Aktualizacje: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 244: | Linia 244: | ||
| [[Aktualizacja 2.188|2.188]] | | [[Aktualizacja 2.188|2.188]] | ||
| [[Aktualizacja 2.189|2.189]] | | [[Aktualizacja 2.189|2.189]] | ||
| [[Aktualizacja 2.190|2.190]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.191|2.191]] | |||
| [[Aktualizacja 2.192|2.192]] | |||
| [[Aktualizacja 2.193|2.193]] | |||
| [[Aktualizacja 2.194|2.194]] | |||
| [[Aktualizacja 2.195|2.195]] | |||
| [[Aktualizacja 2.197|2.197]] | |||
| [[Aktualizacja 2.198|2.198]] | |||
| [[Aktualizacja 2.199|2.199]] | |||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 15:25, 24 maj 2023
Aktualizacje
1.10 | 1.11 | 1.12 | 1.13 | 1.14 | 1.15 | 1.16 | 1.17 |
Wersja 1.18 jest pierwszym "oficjalnym" update'm w historii gry - ogłoszonym na forum i oczekiwanym przez graczy, zaimplementowana została 27.03.2009. Powyżej znajdują się opisy wcześniejszych wersji gry. |