Z Wiki The-West PL
Skocz do: nawigacja, szukaj

Aktualizacja do wersji 2.26TytulFull.png
NOWOŚCI I ULEPSZENIA
 • Automatyczne odnowienie funkcji premium przez użycie medalu. Medale bonusowe, które dają tymczasową, dodatkową funkcję premium, można otrzymać podczas specjalnych okazji, takich jak eventy czy cyrk objazdowy. Gdy medal zostaną użyty, aktywowane jest automatyczne przedłużanie funkcji premium. Ponieważ wielu graczy nie wiedziało o konieczności odznaczenia automatycznego przedłużania funkcji premium, postanowiliśmy zmienić tą opcję. Teraz automatyczne przedłużanie premium, będzie można włączyć samodzielnie w specjalnym oknie, ale domyślnie, nie będzie to ustawione.
 • Bezpłatne trzecie miejsce na zestaw w opcji menedżera. Niektórzy z Was sugerowali, że byłoby wspaniale, gdybyśmy mogli dodać bezpłatny trzeci zestaw dla wszystkich graczy w menedżerze ekwipunku. Zgadzamy się! Postanowiliśmy dodać jeszcze jedno miejsce i mam nadzieję, że uczyni to łatwiejsza grę, szczególnie osobom z dużym, zbieranym latami ekwipunkiem.
 • Tysiące separatorów w statystykach graczy. Stosujemy separatory w większości naszych okien/ekranów, ale brak ich w statystykach. Wielu graczy poprosiło o nie, by odczytywanie statystyk było łatwiejsze. Dodaliśmy je dla Was i mamy nadzieję, że teraz liczby będą łatwiejsze do czytania.
 • Nowe dzienne zadanie: Pula dziennych zadań została wzbogacona o dwie nowe: "Wygraj Przygodę" i "Wykonana praca". Już w poniedziałek, będziecie mogli sprawdzić, jak one działają!
 • Cień w czcionce z liczbą przedmiotów. Po ostatniej aktualizacji, gdzie zmieniliśmy wygląd liczb przedmiotów w ekwipunku, otrzymaliśmy wiele listów od Was, z informacją, że niekiedy nałożony cień pod czcionkę, pogarsza możliwość odczytania. Postanowiliśmy usunąć cień.


TytulFull.png
ZMIANY
 • Linia zadań "Nadzieja umiera ostatnia": zmiana obowiązującego poziomu gracza - Postanowiliśmy zwiększyć wymaganie minimalnego poziomu dla linii questów "Nadzieja umiera ostatnia" z 100 na 104.


TytulFull.png
NAPRAWA BŁĘDÓW:
 • Chmury z tutoriala nie zniknęły. Zdarzało się, że po ukończeniu samouczka, chmury nie znikały z mapy, lub znikały tylko częściowo. Od tej aktualizacji nie powinno być więcej takich problemów.
 • Kary czasowe na "Przygodach". Gracz, który opuszcza przygody podczas jej trwania, otrzymuje kary czasowe. Za każdym razem kary zwiększają swój czas trwania. Aby zresetować karę, należy rozegrać pełną rozgrywkę "Przygód". Resetowanie kary czasowej nie zawsze jednak działało poprawnie. U niektórych graczy, pomimo rozegrania pełnego meczu, kara nie cofała się a czasem nadal rosła. Od tej pory kary czasowe będą poprawnie resetowane.
 • Po zakończeniu przygody okno czatu nie działa poprawnie. Po zakończeniu przygody okno czatu przestaje działać poprawnie, do czasu odświeżenia strony. Ten problem został już rozwiązany.
 • Wymiana zestawu wyposażenia bez jednej z broni Przy wymianie zestawu wyposażenia (zestawy z menadżera ekwipunku) na zestaw nie zawierający broni fortowej, zestaw zostaje zapisany, lecz gracz nie może go założyć. Teraz już wymiana komplet nie zawierającego broni fortowej będzie działać poprawnie.
 • Bonus z ulepszeń nie widoczny w interfejsie Gdy gracz założy ulepszony przedmiot, bonus nie zostaje poprawnie dodany do statystyk oraz w oknie pracy. Od teraz będą wyświetlane prawidłowe wartości bonusów dla przedmiotów ulepszonych.
 • Błędna liczba umiejętności przy zerowym poziomie założonych przedmiotów. Przedmioty na poziomie 0 (nie ulepszone) miały błędnie doliczone dodatkowe pkt umiejętności lub też cech (zostały one dodane do menu umiejętności). Po poprawkach, wartości dla przedmiotów na poziomie zerowym, są prawidłowe.
 • Wpłata gotówki do banku. Istnieje funkcja premium w grze, która pozwala na wykonanie przelewu gotówki do banku z dowolnego miejsca na mapie bez konieczności bycia w mieście. Owa funkcja nie jest aktywna na wszystkich światach (a jedynie na światach z pełnym premium). Do tej pory przycisk ten pojawiał się na wszystkich światach, więc postanowiliśmy usunąć go ze światów bez rozbudowanej funkcji premium.
 • Utrata przedmiotu podczas migracji między-światowej. W pewnych okolicznościach było możliwe, że niektóre przedmioty ulepszone/kupione, podczas migracji na inny serwer , ginęły. Te problemy zostały już rozwiązane a podczas migracji wszystkie przedmioty zostaną prawidłowo dostarczone na nowy świat.
 • Kamizelka Eastwooda przesunięta w profilu gracza. Kamizelka Eastwooda była nieprawidłowo ustawiona w profilu gracza. Od teraz będzie ustawiona poprawnie.