Z Wiki The-West PL
Skocz do: nawigacja, szukaj

Aktualizacja do wersji 2.104 (8.07.2019)TytulFull.png
NOWOŚCI I ULEPSZENIA
 • Paul Wielki Paladyn - Czy wiesz co jest najważniejsze w doskonałej strategii? Sprawdź, czy znasz odpowiedź kończąc serię zadań.
  Nowa, krótka historia na 16. Urodziny Plemion będzie dostępna od 17 lipca. Plemiona są pierwszą grą stworzoną przez InnoGames, bez niej The West nigdy by nie powstał.
  Seria zawiera 6 zadań i dostępna będzie dla wszystkich graczy, którzy posiadają co najmniej 35 poziom postaci. Po jej ukończeniu, otrzymasz w nagrodę przedmiot "Statuetka Paladyna".
 • Parada z okazji Dnia Niepodległości - W tym roku Henry jest gotowy do świętowania 4 lipca i nie potrzebuje pomocy..., ale czy na pewno?
  Seria zawiera 9 zadań i dostępna będzie dla wszystkich graczy, którzy posiadają co najmniej 10 poziom postaci. Po jej ukończeniu otrzymasz w nagrodę osiągnięcie "Najlepszy zespół muzyczny".
OSNajlepszyZespolMuzyczny.png
 • Zestaw dla zwycięzcy eventu z okazji Dnia Niepodległości - Po otrzymaniu Waszych opinii na temat zestawu broni za największą ilość punktów podczas wydarzenia, zdecydowaliśmy się zmienić jego bonus. Dodaliśmy do niego poniższy zapis:
  +30% pieniędzy z prac i pojedynków


TytulFull.png
NAPRAWIONE BŁĘDY
 • ​[HTML5] Absorpcja w bitwach fortowych - Absorpcja podczas bitew fortowych zmieniała się w zależności od tego, kto ją widział.
 • [HTML5] Okienko z informacjami o graczu pojawiało się w losowym miejscu - Po najechaniu myszką na gracza podczas bitwy o fort, można zobaczyć okienko z informacjami o nim. Jeśli przytrzymywałeś myszkę nad pustą komórką, okienko było wciąż widoczne.