Aktualizacje: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
(normalizacja) |
m (Wycofano edycje użytkownika Pretorianin (dyskusja). Autor przywróconej wersji to Bialka.) |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{TytulFull |T='''''Aktualizacje'''''}} | {{TytulFull |T='''''Aktualizacje'''''}} | ||
---- | |||
{| border="2" | ::::{| border="2" | ||
|- | |- | ||
| [[Aktualizacja | | [[Aktualizacja 1.18]] | ||
| [[Aktualizacja | | [[Aktualizacja 1.19]] | ||
| [[Aktualizacja | | [[Aktualizacja 1.20]] | ||
| [[Aktualizacja | | [[Aktualizacja 1.21]] | ||
| [[Aktualizacja 1.22 | | [[Aktualizacja 1.22]] | ||
|- | |- | ||
| [[Aktualizacja | | [[Aktualizacja 1.23]] | ||
| [[Aktualizacja | | [[Aktualizacja 1.24]] | ||
| [[Aktualizacja 1.25]] | |||
| [[Aktualizacja 1.26]] | |||
| [[Aktualizacja 1.27]] | |||
| [[Aktualizacja | |||
| [[Aktualizacja | |||
| [[Aktualizacja | |||
|- | |- | ||
| [[Aktualizacja | | [[Aktualizacja 1.28]] | ||
| [[Aktualizacja 1.29]] | |||
| [[Aktualizacja 1.30]] | |||
| [[Aktualizacja 1.31]] | |||
| [[Aktualizacja | | [[Aktualizacja 1.32]] | ||
| [[Aktualizacja | |||
| [[Aktualizacja | |||
| [[Aktualizacja | |||
|- | |- | ||
| [[Aktualizacja | | [[Aktualizacja 1.33]] | ||
| [[Aktualizacja 1.33.1]] | |||
| [[Aktualizacja 1.35]] | |||
| [[Aktualizacja 1.35.1]] | |||
| [[Aktualizacja 1.36]] | |||
| [[Aktualizacja | |||
| [[Aktualizacja | |||
| [[Aktualizacja | |||
| [[Aktualizacja | |||
|- | |- | ||
| [[Aktualizacja 2.62|2. | | [[Aktualizacja 2.00]] | ||
| [[Aktualizacja 2.02]] | |||
| [[Aktualizacja 2.03]] | |||
| [[Aktualizacja 2.04]] | |||
| [[Aktualizacja 2.05]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.06]] | |||
| [[Aktualizacja 2.06.3]] | |||
| [[Aktualizacja 2.07]] | |||
| [[Aktualizacja 2.07.7]] | |||
| [[Aktualizacja 2.08]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.08.9]] | |||
| [[Aktualizacja 2.10]] | |||
| [[Aktualizacja 2.16]] | |||
| [[Aktualizacja 2.17]] | |||
| [[Aktualizacja 2.19]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.20]] | |||
| [[Aktualizacja 2.21]] | |||
| [[Aktualizacja 2.22]] | |||
| [[Aktualizacja 2.23]] | |||
| [[Aktualizacja 2.24]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.25]] | |||
| [[Aktualizacja 2.26]] | |||
| [[Aktualizacja 2.27]] | |||
| [[Aktualizacja 2.28]] | |||
| [[Aktualizacja 2.29]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.30]] | |||
| [[Aktualizacja 2.31]] | |||
| [[Aktualizacja 2.32]] | |||
| [[Aktualizacja 2.33]] | |||
| [[Aktualizacja 2.34]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.35]] | |||
| [[Aktualizacja 2.35.4]] | |||
| [[Aktualizacja 2.35.5]] | |||
| [[Aktualizacja 2.35.6]] | |||
| [[Aktualizacja 2.36]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.37]] | |||
| [[Aktualizacja 2.38]] | |||
| [[Aktualizacja 2.39]] | |||
| [[Aktualizacja 2.40]] | |||
| [[Aktualizacja 2.41]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.42]] | |||
| [[Aktualizacja 2.43]] | |||
| [[Aktualizacja 2.44]] | |||
| [[Aktualizacja 2.45]] | |||
| [[Aktualizacja 2.46]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.47]] | |||
| [[Aktualizacja 2.48]] | |||
| [[Aktualizacja 2.49]] | |||
| [[Aktualizacja 2.50]] | |||
| [[Aktualizacja 2.51]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.52]] | |||
| [[Aktualizacja 2.53]] | |||
| [[Aktualizacja 2.54]] | |||
| [[Aktualizacja 2.55]] | |||
| [[Aktualizacja 2.56]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.57]] | |||
| [[Aktualizacja 2.58]] | |||
| [[Aktualizacja 2.59]] | |||
| [[Aktualizacja 2.60]] | |||
| [[Aktualizacja 2.61]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.62]] | |||
| [[Aktualizacja 2.63]] | |||
| [[Aktualizacja 2.64]] | |||
|} | |} |
Wersja z 17:22, 10 paź 2017
Aktualizacje