Z Wiki The-West PL
Skocz do: nawigacja, szukaj

Aktualizacja do wersji 2.76TytulFull.png
NOWOŚCI I ULEPSZENIA
  • Linia zadań "Sekrety The West" - W ciągu ostatnich dziesięciu lat nasi przyjaciele z Saloonu przeżyli wiele przygód i usłyszeli mnóstwo ekscytujących opowieści. Ale czy to wszystko? Nie! Henry skrywa coś szczególnego, o czym nigdy Wam nie powiedział. Odwiedźcie go i przeżyjcie kolejną ekscytującą przygodę na szlakach najbardziej tajemniczych historii i najściślej strzeżonych sekretów The West.

    "Sekrety The West" to urodzinowa seria zadań składająca się z 15 questów. Linia zadań jest dostępna dla wszystkich graczy, którzy osiągnęli poziom 20 i ukończyli serię "Ocal Saloon, część 2". Nowe urodzinowe zadania będą dostępne od 7 maja.
    OS10LatTheWest.png
  • Zestawy z Wielkanocnej Rozgrywki 2018 - Przedmioty z zestawów Henry'ego Hooker'a, małej Britches i Davida C. McCanles'a są teraz możliwe do sprzedaży, wystawienia na aukcję oraz do ulepszenia.
  • Linia zadań "Dziwne Zwierzę" - Linia ta była dostępna wyłącznie z okazji Prima Aprilis w roku 2017. Od teraz będzie ona dostępna co roku zaczynając od 2019, by ci którzy jej wtedy nie ukończyli, mieli szansę to zrobić. Pamiętajcie jednak, ta linia zadań nie będzie powtarzalna.


TytulFull.png
NAPRAWIONE BŁĘDY
  • Osiągnięcie "Wiadomość od Zająca" - Osiągnięcie to nie miało kategorii.
  • Karabin Assiniboinów - Karabin nie posiadał bonusu do charyzmy.