Z Wiki The-West PL
Skocz do: nawigacja, szukaj

Aktualizacja do wersji 2.53TytulFull.png
NOWOŚCI I ULEPSZENIA
  • Nowa linia zadań: Połączyć się z duchami, część 2. Jest to kontynuacja opowieści zatytułowanej "Połączyć się z duchami, część 1". Nowa linia zadań zawiera 14 questów przeznaczonych dla graczy posiadających co najmniej 120 poziom postaci oraz zakończyli pierwszą część z serii "Połącz się z duchami". Po ukończeniu linii zadań otrzymasz osiągnięcie "Moc czterech elementów".
Moc czterech elementów
  • Nowa linia zadań: "Dziwne zwierzę" - Nowa linia zadań zawiera 4 questy przeznaczone dla wszystkich graczy, którzy zakończyli serię zadań "Ocal Saloon, część 2". Po ukończeniu krótkiej linii otrzymasz osiągnięcie "Tropiciel". Zadanie to jest ograniczone czasowo i będzie dostępne od 1 do 4 kwietnia.
Tropiciel
  • Wielkanocna rozgrywka - Nasz coroczny, wielkanocny event rozpocznie się już niebawem. Od 3 do 24 kwietnia będziesz mógł pojedynkować się z czterema bandytami, kolekcjonować jajka i wygrywać wyśmienite nagrody. Tuż przed rozpoczęciem się święta Wielkiej Nocy pojawi się nowa linia zadań, oraz zadania powtarzalne (dostępna od 13 kwietnia do 4 maja). W tym roku będziesz poproszony przez przyjaciół w Saloonie o pomoc przy przygotowaniu świąt.
  • Sklep Weterana - Otrzymywaliśmy wiele próśb i zapytań związanych z ulepszeniem sklepu Weterana, zrobieniem bardziej atrakcyjnym dla naszych graczy. W tej aktualizacji implementujemy wiele nowości, w tym nowe zestawy, wzmocnienia, karty kolekcjonerskie, nowe skrzynie, które będzie można zakupić za ubierane punkty weterana. Aby otrzymać więcej informacji, sprawdź tutaj: KLIK
  • Waluta eventowa - Od teraz będziesz mógł zobaczyć ile potrzebujesz zebrać serc, czy kwiatów, aby otrzymać jedną z nagród indywidualnych w eventach.
  • Bitwy Fortowe - Radni miast przynależących fortu, ale nie właścicieli fortu nie będą już otrzymywać rang z automatu w bitwach broniących fort.
  • Zestaw Matoake będzie można sprzedawać na targu.


TytulFull.png
NAPRAWIONE BŁĘDY
  • Znokautowana postać - Czasami, kolejka zadań zleconych postaci nie jest aktualizowana po znokautowaniu Twojej postaci. Postać w tym czasie już śpi w hotelu w swoim mieście. Teraz, kolejka zadań będzie aktualizowana niezwłocznie po utracie przytomności Twojej postaci.