Z Wiki The-West PL
(Przekierowano z General Store)
Skocz do: nawigacja, szukaj

Bank

Budynki mieszkalne

Drogowskaz

Grabarz

Hotel

Kościół

Krawiec

Nickelodeon

Ratusz

Rusznikarz

Saloon

Szeryf

Targ

Wielobranżowy

BgTop rozcestnik.png

Wielobranżowy
GS.png

W sklepie wielobranżowym możesz kupić ozdoby na szyję, paski i zwierzęta. Aby zakupić przedmiot, wystarczy na niego kliknąć, a swój wybór zatwierdzić. Pieniądze zostaną pobrane od ciebie, a zakupiony przedmiot znajdzie się w plecaku.


Drogowskaz 1.png
Musisz znajdować się w mieście danego handlarza, aby móc kupić przedmiot. Aby dotrzeć do miasta, możesz kliknąć na drogowskaz. Ponadto, na świecie z nowym systemem premii można zakupić przedmioty za 10 bryłek z dowolnego miejsca na mapie.

W wielobranżowym masz również możliwość sprzedania przedmiotów, które posiadasz ze sobą. Ceny sprzedaży są jednakowe wszędzie, bez względu na to gdzie sprzedaż przedmiot.

Wraz z rozwojem wielobranżowego sklepu pojawiają się w nim nowe przedmioty. Są one znacznie lepsze od poprzednich. Rodzaj ozdób na szyję i pasków jest kwestią przypadku. W każdym mieście wielobranżowy posiada inne przedmioty. Maksymalny stopień rozwoju tego budynku wynosi 15.

Zaletą rozwijania swojego wielobranżowego sklepu jest to, że sprzedaje on ozdoby i zwierzęta w dobrej cenie jedynie mieszkańcom miasta. Dla innych graczy koszt zakupu jest czterokrotnie wyższy.