Z Wiki The-West PL
Skocz do: nawigacja, szukaj

Aktualizacja do wersji 2.116 (14.01.2020)TytulFull.png
NOWOŚCI I ULEPSZENIA
 • Skrzynie możliwe do wystawienia na targ - Większość skrzyń z ubiegłego roku od teraz jest możliwa do sprzedaży na targu. Są to skrzynie:
 1. Skrzynia Jamesa B. Hickoka
 2. Skrzynia J. McLaughlina
 3. Skrzynia Tatanki
 4. Skrzynia Phoebe A. Mosey
 5. Skrzynia Roberta R. Livingstona
 6. Skrzynia Rogera Shermana
 7. Skrzynia A. Hamiltona
 8. Monachijska skrzynia paradna
 9. Skrzynia górala
 10. Skrzynia piekarza
 • Nowe osiągnięcia - Od teraz możesz zdobyć 11 nowych osiągnięć. 6 z nich odnosi się do użycia wzmocnień (do 500 do 5000). pozostałe 5 możesz zdobyć używają przedmiotów odznaczonych do użycia (od 1000 do 5000).


TytulFull.png
NAPRAWIONE BŁĘDY
 • Nieprawidłowe wymagania osiągnięcia - Wymagania osiągnięcia "Dookoła świata" nie zawierało niektórych pasów. Teraz będzie konieczne zebranie naprawdę wszystkich pasów.
 • Dostępność zadań i spełnianie ich wymagań - Kilka zadań powtarzalnych nie było widocznych pomimo spełnienia wymagań do ich akceptacji. Kilka innych zadań było widocznych, chociaż nie powinny. Problemy te zostały rozwiązane, od teraz zadania będą prawidłowo pojawiały się i znikały. Dodatkowo naprawiliśmy zadanie "Wyciągnij kosztowności ze skały (Umiejętności rzemieślnicze są w cenie)", które nie odbierało prawidłowo potrzebnych przedmiotów.
 • Małe zmiany wizualne - Część przedmiotów i skrzyń, tak jak herbata mate i kurtka westernowego piątku, w niektórych okolicznościach posiadały nieprawidłową grafiką. Od teraz jest ona znów poprawna.