Z Wiki The-West PL
Skocz do: nawigacja, szukaj
Kalendarz adwentowy

Kalendarz adwentowy to specjalny przedmiot, który można otrzymać z zadania od Marii w okresie adwentu i ok. tygodnia przed nim. Pierwszy raz został zaimplementowany w roku 2010. Zadanie pojawia się co roku i pozwala uzyskać nowy kalendarz.

Informacje

Metoda pozyskania

Kalendarz dostaje się w specjalnym zadaniu od Marii Roalstad o nazwie Święta Bożego Narodzenia: Kalendarz Adwentowy dla Ciebie.

Właściwości

  • Kalendarza nie można sprzedać.
  • Kalendarza nie można założyć.
  • Kalendarz można znaleźć w ekwipunku razem z innymi przedmiotami.
  • Po otworzeniu kalendarza ukazuje się okno z 24 okienkami, na które można kliknąć.

Otwieranie okienek

Każde okienko można otworzyć tylko raz i otrzymać za nie unikatową nagrodę pod warunkiem, że otwarte jest tego dnia miesiąca, którego liczba widnieje na nim. Najwięcej można zyskać otwierając jedno okienko dziennie.

W przypadku otwarcia okienka przedwcześnie, otrzymuje się bryłkę węgla i dodatkowo wystawiona zostaje za naszą głowę nagroda u szeryfa.

Jeśli otworzymy okienko, którego zapomnieliśmy otworzyć we wcześniejszych dniach, otrzymujemy szklaną kulkę.

Wzór na nagrodę

level*50


Oznacza to, że jeśli mamy 60 poziom postaci i otworzymy przedwcześnie 1 lub więcej okienek, to nagroda za nas będzie wynosić 3000$ (60*50=3000).

Nagrody

Za każde okienko, otwarte w odpowiednim dniu, otrzymujesz nagrodę (jedna lub kilka sztuk) w postaci produktu do wykorzystania. Za otwarcie 24. okienka otrzymujesz Ekskluzywny Prezent (przedmiot w ekwipunku), który możesz rozpakować i otrzymać w losowej ilości wszystkie wzmocnienia świąteczne.


Kalendarz po 24 grudnia

Po 24 grudnia pojawia się zadanie, które umożliwia wymianę kalendarza na przedmiot w zależności od tego, ile mamy szklanych kulek. Jeśli mamy co najwyżej dwie sztuki, otrzymujemy cenny przedmiot setowy, którego nie można zdobyć w żaden inny sposób (wyjątek stanowią Bożonarodzeniowe sanie, które możemy otrzymać także jako nagrodę za osiągnięcie). Jeśli mamy trzy lub więcej kulek otrzymujemy inny, unikatowy przedmiot. Nie ma jednak możliwości zdobycia dwóch przedmiotów w jednym roku.

Wariant 1

W zamian za:

  • Kalendarz adwentowy

otrzymujesz za pierwszym razem Bożonarodzeniowe sanie, za każdym następnym razem Skrzynię ze stalowymi okuciami.

Wariant 2

W zamian za:

  • Kalendarz adwentowy
  • 3 szklane kulki

otrzymujesz za pierwszym razem Sakiewkę szklanych kulek, która dodaje 5 sprawności manualnej, a za każdym kolejnym Skrzynię z żelaznymi okuciami.

Wariant 3

W zamian za:

  • Kalendarz adwentowy
  • 13 kawałków węgla

otrzymujesz za pierwszym razem Rózgę, broń pojedynkową z obrażeniami 1-12 (-2 zaskoczenie, +2 celowanie), a za każdym kolejnym kawałek węgla.