeżyciami. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się kim są osoby odpowiedzialne za rozwój gry, to teraz macie okazję je „poznać”.

Konkursy

Jak zwykle podczas każdego większego wydarzenia, nie może zabraknąć konkursów z nagrodami. Jeśli chcecie zdobyć 10 tysięcy bryłek lub specjalną urodzinową koszulkę, to koniecznie zajrzyjcie na The West na facebooku. Na naszym forum z kolei czeka na Was niespodzianka oraz kolejny konkurs w którym możecie zdobyć specjalne zestawy przedmiotów stworzone z okazji 10-lecia The West'a! Więcej szczegółów dotyczących nowych zestawów znajdziesz poniżej lub na stronach Amerykański zestaw ubrań, Amerykański koń i siodło oraz Amerykański zestaw broni.

"Sekrety Dzikiego Zachodu"

Jeśli ciekawiło Cię kiedyś, co daje modlitwa w kościele, dlaczego na prerii można spotkać jednorożca oraz co takiego kryją damy z saloonu pod wąsami? Być może już wkrótce się dowiesz. Z okazji Urodzin, została przygotowana nowa linia zadań, która będzie dostępna od 7 maja. Zawiera ona 15 zadań i jest dostępna dla każdego gracza, który zdobył co najmniej 20 poziom postaci. To seria tylko dla prawdziwych weteranów gry. Jeśli uważnie rozwiązywałeś poprzednie zadania, szczególnie te ukryte, to nie powinieneś mieć problemów, by odkryć wszystkie sekrety zachodu.

Zestawy

Amerykański zestaw ubrań

BgTop rozcestnik.png

Amerykański zestaw ubrań
to zestaw przedmiotów, który został wprowadzony do gry podczas obchodów 10-lecia The West jako nagrody w konkursie na forum.

Amerykański koń i siodło

BgTop rozcestnik.png

Amerykański koń i siodło
to zestaw jeździecki, który został wprowadzony do gry podczas obchodów 10-lecia The West jako nagrody w konkursie na forum.

Amerykański zestaw broni

BgTop rozcestnik.png

Amerykański zestaw broni
to zestaw, który został wprowadzony do gry podczas obchodów 10-lecia The West jako nagrody w konkursie na forum.