Z Wiki The-West PL
Skocz do: nawigacja, szukaj

Informacje ogólne

Nazwa: -V- Powerful City

Data założenia: 2 czerwiec 2011

Położenie: Wschodnia Dakota

Sojusz: Fortowcy Vendetty

Założyciele: nozderek16,sebeczek

Radni:nozdi,exXxe,konrad10277,Off The Heezay

Początki

Miasto zostało założone 2 czerwca przez nozderek16 i nozdi. Rozbudową zajmował się głównie Salazar Slytherin. Powerful City było miastem założycielskim sojuszu Zjednoczone Miasta. Miejscowość ta była największym miastem w swoim hrabstwie.

Rozkwit

W pewnym momencie miasto zaczęło rozwijać się w szybkim tempie. W kasie miejskiej nie brakowało dolarów.Sojusz nie rozwijał się już w takim tempie. Przywódca sojuszu nozderek16 wraz z radą podjęli decyzję o połączeniu się z sojuszem West Guns

W West Guns

Jak się później okazało przyłączenie się do -WG- było jednym z największych błędów w historii miasta. Początkowo sytuacja wyglądała dobrze. Stawialiśmy opór NRA i innym sojuszom. Później było już coraz gorzej. Na północ od miasta został zbudowany nasz pierwszy fort.Nasi budowniczowie włożyli wiele trudu w jego rozbudowę lecz na marne. NRA zaatakowało fort.Nie byliśmy w stanie go obronić. Przegrywaliśmy prawie każdą bitwę. Mimo wielkich starań przywódców nic się nie zmieniało. Rada miasta postanowiła zmienić sojusz ponieważ uznaliśmy że nie ma sensu zostać tam dłużej. Przeszliśmy do sojuszu Fortowcy Vendetty.

Jesteśmy Fortowcami Vendetty

Tym razem decyzja o zmianie sojuszu była bardzo dobrą decyzją. Wszyscy mieszkańcy byli zadowoleni. W końcu miasto zaczęło uczestniczyć w zwycięskich bitwach. Z miasta zostali wyrzuceni gracze którzy nie wykazywali aktywności fortowej ani pojedynkowej. Na jednym z posiedzeń rady sojuszu podjęto decyzję o połączeniu miasta Strażnicy Teksasu z naszym miastem. Doszło do fuzji dzięki której do miasta przybyło wielu nowych mieszkańców. Założyciela miasta otrzymał sebeczek.

Obecnie

Nadal walczymy pod sztandarem sojuszu Fortowcy Vendetty. Obecnie nasze miasto zamieszkuję 36 mieszkańców. Jesteśmy właścicielami dwóch średnich fortów.