Z Wiki The-West PL
Skocz do: nawigacja, szukaj

Zmiany w premium

Z dniem dzisiejszym zmienia się system premium. Od teraz wszystkie premium okresowe będą dostępne w Sklepie Union Pacific zamiast w osobnym menu. Z jego poziomu będzie możliwy zakup każdego premium na okres 3, 14, 19 lub 365 dni. Dla Waszej wygody będzie także możliwa aktywacja lub przedłużenie połączonego premium w wersji VIP. Dodatkowo zostanie wprowadzona nowa opcja premium:

  • Nowicjusz: prędkość poruszania się po mapie zostaje podwojona.

Co więcej, w Sklepie Premium wkrótce pojawi się kilka nowych przedmiotów:

  • Rytualny naszyjnik Indian: po omdleniu zostaniesz przywrócony do życia bez żadnych kar.
  • Namiot: możesz spać w dowolnym miejscu na mapie, ma właściwości maksymalnie rozbudowanych koszar.
  • Zaczarowany worek bryłek: przez 100 dni wytwarza 30 bryłek co 23 godziny.
  • Worek energii: co 12 godzin odnawia 10% energii, zostaje na stałe.
  • Worek motywacji: co 12 godzin odnawia 10% motywacji, zostaje na stałe.

Zmiany te ciągną za sobą wiele korzyści dla graczy - niemal wszystkie bonusy premium będą mogły zostać teraz zakupione za obligacje, a dzięki bardziej różnym czasom działania korzystanie z nich będzie jeszcze bardziej elastyczne.

Chciałbym też zapewnić, że cena żadnego z premium nie została zwiększona. Mimo, że rdzeń tych zmian nie podlega dyskusji, to czekamy na Wasze opinie związane z balansem rozgrywki i przełożeniem wartości nowych premium na pieniądze w grze. Dzięki temu będziemy w stanie ulepszyć je i zminimalizować ewentualny negatywny wpływ na grę. Rozumiemy, że wielu z Was może być rozczarowanych tymi zmianami, ale mimo tego mamy nadzieję na owocną i kulturalną dyskusję, która pozwoli wypracować możliwie najlepszy dla graczy efekt końcowy.