Z Wiki The-West PL
Skocz do: nawigacja, szukaj
Czasżniw.png

Lato powoli się kończy, by ustąpić miejsca jesieni. Jak każdego roku, sezon żniw rozpoczyna się w drugiej połowie lata. Ktoś musi zebrać pszenicę, żyto, kukurydzę i pomidory... Później nadejdzie kolej na ziemniaki i dynie. Wszystko to należy zakończyć przed Oktoberfest, który...rozpocznie się już za miesiąc! Hmm... farma Wilsona przygotowuje się do żniw i poszukuje osób chętnych do pomocy.

Kłosy, czekające na zbiór


Od 17 sierpnia do 04 września mając szczęście podczas prac żniwiarskich będziesz mieć szansę zdobyć 100 bardzo rzadkich kłosów żyta. W każdym kłosie znajdziesz mały prezent, który uczyni twój dzień na prerii łatwiejszym. Miej oczy szeroko otwarte! W niektórych kłosach, zamiast prezentu, znajdziesz przedmiot zlecenia. Będziesz ich potrzebować, aby zakończyć część zadań. Aby znaleźć historię, odwiedź swoich przyjaciół w Saloonie... Co możesz zrobić z przedmiotami, które pozostały w ekwipunku? Możesz sprzedać je na targu (niektóre przedmioty będą możliwe do sprzedania od wersji 2.132). Ta linia zadań zawiera 13 zadań. Po ukończeniu ostatniego zadania otrzymasz specjalny przedmiot oraz osiągnięcie Przygotuj niezapomniane dożynki. Nie zapomnij zabrać wszystkich 100 kłosów żyta, aby otrzymać osiągnięcie: Bukiet zbóż!

​ W tym roku przygotowaliśmy specjalny mini-event pojedynkowy. Pomóż Johnowi złapać bandytów. Od 17 sierpnia do 04 września, każdego dnia, John przygotuje nowe specjalne zadanie, za którego zakończenia otrzymasz srebrne monety. Za każde 10 monet możesz otrzymać wybraną broń żniwiarza. W sumie możesz zebrać i wydać 30 monet. Rozważnie zdecyduj czy wolisz otrzymać trzy takie same broni, aby je ulepszyć, czy też wolisz otrzymać 3 różne bronie i korzystać z bonusu zestawu.

​ Co warto wiedzieć?
Wszystkie przedmioty zlecenia są możliwe do sprzedania na targu (część będzie możliwa od wersji 2.132).
Możesz wygrać obligacje, jednodniowe medale premium, napoje z energią jak herbata mate, napoje życia, wzmocnienia i wiele wiele więcej... Jeśli będziesz mieć szczęście otrzymasz nowy bardzo rzadki diamentowy rewolwer.
Możesz znaleźć "Torbę żniwiarza" zawierającą nowe kart kolekcjonerskie.
27 sierpnia ubiegłoroczne kłosy pszenicy pojawią się w shopie, będą one potrzebne tym, którzy chcą ukończyć zadanie z ubiegłego roku. Torba farmera z kartami kolekcjonerskimi będzie również dostępna.

 

W sumie, możesz zdobyć 4 osiągnięcia:

  1. Bukiet zbóż - Znajdź 100 kłosów żyta podczas czasu żniw.
  2. Karty żniwiarza - Znajdź wszystkie karty żniwiarza.
  3. Przygotuj niezapomniane dożynki - Ukończ serię zadań "Dożynkowe przygotowania".
  4. Niesamowita broń pojedynkowa - Zbierz wszystkie przedmioty z zestawu broni żniwiarza.