Z Wiki The-West PL
Skocz do: nawigacja, szukaj

Bank

Budynki mieszkalne

Drogowskaz

Grabarz

Hotel

Kościół

Krawiec

Nickelodeon

Ratusz

Rusznikarz

Saloon

Szeryf

Targ

Wielobranżowy

BgTop rozcestnik.png

Ratusz
Ratusz.png
Ratusz jest miejscem, w którym spotykają się wszyscy mieszkańcy. Tu można opracować plan rozbudowy budynków oraz zaprosić nowych graczy do miasta.

Każde podniesienie poziomu ratusza sprawia, że łatwiej jest budować nowe budynki w mieście. Za każdym razem, gdy poziom ratusza wzrasta o 5 punktów, spada poziom trudności w rozbudowie nowego budynku. Maksymalny poziom rozbudowy ratusza to 10.


BgTop rozcestnik.png

Rozbudowa
W zakładce Rozbudowa możesz zobaczyć, jak bardzo rozwinięte jest twoje miasto i budować nowe budynki. Budynki mogą rozbudowywać wszyscy mieszkańcy miasta. Tylko połączenie sił wszystkich mieszkańców może sprawić, że powstanie wspaniałe miasto. Z listy możesz się dowiedzieć, które budynki mogą być rozbudowane i na jakim aktualnie poziomie są. Jeżeli budynek osiągnie 100% postępu rozbudowy, zwiększa swój poziom. Budynek, który osiągnął swój maksymalny poziom rozbudowy, jest zablokowany. Jego pasek postępu jest wtedy zapełniony i wskazuje 100%, a nazwa danego budynku nie jest wytłuszczona.

Po rozbudowaniu budynku możesz go rozbudowywać w dalszym ciągu, aż do osiągnięcia maksymalnego poziomu. Rozbudowa jest podobna do pracy. Tu również potrzebna jest odpowiednia ilość punktów pracy. Im większa ilość posiadanych punktów pracy, tym więcej możesz wnieść w rozwój budynku.

Rozbudowa miasta wiąże się z finansowymi kosztami. Jeżeli są dostępne pieniądze w kasie miasta, powinieneś stamtąd brać środki. W innym wypadku możesz wykorzystać swoje prywatne rezerwy. Każda przepracowana godzina na rzecz miasta kosztuje 240 $, pół godziny kosztuje 120$, a 15 minut - 60$.

Jeżeli nie posiadasz odpowiedniej ilości punktów pracy dla danego budynku, możesz rozbudowywać inny lub podnieść poziom ratusza. Za każdym razem, gdy poziom ratusza wzrośnie, o 5 punktów spadają trudności w rozbudowie budynków.