Aktualizacje: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 112 wersji utworzonych przez 5 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{TytulFull |T='''''Aktualizacje'''''}} | |||
{{ | |||
{| border="2" class="wikitable" style="background:transparent;text-align:center" | |||
|- | |||
| [[Wersja 1.10|1.10]] | |||
| [[Wersja 1.11|1.11]] | |||
| [[Wersja 1.12|1.12]] | |||
| [[Wersja 1.13|1.13]] | |||
| [[Wersja 1.14|1.14]] | |||
| [[Wersja 1.15|1.15]] | |||
| [[Wersja 1.16|1.16]] | |||
| [[Wersja 1.17|1.17]] | |||
|} | |||
{| border="2" class="wikitable" style="background:transparent;text-align:center" | |||
| Wersja 1.18 jest pierwszym "oficjalnym" update'm w historii gry - ogłoszonym na forum i oczekiwanym przez graczy, zaimplementowana została 27.03.2009. Powyżej znajdują się opisy wcześniejszych wersji gry. | |||
|} | |||
{| border="2" class="wikitable" style="background:transparent;text-align:center" | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 1.18|1.18]] | |||
| [[Aktualizacja 1.19|1.19]] | |||
| [[Aktualizacja 1.20|1.20]] | |||
| [[Aktualizacja 1.21|1.21]] | |||
| [[Aktualizacja 1.22|1.22]] | |||
| [[Aktualizacja 1.23|1.23]] | |||
| [[Aktualizacja 1.24|1.24]] | |||
| [[Aktualizacja 1.25|1.25]] | |||
| [[Aktualizacja 1.26|1.26]] | |||
| [[Aktualizacja 1.27|1.27]] | |||
| [[Aktualizacja 1.28|1.28]] | |||
| [[Aktualizacja 1.29|1.29]] | |||
| [[Aktualizacja 1.30|1.30]] | |||
| [[Aktualizacja 1.31|1.31]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 1.32|1.32]] | |||
| [[Aktualizacja 1.33|1.33]] | |||
| [[Aktualizacja 1.33.1|1.33.1]] | |||
| [[Aktualizacja 1.35|1.35]] | |||
| [[Aktualizacja 1.35.1|1.35.1]] | |||
| [[Aktualizacja 1.36|1.36]] | |||
| [[Aktualizacja 2.00|2.00]] | |||
| [[Aktualizacja 2.02|2.02]] | |||
| [[Aktualizacja 2.03|2.03]] | |||
| [[Aktualizacja 2.04|2.04]] | |||
| [[Aktualizacja 2.05|2.05]] | |||
| [[Aktualizacja 2.06|2.06]] | |||
| [[Aktualizacja 2.06.3|2.06.3]] | |||
| [[Aktualizacja 2.07|2.07]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.07.7|2.07.7]] | |||
| [[Aktualizacja 2.08|2.08]] | |||
| [[Aktualizacja 2.08.9|2.08.9]] | |||
| [[Aktualizacja 2.10|2.10]] | |||
| [[Aktualizacja 2.16|2.16]] | |||
| [[Aktualizacja 2.17|2.17]] | |||
| [[Aktualizacja 2.19|2.19]] | |||
| [[Aktualizacja 2.20|2.20]] | |||
| [[Aktualizacja 2.21|2.21]] | |||
| [[Aktualizacja 2.22|2.22]] | |||
| [[Aktualizacja 2.23|2.23]] | |||
| [[Aktualizacja 2.24|2.24]] | |||
| [[Aktualizacja 2.25|2.25]] | |||
| [[Aktualizacja 2.26|2.26]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.27|2.27]] | |||
| [[Aktualizacja 2.28|2.28]] | |||
| [[Aktualizacja 2.29|2.29]] | |||
| [[Aktualizacja 2.30|2.30]] | |||
| [[Aktualizacja 2.31|2.31]] | |||
| [[Aktualizacja 2.32|2.32]] | |||
| [[Aktualizacja 2.33|2.33]] | |||
| [[Aktualizacja 2.34|2.34]] | |||
| [[Aktualizacja 2.35|2.35]] | |||
| [[Aktualizacja 2.35.4|2.35.4]] | |||
| [[Aktualizacja 2.35.5|2.35.5]] | |||
| [[Aktualizacja 2.35.6|2.35.6]] | |||
| [[Aktualizacja 2.36|2.36]] | |||
| [[Aktualizacja 2.37|2.37]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.38|2.38]] | |||
| [[Aktualizacja 2.39|2.39]] | |||
| [[Aktualizacja 2.40|2.40]] | |||
| [[Aktualizacja 2.41|2.41]] | |||
| [[Aktualizacja 2.42|2.42]] | |||
| [[Aktualizacja 2.43|2.43]] | |||
| [[Aktualizacja 2.44|2.44]] | |||
| [[Aktualizacja 2.45|2.45]] | |||
| [[Aktualizacja 2.46|2.46]] | |||
| [[Aktualizacja 2.47|2.47]] | |||
| [[Aktualizacja 2.48|2.48]] | |||
| [[Aktualizacja 2.49|2.49]] | |||
| [[Aktualizacja 2.50|2.50]] | |||
| [[Aktualizacja 2.51|2.51]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.52|2.52]] | |||
| [[Aktualizacja 2.53|2.53]] | |||
| [[Aktualizacja 2.54|2.54]] | |||
| [[Aktualizacja 2.55|2.55]] | |||
| [[Aktualizacja 2.56|2.56]] | |||
| [[Aktualizacja 2.57|2.57]] | |||
| [[Aktualizacja 2.58|2.58]] | |||
| [[Aktualizacja 2.59|2.59]] | |||
| [[Aktualizacja 2.60|2.60]] | |||
| [[Aktualizacja 2.61|2.61]] | |||
| [[Aktualizacja 2.62|2.62]] | |||
| [[Aktualizacja 2.63|2.63]] | |||
| [[Aktualizacja 2.64|2.64]] | |||
| [[Aktualizacja 2.65|2.65]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.66|2.66]] | |||
| [[Aktualizacja 2.67|2.67]] | |||
| [[Aktualizacja 2.68|2.68]] | |||
| [[Aktualizacja 2.69|2.69]] | |||
| [[Aktualizacja 2.70|2.70]] | |||
| [[Aktualizacja 2.71|2.71]] | |||
| [[Aktualizacja 2.72|2.72]] | |||
| [[Aktualizacja 2.73|2.73]] | |||
| [[Aktualizacja 2.74|2.74]] | |||
| [[Aktualizacja 2.75|2.75]] | |||
| [[Aktualizacja 2.76|2.76]] | |||
| [[Aktualizacja 2.77|2.77]] | |||
| [[Aktualizacja 2.78|2.78]] | |||
| [[Aktualizacja 2.79|2.79]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.80|2.80]] | |||
| [[Aktualizacja 2.81|2.81]] | |||
| [[Aktualizacja 2.82|2.82]] | |||
| [[Aktualizacja 2.83|2.83]] | |||
| [[Aktualizacja 2.84|2.84]] | |||
| [[Aktualizacja 2.85|2.85]] | |||
| [[Aktualizacja 2.86|2.86]] | |||
| [[Aktualizacja 2.87|2.87]] | |||
| [[Aktualizacja 2.88|2.88]] | |||
| [[Aktualizacja 2.89|2.89]] | |||
| [[Aktualizacja 2.90|2.90]] | |||
| [[Aktualizacja 2.91|2.91]] | |||
| [[Aktualizacja 2.92|2.92]] | |||
| [[Aktualizacja 2.93|2.93]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.94|2.94]] | |||
| [[Aktualizacja 2.95|2.95]] | |||
| [[Aktualizacja 2.96|2.96]] | |||
| [[Aktualizacja 2.97|2.97]] | |||
| [[Aktualizacja 2.98|2.98]] | |||
| [[Aktualizacja 2.99|2.99]] | |||
| [[Aktualizacja 2.100|2.100]] | |||
| [[Aktualizacja 2.101|2.101]] | |||
| [[Aktualizacja 2.102|2.102]] | |||
| [[Aktualizacja 2.103|2.103]] | |||
| [[Aktualizacja 2.104|2.104]] | |||
| [[Aktualizacja 2.105|2.105]] | |||
| [[Aktualizacja 2.106|2.106]] | |||
| [[Aktualizacja 2.107|2.107]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.108|2.108]] | |||
| [[Aktualizacja 2.109|2.109]] | |||
| [[Aktualizacja 2.110|2.110]] | |||
| [[Aktualizacja 2.111|2.111]] | |||
| [[Aktualizacja 2.112|2.112]] | |||
| [[Aktualizacja 2.113|2.113]] | |||
| [[Aktualizacja 2.114|2.114]] | |||
| [[Aktualizacja 2.115|2.115]] | |||
| [[Aktualizacja 2.116|2.116]] | |||
| [[Aktualizacja 2.117|2.117]] | |||
| [[Aktualizacja 2.118|2.118]] | |||
| [[Aktualizacja 2.119|2.119]] | |||
| [[Aktualizacja 2.120|2.120]] | |||
| [[Aktualizacja 2.121|2.121]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.122|2.122]] | |||
| [[Aktualizacja 2.123|2.123]] | |||
| [[Aktualizacja 2.124|2.124]] | |||
| [[Aktualizacja 2.125|2.125]] | |||
| [[Aktualizacja 2.126|2.126]] | |||
| [[Aktualizacja 2.127|2.127]] | |||
| [[Aktualizacja 2.128|2.128]] | |||
| [[Aktualizacja 2.129|2.129]] | |||
| [[Aktualizacja 2.130|2.130]] | |||
| [[Aktualizacja 2.131|2.131]] | |||
| [[Aktualizacja 2.132|2.132]] | |||
| [[Aktualizacja 2.133|2.133]] | |||
| [[Aktualizacja 2.134|2.134]] | |||
| [[Aktualizacja 2.135|2.135]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.136|2.136]] | |||
| [[Aktualizacja 2.137|2.137]] | |||
| [[Aktualizacja 2.138|2.138]] | |||
| [[Aktualizacja 2.139|2.139]] | |||
| [[Aktualizacja 2.140|2.140]] | |||
| [[Aktualizacja 2.140.2|2.140.2]] | |||
| [[Aktualizacja 2.141|2.141]] | |||
| [[Aktualizacja 2.142|2.142]] | |||
| [[Aktualizacja 2.143|2.143]] | |||
| [[Aktualizacja 2.144|2.144]] | |||
| [[Aktualizacja 2.145|2.145]] | |||
| [[Aktualizacja 2.146|2.146]] | |||
| [[Aktualizacja 2.147|2.147]] | |||
| [[Aktualizacja 2.148|2.148]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.149|2.149]] | |||
| [[Aktualizacja 2.150|2.150]] | |||
| [[Aktualizacja 2.151|2.151]] | |||
| [[Aktualizacja 2.152|2.152]] | |||
| [[Aktualizacja 2.153|2.153]] | |||
| [[Aktualizacja 2.154|2.154]] | |||
| [[Aktualizacja 2.155|2.155]] | |||
| [[Aktualizacja 2.156|2.156]] | |||
| [[Aktualizacja 2.157|2.157]] | |||
| [[Aktualizacja 2.158|2.158]] | |||
| [[Aktualizacja 2.159|2.159]] | |||
| [[Aktualizacja 2.160|2.160]] | |||
| [[Aktualizacja 2.161|2.161]] | |||
| [[Aktualizacja 2.162|2.162]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.163|2.163]] | |||
| [[Aktualizacja 2.164|2.164]] | |||
| [[Aktualizacja 2.165|2.165]] | |||
| [[Aktualizacja 2.166|2.166]] | |||
| [[Aktualizacja 2.167|2.167]] | |||
| [[Aktualizacja 2.168|2.168]] | |||
| [[Aktualizacja 2.169|2.169]] | |||
| [[Aktualizacja 2.170|2.170]] | |||
| [[Aktualizacja 2.171|2.171]] | |||
| [[Aktualizacja 2.172|2.172]] | |||
| [[Aktualizacja 2.173|2.173]] | |||
| [[Aktualizacja 2.174|2.174]] | |||
| [[Aktualizacja 2.175|2.175]] | |||
| [[Aktualizacja 2.176|2.176]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.177|2.177]] | |||
| [[Aktualizacja 2.178|2.178]] | |||
| [[Aktualizacja 2.179|2.179]] | |||
| [[Aktualizacja 2.180|2.180]] | |||
| [[Aktualizacja 2.181|2.181]] | |||
| [[Aktualizacja 2.182|2.182]] | |||
| [[Aktualizacja 2.183|2.183]] | |||
| [[Aktualizacja 2.184|2.184]] | |||
| [[Aktualizacja 2.185|2.185]] | |||
| [[Aktualizacja 2.186|2.186]] | |||
| [[Aktualizacja 2.187|2.187]] | |||
| [[Aktualizacja 2.188|2.188]] | |||
| [[Aktualizacja 2.189|2.189]] | |||
| [[Aktualizacja 2.190|2.190]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.191|2.191]] | |||
| [[Aktualizacja 2.192|2.192]] | |||
| [[Aktualizacja 2.193|2.193]] | |||
| [[Aktualizacja 2.194|2.194]] | |||
| [[Aktualizacja 2.195|2.195]] | |||
| [[Aktualizacja 2.197|2.197]] | |||
| [[Aktualizacja 2.198|2.198]] | |||
| [[Aktualizacja 2.199|2.199]] | |||
|} |
Aktualna wersja na dzień 15:25, 24 maj 2023
Aktualizacje
1.10 | 1.11 | 1.12 | 1.13 | 1.14 | 1.15 | 1.16 | 1.17 |
Wersja 1.18 jest pierwszym "oficjalnym" update'm w historii gry - ogłoszonym na forum i oczekiwanym przez graczy, zaimplementowana została 27.03.2009. Powyżej znajdują się opisy wcześniejszych wersji gry. |