Z Wiki The-West PL
Skocz do: nawigacja, szukaj

Miasto -UM- ORLI FORT zostało najprawdopodobniej założone pod koniec roku 2008. Jednym z jego pierwszych założycieli był Wilcze Serce. Obecnie miasto jest praktycznie wymarłe. Nie należy do żadnego sojuszu.

Historia

Początki miasta

OF było założone pod koniec roku 2008. Jego przywódca, Wilcze Serce, rekrutował wielu graczy, głównie pojedynkowiczów. Często odbywały się akcje pojedynkowe, polegające na wyzywaniu graczy z innych miast i omdleniu jak największej ich ilości.


Dojście do Unii Miast

Pierwsze informacje o fortach nie wróżyły zbyt dobrze mieszkańcom Orliego Fortu, gdyż w większości byli to pojedynkowicze. Jednak OF otrzymało propozycję dojścia do sojuszu Unii Miast, na którą z chęcią przystało. Jednak w tym samym czasie zakończył grę Wilcze Serce, co spowodowało przejęcie władzy przez graczy takich, jak Zły Willi, czy główny założyciel Keon Orcas.

OF na pierwszym miejscu w rankingu miast

Pomimo, iż wprowadzenie fortów nie dawało dobrych prognoz na przyszłość, to OF szybko przystosowało się do nowych warunków i osiągnęło pierwsze miejsce w rankingu. Wtedy też, powoli do władzy dochodził plomba112, jeden z aktywniejszych graczy w OF.


Plomba jako dowódca unii

Kiedy Kelek stracił władzę w UM, przejął ją jeden z przywódców OF plomba112. W ten sposób umocnił pozycję miasta w szeregach unii i w rankingu miast.


RESURRECTION, KMN

Kiedy Unia traciła przewagę nad wrogą federacją RED, postanowiono przekształcić ją w nowy sojusz- RESURRECTION(-R-). Po krótkim czasie władzę w -R- przejął Plomba. Niestety, nie potrafił zapanować nad sojuszem, a miasto powoli spadało w rankingu miast(spadek na 3, później na dalsze miejsce, ale utrzymywało się w TOP10), więc postanowił oddać władzę Secundusowi z Plushack Camp. Następnie władzę przejął Maxim3 z Mroźnej Okolicy, jednak jego pomysły nie wychodziły sojuszowi na dobre.

Po dojściu Pancera do -R- i przekształceniu go w KMN, sojuszowi wiodło się znacznie lepiej. Potęga militarna znacząco rosła. Jednak w OF działo się źle. Coraz mniejsza frekwencja fortowa nie wróżyły długiego utrzymania się w rankingu miast, ani zachowania wysokiej pozycji w sojuszu.

Fuzja z Plushack Camp

Plombuś, ówczesny przywódca OF, nie mógł sobie poradzić ze spadającą frekwencją. W skutek czego, wraz z innymi aktywnymi graczami podjęli decyzję o fuzji z Plushack Camp. Nie trwała ona długo, a Plomba przeszedł do PC jako ostatni. W OF pozostali jedynie nieaktywni gracze.


Ciekawostki

  • Na świecie drugim miasto długo utrzymywało się na pierwszym miejscu w rankingu, a później w TOP10.
  • Istnieje także miasto Orli Fort na s2, jednak nie ma ono nic wspólnego ze starym OF.